ASG czyli bezpieczna wojna

Witam,

W wakacje postanawiam zakupić sobie już 3 replikę jakiegoś karabinu. Ale nudno jest mi wychodzić tylko z jednym kolegą na misję. Wole by było nas z 10 co najmniej. Dlatego pytam: Czy ktoś z Gdańska blisko Centrum lub Wrzeszcza lub Żabianki lub Zaspy interesuje się jeszcze ASG i miał by ochotę się postrzelać?

Pozdrawiam,

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

wmasg.pl tam znajdziesz sprzymierzencow broni:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Sosenka napisał(a):

> Witam,
>
> W wakacje postanawiam zakupić sobie już 3 replikę jakiegoś
> karabinu. Ale nudno jest mi wychodzić tylko z jednym kolegą na
> misję. Wole by było nas z 10 co najmniej. Dlatego pytam: Czy
> ktoś z Gdańska blisko Centrum lub Wrzeszcza lub Żabianki lub
> Zaspy interesuje się jeszcze ASG i miał by ochotę się
> postrzelać?
>
> Pozdrawiam,
>
>


Witam, organizuje z kolegami strzelanki ASG. Przy dobrych wiatrach "bedzie" nas ok. 15 (dopiero zakladamy grupe). Jezeli chcialbys sie dolaczyc pisz pod nr. GG. 4707560 lub na e-mail knight_tk@wp.pl . Strzelanki beda organizowane w Oliwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

JESTEM ZAINTERESOWANY STRZELANKAMI W OLIWIE MIESZKAM BARDZO BLISKO . PROSZE O KONTAKT MAM PELNE UMUNDUROWANIE BRON I TYLKO CZEGO MI BRAK TO GRUPY I SIE POSTRZELAC PROSZE O KONTAKT GG 8498241
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Organizujemy fajne szkolenie ASG 9-10 kwietnia jak masz ochotę daj znać surf-surf@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam

Ja z kolegom szukamy jakiegos klubu ASG a Mieszkamy w Kielpinie Górnym 30 min autobusem i juz jestesmy na ul.Długiej w Gdańsku i mam pytanie czy jest cos w wakacje (w sierpniu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Jeśli masz repliki powyżej 300 fps pojaw sie jutro w strzebielinie ok: 8:30 na peronie skm strzelanka 40+ osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam,

Dzieje się coś w styczniu/lutym czy sa organizowane jakieś strzelanki ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam jestesmy grupa która bawi sie w asg post-apo ( wiecie fallout i.t.d) poszukujemy ludzi zainteresowanych z okolic zabianki wrzeszcza oliwy przymorza zaspy, którzy byli by chetni dołączyć do naszej elipy. Wiecej info gg. 7128113
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Ja jestem z gdańska i chetnie bym sie postrzelał z jakąs ekipą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

moje gg to 2768351 pisac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

WItam zapraszam wszystkich w niedzielę 21.06 na były poligon w Gdańsku start 11
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cou,reloqnem sabe se

Cou,reloqnem sabe se o palestrante ensinou aos funcionarios da LG a tomar umas biritas e contar anedotas de mau gosto e depois casar com uma muda e colocar no mundo filhos de imensa sabedoria financeira . A.M.Lagoa Santa ,MG.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Jestem z rumi mam 21lat tez chetnie bym sie postrzelał z jakąs ekipą. moj numer GG 5195154
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

zapraszamy na www.asgrumia.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

jak cos mozna zalatwic tak z 4 towazyszy do broni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam jestem z wrzeszcza chetnie bym sie postrzelal kontakt gg 8498241 pisac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Ja mam zamiar też zagrać.
znacie stronę jakiegoś forum które bazuje na organizacji misji w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Organizujemy fajne szkolenie asg cqb 9-10 kwietnia jakl jesteś zainteresowany to daj znać surf-surf@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

witam

jezeli macie jeszcze miejsce to chetnie bym sie przyłaczył....mieszkam na przymozu ....prosze o kontakt na GG:19821993
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Zapraszamy do naszej ekipy ASG
http://www.sgogdansk.fora.pl/
http://www.youtube.com/user/SGOgdansk?feature=mhum
działamy na morenie, przymorzu, oliwie.
Więcej info maile
sgo.gdansk@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam jestem z gdyni mam 21 lat szukam grupy asg z ktora moglbym postrzelac moje gg. 11653508
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

daj znać organizukjemy w Gdańsku 9-10 kwietnia fajne szkolenie ASG
surf-surf@wp.pl i jest nas troche ale zawsze miło witamy nowych kompanów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam,
Tak samo jak użytkownicy powyżej szukam grupy z którą mógłbym się postrzelać.
Jestem studentem, mieszkam na Słowackiego i mam własną replikę tylko brak mi grupy. (może być nawet stosunkowo mała)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam.
Nie orientuję się bo dopiero wstępuję głębiej w ten temat(asg) na razie tylko skupiałem się na strzelaniu do celu, w biegu, ze stanowiska, czytałem dużo o replikach i wprawiałem się, ale teraz chętnie wymieniłbym ogień z innymi i przy okazji sprawdził się. :)
Czy na terenie, lub w okolicach Małego Trójmiasta Kaszubskiego(Rumia, Reda, Wejherowo) jest jakiś dobry klub asg, albo po prostu grupa pasjonatów, bo już mam dość siedzenia w trawie i strzelania do tarczy przyczepionej na drzewie.
I przy okazji mam pytanko.
Czy ktoś z was miał może styczność z repliką SCAR-L, napęd green gas, producent WE? Konkretnie: http://www.military.pl/we-scar-dark-earth-hard-kick-gas-blow-gen-iii_9468t.html
Nosze się z zamiarem kupna jednak chciałbym poznać opinie.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam interesuje się już trochę ASG ale tak jak powyżej szukam większej grupy osobiście mogę zebrać 3 kumpli ale to nie zabawa na dużym terenie. Mam kilka terenów na oku na obrzeżach Gdańska jak coś pytania na gg 8706833,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam mam do sprzedania karabin MK12 mod. 0 firmy colt. wraz z oporządzeniem(torba na broń, maska, bateria, ładowarka, kolimator)
Dokładnie taki jak http://www.military.pl/colt-mk12-full-metal-karabin-aeg_7973t.html
Stan bdb, karabin używany tylko kilka razy.
Czekam na propozycje. d.warda7@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

a tak swoją drogą bawi sie w to ktoś starszy? (+30)

I bez jakiegoś specjalnego napinania na oddziały specjalne ect, grupy bojowe, ale poprostu jako dobrą zabawę od czasu do czasu w miłym towarzystwie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Cześć
Mam 40 lat pracowałem ponad 14 lat w służbach ochrony na bardzo wysokim poziomie i zostało mi zamiłowanie ( ASG ).
Byłem szkolony bo mam specjalność zwiadowca.
Czy w okolicach Gdańska jest jakiś klub , formacja zajmująca się ASG.
Podajcie namiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

bawi się nas takich z 20 osób ; ) zapraszamy: kacper@kacperolejnik.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

jak do was dołączyć ?
PS mam 14 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

ja ale ja z sopotu mam karabiny i 2pistolety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

LUDZIE Z TRUJMASTA PROSZE PISAC JESILI KTOS CHETNY GRAC W SOPOCIE W LESIE W POTEZNE ASGCZAS DO USTALENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

MAM 13 LAT MAM WYPOSARZENIE ASG I SZUKAM GRUPY ASG W SOPOCIE GDYNI LUB GDAŃSKU MAM FECEBOOKA MAM NAIMIE SEBASTIAN SUROWIEC PROSZE O KONTAKT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

A aktualnie co się dzieje ciekawego w Gdańsku (np. Wrzeszcz-Oliwa-Zaspa-Przymorze)?
Chcę dołączyć i szukam kontaktów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

(Co do wieku to mam 35 lat i zero doświadczenie z ASG. Ale jestem przekonana że dla chcącego nic trudnego.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam chciałbym zorganizować grupkę 10-12 osób do ASG mieszkam na Jasieniu koło starych poligonów. Wiek niema znaczenia 20+ 40+ jak ktoś chce się rozerwać i dobrze bawić no problem zdecydowanych proszę o maila krysmon@upcpoczta.pl zorganizujemy spotkanie. Zapraszam również tatusiów z synami wiek żaden problem byle był zapał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam jestem z gdańska szukam jestem zafacynowany asg i szukam kogos kto mnie w to wprowadzi mój numer gg 23475707 proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Uwaga założyłem grupę wraz z kumplem asg w gdańsku zgłoszenia prosimy kierować na numery gg mój - 23475707
kolega-33659626
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

fdgsdgf sa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam szukam gruby na wakacje do strzelanek z chęcią pobiegam mam pełne uzbrojenie usa sprawne jak gdyby co pisac gg 8706833
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

chronograf big dragon e9600 jezeli kogos interesuje to mam uzywany na sprzedaz 100 zl poproszę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

~cygi jezeli masz jeszcze to chrono to daj znac jestem zainteresowany odkupieniem

gg9323771
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASG czyli bezpieczna wojna

http://www.vikings-asg.pl - ekipa z wejherowa ma rekrutacje
http://www.asgrumia.fora.pl - tutaj znajdziej z okolic trójmiasta informacje, co jak z kim i gdzie

Powodzenia ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

zapraszamy: wejdz , polub, skorzystaj:) https://www.facebook.com/makorcomputer?ref=hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam panowie widzę ze u was dopiero sie rozwija asg u nas na Śląsku jest dużo ludzi i imprez z asg ja należę do zgrupowania WiN jestem w drugim odziale specjalnym i chciałbym sie z wami poszczelac w tym nowym roku pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam, odświeżam temat w 2016 r. Szukamy chętnych do spontanicznych spotkań 1-2 razy w miesiącu na terenie trójmiasta i okolic. Póki co nie planujemy wyjazdów na imprezy regionalne czy ogólnopolskie, tylko "zabawę" w mniejszym gronie w celu doskonalenia umiejętności. Nie szukamy grup ludzi a pojedynczych niezrzeszonych nigdzie strzelców ,którzy chcieli by ruszyć się czasem z domu. Plan to dobra zabawa i budowa nowej ekipy! Póki co jest nas kilku jednak z dość już pokaźnym "arsenałem" Nasz wiek to 20+ a nawet 35+ ;) ale póki co nasze doświadczenie oceniam jako "początkujący". Jeżeli masz już swoją rodzinę i jesteś chętny stworzyć coś dla odskoczni z życia codziennego to dobrze trafiłeś. Nie liczy się dla nas Twój wiek, możesz być kimkolwiek, możesz mieć 90 lat, grunt żebyś miał ochotę i był osobą z "głowa na karku", solidną, trzeźwo myślącą, posiadająca odrobinę środków finansowych na zakup sprzętu, potrafiącą udzielać się w grupie ludzi, itp. :) Panie również mile widziane!
Jesteś zainteresowany / zainteresowana pisz na kamow@poczta.onet.pl może uda się nam coś wspólnie zorganizować. W temacie maila wpisz proszę "ASG"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siema! Mam pytanie, dopiero zaczynam swoją przygodę z ASG i szukam jakiejś fajnej grupy na terenie trójmiasta, może ktoś szuka rekrutów? Mam już replikę (KWA CQR) kupiłem to tutaj w sklepie Shotgun . TA broń ma 350 FPS więc mogę się strzelać w CQB i również w terenie. Jak ktoś jest chętny to niech daje znać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WITAM ! ChetnIe dolacze do jakIej grupy z GDANSKA na strzelanke ASG .Dysponuje bronia krotka jak i M4 z granatnikiem . Reszte wyposazenia mojego : TO mundur muliticam w 90% I wz 93 ( PANTERA ) W 20 % Prosze o kontakt ze mna telefoniczny . nr telefonu 501 223 684 pozdrawiam DAREK :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

!!! UWAGA !!!

Z radością pragniemy poinformować o otwarciu AKADEMII 13th Shadow Division. Zapraszamy wszystkich chętnych od 14 roku życia w górę. Każde podanie zostanie rozpatrzone ! Więcej szczegółów na priv. Tak więc się nie krępujcie, składajcie podania, pytajcie, a na wszystkie pytania postaramy się szybko odpowiedzieć!

Wzór podania powinien zawierać:
-Imię i Nazwisko.
-Data urodzenia.
-Miejsce zamieszkania (miejscowość + dzielnica)
-Posiadana bron i jaką chcecie trudnić się profesją (wsparcie, snajper a może szturm?)
-Coś o sobie.

Serdecznie zapraszamy!
Tez mamy rekturacje do doroslej grupy.
Osoba kontaktowa na fb Pinok AG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wysłałem zgłoszenie ale nikt mi nieodpisał i wiadomość nawet niedoszła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakie mundury polecicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy jakie masz tereny. Na łąkach MTP sprawdza się bardzo dobrze, kumpel go nałogowo używa.
W zalesionym lesie od siebie polecam coś w bieriozce, ot KLMK albo jak dorwiesz KLM (Dwuczęściowa wersja tego pierwszego).
Chest rig może być chicom/lifczik jeśli chcesz coś pasującego, ale jak biegasz dla siebie i zabawy, ujdzie i chiński na 8 magów. Sam biegałem w takim i nie był zły.
Najlepiej bedzie przejrzeć je sobie w tym sklepie https://www.taiwangun.com/pl/panel-piersiowy Zresztą polecam kontakt, powinni na miejscu coś odpowiedniego dobrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Cześć. ASG jest moim hobby i również szukam osób do zabawy. Mam swój szpej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ASG czyli bezpieczna wojna

Witam strzela się ktoś jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam chciałbym się dowiedzieć od ilu lat przyjmujecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...

Szukam systemu CRM (14 odpowiedzi)

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być...

Gdzie dostane sznurek do makram? (3 odpowiedzi)

Zależy mi na sklepie w Gdansku z rozsądnym i cenami