:)

Temat dostępny też na forum: WSSE
szkola przyjazna dla studentow, przystepne ceny i dobrze wyszkolona kadra, ciekawe wyklady. Polecam, przyjdzcie i przekonajcie sie sami :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: :)

Jest to szkoła, która powinna zostać zlikwidowana z uwagi na przestępcze procedery, które tam następowały. Poziom zajęć niedostateczny, luzactwo i olewanie, traktowanie wykładowców jak śmieci. Trzeba natychmiast zlikwidować tą szkołę, korzystnie byłoby, jakby studenci natychmiast zabierali swoje dokumenty i przenieśli się do innej szkoły. WSSE podzieli los przestępczej GSW
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź Wyższej Szkoły Społeczno Ekonomicznej w Gdańsku

Odpowiedź Wyższej Szkoły Społeczno Ekonomicznej.

Szanowny Panie.

Po przeczytaniu Pańskiej opinii. Postanowiliśmy odnieść się do niej i nie pozostawiać jej bez słowa komentarza.

W pierwszych słowach chcielibyśmy zwrócić uwagę iż może w przeszłości dochodziło do takich sytuacji jakie opisuje Pan w swoim komentarzu. Na chwilę obecną Wyższa Szkoła Społeczno Ekonomiczna w Gdańsku zmieniła właściciela i kierowana jest w przez inne władze. Wprowadzane zmiany widoczne są w codziennej pracy oraz przez zadowolenie naszych studentów a ich opinia jest z dnia na dzień coraz lepsza i staje się obiektywnym barometrem zadowolenia. Odnosząc się do poziomu zajęć jaką sugeruje Pan w swojej opinii kategorycznie nie zgadza się ona ze stanem obecnym, zajęcia prowadzone w sposób rzetelny, treściwy i na wysokim poziomie akademickim przy wykorzystaniu sprzętu multimedialnego. Uczelnia idzie w stronę rozwoju i zaspokojenia potrzeb naszych studentów, planuje otworzenie nowych specjalizacji i dalszy dynamiczny rozwój.
W tym miejscu chcielibyśmy zapewnić wszystkich Naszych studentów że uczelnia nie podzieli sugerowanego przez Pana losu GSW a wręcz przeciwnie będziecie mogli stać się świadkami pozytywnych zmian i obserwować proces rozwoju.
Z wyrazami szacunku.

Wyższa Szkoła Społeczno Ekonomiczna w Gdańsku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Odpowiedź Wyższej Szkoły Społeczno Ekonomicznej w Gdańsku

i aby tak się stało, to "odprawiona zostanie Msza święta w intencji uczelni - 13 grudnia 2013 r. o godz. 8.00 w Kościele Św. Jakuba Wspólnoty Braci Mniejszych Kapucynów w Gdańsku przy ul. Wałowej 28"? cytuję za stroną internetową uczelni.

średniowiecze? myślenie magiczne? czy specyficzne poczucie humoru?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wiem, po prostu katolicki kraj, czy nam się to podoba, czy nie. Licheń nikogo w tym kraju nie bulwersuje, modły pod krzyżem i miesięcznice mają się świetnie, a msza w intencji uczelni jest średniowieczna? Znam bardziej zacofane praktyki w tym kraju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Joanna C - ocena (3 odpowiedzi)

Profesjonalizm oraz 100% zaangażowanie. Stały kontakt z agentem. Polecam te agencje, powierzyłam...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...