Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Hej

Pracuje/ował ktoś w tej firmie? Na jakie zarobki mozna liczyc? Jak atmosfera? Czytałam dużo negatywnych opinii. Az tak zle jest?

Warto zainteresowac się praca w tej firmie?

Czekam na Wasze opinie ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

tak znam.
zależy na jakie stanowisko?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Ja będę strzelał, podstawa najniższa krajowa 1100pln i premia za sprzedaż, czyli realizacja planów których nie masz szans zrealizować, a jak zrealizujesz to wybijesz się na szczyt zarobków w postaci 1539pln netto
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Zapomniałem dopisać, atmosferę w pracy tworzą ludzie którzy tam pracują, może być źle ale pracuje się z ludźmi i to od nich zależy jak będzie. Może to ty wchodząc to zespołu okażesz się tą osoba która powoduje konflikty i zepsujesz tą atmosferę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Jaki szef taka załoga to od szefa zależy jaka jest atmosfera w pracy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo ciekawe meble - i takie do domu, i takie do biura - znalazłam ostatnio w sklepie internetowym http://tonzes.com/mebelpl.htm rzućcie okiem, fajne, nowoczesne, oryginalne meble :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Zapomniałeś dodać, o formie zatrunienia, oraz o dniach i czasie pracy.
Co do pierwszego, nie zabieram głosu, choć wydaje się(?), że najpierw
um.-zlecnie, poźniej próba na kwartał. Potem um. o pracę.
Czas pracy 9-21 Pon-Pt., Sob-Ndz.10-20/21,
w tym prawdopodobnie zmiany ranma i wieczorna,a nie jak ją nazwywają
popułuniowa. Powrót o 21 z pracy, to raczej nie popołudniu...
O pensji i dodatkach nie mam zdania. Bo 1500brutto nie roztpatruje
jako poważną ofertę.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Umowa o prace od samego początku, najpierw okres próbny, później na okres tymczasowy 1 roku itd.
Niestety najniższa krajowa + premie sprzedażowe
Atmosfera zależy od ludzi to oni budują i tworzą aurę swojej pracy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

No i zapomniałam dodać że pracujemy po 8 h jak normalni ludzie ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Chyba Ty bo ja rypie po 10.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

w d*pE Z TAKIMI ZAROBKAMI
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Nie przesadzaj to dobra firma na pewno nie płąci tak mało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak nie podaja zarobków w ogłoszeniach to pewnie minimalna albo cos kolo tego. Kiedys poszedlem na taka rozmowe gdy wrocilem z zagranicy wszystko z łachą narobią sobie naklejek na biurka specjalisci do czegostam nawet 3 tys netto nie zarabiaja a beda cie jak smiecia traktowac. Nastepny kolchoz rozmarzonych zepsutych polakówów. Strata czasu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

1800 brutto plus premia, jesli nie wyrobisz premii do najnizszej krajowej to placa najnizsza krajowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokladnie tak, w rumii 1800 brutto plus zasada premii, oczywiscie na premie nie ma co liczyc :D Praca tylko zeby sie gdzies zaczepic, nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś tu nie gra, przecież najniższa krajowa w 2017 to 2000 zł brutto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tak myślę. Poszedłem pierwszy raz do pracy i stałem jak czub bo nikt mnie nie chciał przeszkolic. Stroili do tego miny jak ciocie niewydymki, a za regalami gadali - co za zje**nego do nas przysłali. Atmosfera do bani po pierwszym dniu pracy wracasz do niej jak na szafot. I to ma być zgodne z polityką antymobbingową zakładu u Niemca czy Holendra zaraz by wylecieli z roboty. I te pytania na temat tego czy mam żonę i dzieci, przyjaciół i doklejanie łatki "pedzia" chory nie tolerancyjny naród. Oblapywali się między sobą i mówili że to u nich w zakładzie normalne. Do tego robota 10 godzin dziennie zamiast deklarowanych 8, a do pracy trzeba dojechać 2 godziny środkami transportu publicznego. Rozczarowany jestem po powrocie do Polski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Witam
Mam pytanie czy kazdy pracownik ma robiony dostęp do systemów ratalnych -bankowych aby sprzedawac ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, dostęp do tego ma tylko i wyłącznie pracownik Działu Ratalnego w salonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

1100zł bardzo slabo :/

A jak wyglada praca? Mozna liczyc na podwyzki czy wpadamy w te "bagno" i do konca swiata cieszymy sie najnizsza krajowa?

Stanowisko sprzedawcy mebli.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

nie wiem skąd zenek ma takie informacje na temat zarobków. progi sprzedaży są- owszem, ale po przekroczeniu tego progu pensja jest wyższa niż pisze zenek. nawet bez zrobionego progu również jest wyższa. Moim zdaniem warto.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Jak pisałem wcześniej strzelałem z wynagrodzeniem :) no to o ile się pomyliłem 100-200pln ??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

pracuję w agata meble w Wawie i pensje są zależne od Twojej sprzedaży i czy salon zrobi plan.
Na ogół pensje są atrakcyjne i wynoszą od 2000 do 3600.
Może z raz w roku miałem poniżej 2 tys.
Średnia roczna to ok. 2600-3000
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 24

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Taaaa...3000tys? Chyba jako kierownik.

Moja dobra znajoma pracuje od listopada jako sprzedawca. Standardem jest 1,3 tys netto podstawy. Do tego są premie, jeśli zespół wyrobi cały plan sprzedażowy.

Godziny pracy już padały.
Atmosfera chyba nie jest taka zła, przynajmniej znajoma nie narzeka, mówi, że jest całkiem spoko.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Jeśli pracuje od listopada, to nic dziwnego że zarabia 1300, wybacz, ale chyba nie ma takiej pracy (przynajmniej dla sprzedawcy), żeby po 4-ech miesiącach dostać 3000. Trzeba sobie na to zapracować. W Agacie masz procent od sprzedaży- nic nie robisz- masz tyle co w umowie, czyli 1300.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Tu się bardzo mylisz, 3000 to na start w dobrej firmie dla sprzedawcy to standard. W Agata Meble 1300 na start po roku 1500 (jednak ta podwyżka może nie wystąpić) i tak do usranej śmierci za marne grosze świątek piątek niedziela.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Podaj przykłady takich dobrych firm, przynajmniej trzy. Chętnie skorzystam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Markecie podstawa to 2200 brutto plus premia,można ?można
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

podaj nazwę choć jednej firmy, która sprzedawcę zatrudnia od kwoty 3000 brutto ?
Ja pracuję już ponad 4 lata jako koordynator w jednym ze składów budowlanych i u mnie na "dzień dobry" proponują sprzedawcy 2200 brutto + 100 netto na pranie per miesiąc...
sama mam 3300 brutto...więc nie ukrywam,że chętnie zmienię...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

W banku płacą więcej,a to również sprzedaż ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Lidl Polska zatrudnia pracownikow za 3000 brutto !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Castorama 3100 brutto na start plus 13 i 14 oraz premie kwartalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Po trzech miesiącach zrobiłam netto 3000tys
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Pracuje w Agata meble w Krakowie od grudnia, mam umowę o pracę od pierwszego dnia i 2800 zł podstawy jako magazynier, po awansie na starszego magazynier dają 3300 brutto, wychodzi 2400 na rękę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

A nocki Miałeś już?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

punkty ratalne zarobki od 3000zl do 4000zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile????
Chyba pomyłka.. Hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

komus sie chyba cos pomylilo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Nie polecam nikomu pracy w Agacie meble!!
Mój mąż pracuje tam i to jest jakaś kpina! Pracuje po 16 godzin dziennie (prezesostwo żąda aby robili nadgodziny i że niby będą za te nadgodziny płacić). I wiecie co! Po całym miesiącu pomieszkiwania mojego męża w domu dostał 1400zł wypłaty!
A prezesostwo udaje, że żadnych nadgodzin nie było. burdel na kółkach. Nie polecam. Mam nadzieję, że inspekcja pracy weźmie się za Nich i dopierdolą im taką karę, że im się będzie po nocach śniła!
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

tam ludzie na zawały schodzą. a to co piszesz to święta prawda. "szanują" ludzi ale tylko do momentu ich zatrudnienia. podpisujesz umowę i jesteś robolem.ludzie dajcie sobie wytłumaczyć i nie lećcie jak ćmy do świecy. to jest złudne piękno. szkoda zdrowia i nerwów. kasę owszem zarabiają ale dyrektorzy i prezesi
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

PIP? Zapomnij! Nic nie zrobią, chyba że zawiadomią ich związkowcy i wskażą jawne łamanie praw pracowniczych. Wtedy dopiero wypisują mandat dla pracodawcy. Załóżcie sobie związek zawodowy i wtedy taki dyrektor będzie ustawami zmuszony do " pochylenia" się nad problemami pracowników. Powodzenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

każdy może złożyć skargę do PIP podać co siĘ dzieje złego w firmie , Uzasadnić i zastrzeć prawo by nie ujawniali twoich danych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Z racji tego,ze znam firmę bardzo dobrze to sugerowalbym porozmawiać z mężem czy oby na pewno o tej samej "Agacie" mówicie ?!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

ha ha dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Byłem na rozmowie - NIE WARTO! Pieniądze zbliżone do najniższej krajowej dla doświadczonego doradcy klienta, praca na Szadułkach (w smrodzie, niedaleko wysypiska) Premie to fikcja w dodatku tylko uznaniowe, godziny pracy fatalne w tym weekendy. Do tego lojalki za szkolenia, że jak wpadniesz w to bagno, to co najmniej pół roku będziesz musiała tam zostać. Atmosfera? Jak w typowym obozie pracy bez perspektyw.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Byłem niedawno na rozmowie w Warszawie . Pan który prowadził ze mną rozmowę nie wiedział nawet na jakie stanowisko kandyduję tłumacząc się bałaganem w papierach .Pytał się o rzeczy które mógł śmiało wyczytać wcześniej z mojego cv.Praktycznie rozmowa ta nic nowego nie wniosła do sprawy . Nie wiem po co zapraszali mnie na to spotkanie . Miałem wrażenie że już kogoś przyjęli na to stanowisko a rekrutujący robi to co mu kazali z wielką niechęcią i pogardą do wszystkich zawracających mu d... kandydatów. Ogólne wrażenie fatalne.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

również byłem na rozmowie u jakiegoś pana ( lekko grubszy) w Warszawie, zaprosili mnie na drugą rozmowe. Mają przedstawić teraz więcej informacji bo na pierwszej rozmowie nawet nie podają ile wynosi podstawa ale jeśli jest to 1300zł netto z tego co tu wyczytałem to TRAGEDIA w poprzedniej pracy pensja z premią wynosiła 2500-3300 przy małym nakładzie pracy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

no tak , to wszystko jasne i nic się nie zmieniło.Radzę ci abyś jednak nie podejmował tej pracy w tej firmie bo będziesz mocno żałował po podpisaniu z nimi umowy.Ludzie uciekają stamtąd jak z tonącego statku.Wyzysk na MAXA a pieniądze to wstyd na sali.A propos tego lekko tłustego gościa który przeprowadza rozmowy z kandydatami to pewnie Piotr choć o wiele tłustsza to pewna Iza która chodzi z takim szerokim czarnym pasem na brzuchu/biodrach/włosy stawiane chyba na cukier i za wszelką cenę chce się odchudzić choć jakoś jej to nie wychodzi. Radzę ci szukaj innej pracy bo ta firma to tzw. ZONK
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

witam ja bylam na rozmowie tragedia... rozmowa przeprowadzana w sposób agresywny, pani rozmawiajaca ze mną kwestionowała kazde moje słowo, kpiła z mojej obecnej pracy i mówiła ze w agacie to ja nie bede tylko za kasa siedzieć albo polecać produkty, tylko pracować na 200% mimo ze na kasie podczas mojej pracy spedzam może 1/3 czasu a tak to wykonuje spracy papierowe zamowienie itp ogólnie to czym miała bym sie u nich zajmowac ale widocznie dla tej pani horyzont myslowy zaczyna i kończy na agacie i koncu własnego nosa i nie ma pojecia jak wyglada praca innych mimo ze wszystko było wypisane w cv... zachodzisz w ciążę?? no to wypad i szukaja na twojw miejsce, kobiety które tam pracuja jak sie chodzi po salonie zero usmiechu jak by były zastraszone bez iskry do zycia... współczuje...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Krakow 1600 brutto, PORAZKA premie sa ale czy naprawde sa.trzeba podpisac lojalke!!! uciekajcie stamtad poki jeszcze nie weszliscie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Dokladnie tak ja nie ucieklem i teraz mam za swoje. Wiekszosc narzeka bo dyrekcje w krakowie mamy nie fajna i nie szanuje ludzi. Dyrka monika tylko chodzi i rozkazuje a nie ma pojecia o niczym falszywa ... dyrektor ani sie nie usmiechnie tylko wiecznie grymas i chodzi i patrzy i zawsze cos sie nie podoba mam nadzieje ze nie przedluza mi umowy po okresie probnym zebym lojalki nie placil
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

pracuje w gdańsku/szadółki, fakt zapachy niekiedy nie imponują ale to się zdarza czasami, a nie codziennie. Wynagrodzenie nie powala ale mieć 2000zł a nie mieć to chyba jest różnica, co do atmosfery to jest ok dyrekcja tez w porządku. Poza tym w grupie ludzi zawsze znajda się jakieś niedopowiedzenia. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

netto / brutto? Jakie umowy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

W wałbrzychu - 1700 + 50% premii - zapierdziel , nie polecam , a premii nie zobaczysz bo co miesiąc zmieniają warunki wypłacania premii i wielkie stolec z tego wychodzi ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

netto(wliczyłem premie) bez premii około 1700netto, premia zawsze jest :). Pierwsza umowa, na okres próbny zawierana jest na 3 miesiące, następnie na 5 lat. przynajmniej tak było w moim przypadku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Z tego co wiem jest podstawa plus 10% ot tak plus procent od sprzedazy. Od czego jest te 10% i ile kwynosci procent od sprzedazy. Jak oni to licza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

gorszy od tej dyrekcji jest ten kolo co przyjechal tam na butik i kaze im przekladac wszystko co 2 minuty
taiego **ja jak bym mial za dyra to pozal sie Boze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Nie jest źle i ludzi też nie są źli. No dyrektorka wyżej ... niż .. ma :O
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

JEST SUPER!

Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że nasza Krakowska Agatka będzie super funkcjonowała!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Słyszałam że w Bielsku jest tragedia, tzn. na magazynie, chłopaki bardzo cięzko pracują, narzekaja na kręgosłupy, zwykły magazynier zarabia tam ok 1800 zł netto, ale bardzo ciężko mysi dźwigać i w dodatku bardzo mało miejca mają na magazynie a towar napływa dalej, bardzo przykre jak są trakotowani pracownicy, w najgorszym okresie stoją kolejki klientów po odbiór mebli a obok dużo ciężarówek pełnych mebli które podobno zdejmują ręcznie a palety do 2 ton palkeciakami które ledwo ciągną po nierównej i kruchej posadzce, nie jedna osoba wypowiadała się na temat magazynu, po magazynierach widac jak ciężko harują, nieraz klient ich poprosi o pomoc w załadunku a potem nie podziękuje, nikt nie interesuje się losem tych biednych ludzi i nie wie co się dzieje tam w środku magazynu, ci ludzie się nie poskarżą bo pewnie boją się ze zostaną wyrzuceni na bruk, sklep podobno nie jest obok magazynu tylko trzeba jechać jakieś 9 km, w głowie się to nie mieści
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

A ja trochę z innej beczki. Czy któryś z pracowników MA mógłby mi podać, kto jest producentem narożnika ADA dostępnego w waszych sklepach ?

Pani z MA w Gliwicach nie chciała udzielić mi takiej informacji, a chciałabym kontakt do firmy, czy nie zrobiliby mi narożnika w takim kolorze jak ja chcę, a nie w tym obleśnym, który Agata ma na stanie.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Na stronie agaty popatrz, można tam wybrać rodzaj obicia, ja już dwa razy tak zrobiłam i nie było problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Jako były pracownik tego "magazynu" przepraszam salonu bo tego nie można nazwać magazynem stwierdzam ze masz racje agata meble w bielsku białej nie dba o pracowników dyrektorzy karzą przychodzić na nadgodziny "do wybrania" płaca daremna 1800 po okresie probnym i nie ma mozliwosci otrzymania podwyzki bo na nia nikt sie jeszcze nie doczekal towar przewożony po zepsutej posadzce paleciakami hydraulicznym towar wagi ok 2 ton ... Meble tapicerowane sa piętrowane pod sam sufit wszystko reczna robota.
nie polecam nikomu takiej pracy szkoda kręgosłupa i ryzykowania życia bo ten magazyn jest tak przeciążony (1,5 tony towaru na metr kwadratowy przy dopuszczalnym 0,5 tony) że wkoncu ten magazyn sie zwali bo juz sie chyli ... Ale zdaniem eksperta agaty przechyla się bo rzeka płynie obok nie polecam strzeżcie sie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Popieram Pana powyżej! Kupiłem w agacie w Bielsku fajną i w miarę tanią meblościankę Light, gdy oczekiwałem na odbiór widziałem jak chłopak sam ściągał paczki, przewoził je na ręcznym paleciaku po PŁYTKACH KTÓRE BYŁY POKRUSZONE! Nie mogłem uwierzyć że tak duża firma nie umie stworzyć normalnych ludzkich warunków do pracy! Gdzie są ludzie odpowiedzialni za to? Ktoś chyba powinien zainterweniować w tej sprawie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Fajnie,ze nawet klient to widzi.........Dziekujemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

ak jest nie tylko w Bielsku. Sam pracuję jako magazynier, jak przyszli Ci z BHP to od razu zmiana pracy sami nie dźwigamy itp. Powiedz do kogo się udać żeby coś zrobił z tym obozem i nie dał się przekupić a chętnie skorzystam. nie chodzi tu o pieniądze ale o ludzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Kobieto - nie wiesz, nie pisz! 9 km??? Cała minuta dzieli sklep od magazynu! Pracuje tam mój chłopak - owszem, praca do lekkich nie należy, ale dostają 2 tys. netto! Krytykować i wybrzydzać potrafi każdy! A potem pretensje...że pracy nie ma! Gratuluje dotychczasowej Twojej pracy skoro 2 tys. to mało!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

A za 2tysiace wyżywisz dziecko żonę i opłacisz mieszkanie prąd gaz Zanim napiszesz dziewczyno bzdury zastanów się...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

BZDURY!!! w mojej rodzinie mamy 1720 zł. Pracuje mąż, ja szukam pracy i mamy jeszcze trojkę dzieci. a jeszcze z mopru 300zł. Jakoś żyjemy i też mamy mieszkanie, prąd i gaz. Zamiast płakać, zastanów się sam... bo są tacy którzy maja gorzej i nie marudzą, a szukają rozwiązania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Praujes w Agacie?......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

To żona też niech do pracy idzie ja pracuje i mąż też mamy dziecko i da się wyżyć i ogarnąć wsystko I na igloo pojechac trzeba wydawac z głową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Na urlopo pojechac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Witam.Byłem pracownikiem tej firmy. Zostałem zwolniony bez podania przyczyny. Nie polecam tu pracy jako pracownik ani robienia tu zakupów. Paczkami z meblami rzuca się na tempo więc w środku może być miazga....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

może się wypowiedzieć jak wygląda sprawa w salonie Agaty w Poznaniu? Jaka atmosfera, przełożeni oraz zarobki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Ja mogę się wypowiedzieć na temat nowego salony w Krakowie. Niedawno miałam tam okazję być i naprawdę super nie tylko atmosfera ale i pokaźny asortyment.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Co znaczy "miałam okazję być"? Weszłaś tam sobie na spacer?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Przecież wiadomo nie od dziś, że owe salony się 'zwiedza' jak drzewiej muzea nic nie nabywając, bo kasy ledwo do 1 / -tego starcza...stąd ta okazja ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Plany sprzedażowe są,co m-ąc podwyższane,co nie idzie w parze z podwyższeniem prowizji.
Splendor i kasę,za zrobione plany dostaje dyrekcja.Biedni sprzedawcy zachęcają jak mogą do zakupu by do pensji dorobić.
Matoły z protekcji udają najmądrzejszych na świecie.
Kołchoz pracy dla zdesperowanych.
NIE POLECAM
zero perspektyw
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Troche co tutaj ludzie piszą, mija się z prawdą.

Patrząc na dzisiejsze czasy na rynku pracy to tragedii nie ma. Ludzie zapi... za 1600 netto fizycznie.

Agata jest na systemie prowizji + dodatkowe premie czyli wyrobienia planów.

Licząc cały mój poprzedni rok średnio wychodzi około 2400 NETTO / mc
Lepszy miesiac ma się 2700-2800, gorszy 1900 NETTO.
W najgorszym przypadku jest golas czyli ok. 1300netto - ale to raczej raz na rok jak się idzie na urlop gdzie nie ma szans wyrobić dobrego % - ale za to dostaje się dodatek "wczasy pod gruszą" i średnia pensja urlopowa czyli jedno w drugie wchodzi.

Dodatkowo są dodatki na święta.

Wszystko jest udokumentowane na papierku przez co łatwo jest ze zdolnościa kredytową

Godziny pracy są kiepskie - praktycznie żyje się w pracy a spi w domu.
Możliwości rozwoju również są mocno zredukowane :/ Brak szkoleń itp. Tyle co przedstawiciel przyjedzie z paroma długopisami i ulotkami na 10 minut i pojedzie... a sam sprzedawca może zostać starszym sprzedawcą lub jak jest kumaty to po paru latach kierownikiem punktu obsługi - ale to raczej kara, a nie awans bo kierownik obrywa za ludzi którzy są czasem trudni, a zarabia dosłownie tyle wiecej zeby kupić sobie tabletki uspokajające gdy obrywa za kogoś... :D

Także są plusy i minus - Ci co piszą ze zarabiają nie wiecej niż 1500 cały czas to stolec prawda... 2-3 miesiace nie wyrobisz planu i możesz odebrać wypowiedzenie, a jak wyrobisz plan to te 2 tys tak jak pisałem wyżej na rączke masz :)

Pozdro
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Moja dziewczyna rowniez tam pracuje ale w dziale wyp. wnetrz. Kierowniczka jakby głowy nie miała po 1000 razy trzeba jej wszystko powtarzac bo nie wie ze zyje i ze jest w pracy, ma codzien innego pupila jak jej zawieje. Cos okropnego. Caly czas zostaje po godzinach za ktore nie placa. Mlodziane tam pracujace tylko szukaja wrazen i plotek co pozniej odbija sie na innych a najbardziej na ludziach z oświetlenia. Moja luba obrywa nawet ze to ze ktos inny zle zrobil cene ale jako ze jest od oswietlenia to jest na nia. Wyplaty to 2200-2500
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Witam!

Wiecie może jak wygląda praca w AGATA MEBLE w Szczecinie ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

pewnie,że warto, ale jak wszedzie... nie ma nic za darmo i nie od razu...System prowizyjny pozwala na dobre zarobki . Ja jestem dobrym sprzedawcą i zarabiam bardzo dobrze, nie narzekam. Charakter pracy nie jest chyba szczytem marzen dla facetów (mam na myśki sprzedawców) Taka jest moja opinia, chociaz są oni potrzebni jakby nie było :). Atmosfera bardzo różna; często ploty, obgadywanie, no i wyścig szczurów więc wiadomo co się za tym kryje. Trzeba być baaaardzo odpornym, bo inaczej nie wytrzymasz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Zgadzam się. Zależy od salonu i działu czyli POKu. Ja pracuje w Agacie w Opolu i nie narzekam Zarobki dobre a nawet bardzo dobre jak wyrabiasz ponad plan a te plany są naprawdę realne jak komuś zależy to bez problemu zrobi. Średnia 2500-3200 a bywało klika razy kolo 4000. Wszystko tez zależy od zespołu z jakim pracujesz i czy nie ma wyścigu szczurów na Twoim dziale.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

niestety wyścig szczurów jest teraz wszędzie, czy zarabiasz 1500 czy 5000 zł miesięcznie. takie czasy, ludzie dosłownie zabijają się o każdą złotówę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

O co chodzi z tymi lojalkami? Moze ktos wytlumaczyc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Podbijam, o co chodzi z lojalkami? Jak wygląda zazwyczaj grafik? Ile godzin wychodzi w miesiącu? Na jakie zarobki obecnie może liczyć sprzedawca w Agata Meble-Gdańsk?

Pozdrawiam,
młoda i zdesperowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Hej ja przyjąłem się od 1 04 16. Na kasy. Zaproponowano mi 2250 brutto na okresie wstępnym.Jest ciężko Bardzo skomplikowane systemy kasowe.
Ale myślę że warto.Trochę boję się odpowiedzią materialną , bo to kasa.Ale jest mila atmosfera i można przeboleć.Zwłaszcza że firma daje wczasy pod gruszkę czego się nie spotyka
Pozytywne nastawienie

Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Jest coraz gorzej, samo to że kadra ma ciągle braki świadczy o tym jak tu jest. Atmosfera? Totalny brak... gonitwa za prowizją. Zarządzanie polega na ciagłym straszeniu brakiem premii, zwolnieniem etc. Żadnej motywacji każda złotówke trzeba wyszarpać... polecam trzymać się z daleka....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Jak kupowałam u nich meble kuchenne to obsługa nie narzucała się, spokojnie odpowiadała na nasze pytania, ale nie zauważyłam żeby była nachalna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Ciekawa teza szkoda, że mija się z prawdą.
Owszem było kiepsko za czasów "pani" dyrektor ale te czasy odeszły do lamusa.
Ktoś kto to pisze chyba żałuje, że go zwolnili :/
Pozdro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Co do atmosfery się zgodzę zwłaszcza widać pogardę dla zwykłego pracownika np. magazynowego. W Gdańsku jak mnie przyjęli i zanim dali szafkę rzeczy trzymałem w biurze. Przebralem się w ubranie robocze to pracownicy biurowo obrzucili mnie takim godnym pożałowania wzrokiem do tego szyderczy śmiech. Za granicę to jest nie do pomyślenia tam jednak kultura pracy jest inna na wysokim poziomie. Nie dziwię się że wszyscy z tego kraju uciekają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

hej,
w naszym salonie jest mega personel, oby każdy był tak pomocny i miły, aż rozmawiać się chce, człowiek nabiera zaufania do ludzi i spokojnie zamawia to co obsługa zaproponuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Meble z tego salonu nie mają konkurencji,są terminowi i elastyczni wszystko co kupiłem otrzymałem w terminie i nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli idzie o jako,śc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

ale ci się chyba wątki pomyliły - tu piszemy o zarobkach a nie o jakości mebli....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Warto, w salonie jest miła atmosfera, aż pracować się chce. pracowników też trakują poważnie, zarobki całkiem przyzwoite, mnie ta praca odpowiada jak najbardziej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Mnie to się podoba to, ze mam normalną umowę o pracę, wcześniej tylko na śmieciówkach jechałam a teraz pewne poczucie stabilizacji mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Zarobki całkiem dobre.Do dyspozycji pracowników jest aneks kuchenny, lodówka, ekspres do kawy. Praca w miłej atmosferze z inteligentną kadrą zarządzającą,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

W toalecie nawet do własnej dyspozycji jest odświeżacz do powietrza - no to mi się podoba. I papieru szarego nie ma a jest taki ten cudowny, fantastyczny rumiankowy. No i ten express do kawy - no poezja, no mówię wam. I ściany pięknie odmalowane. No super - naprawdę... A zimą grzejniki ciepłe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Ale cukierek. Personel u mnie podkłada kłody pod nogi u najchętniej to by się mnie pozbył. Mniej osób więcej zarobi więcej słabiej wyjonac plan. I zostaje 1900zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Ogólnie jest super fajnie kolorowo jak na końcu azerbejdżańsko-izraelskiej tęczy aczkolwiek jest kilka minusów:
- Pracujesz z opóźnionymi w rozwoju ( nikt normalny nie będzie pracował za najniższą krajową)
- Każą Ci sie ubierać jak Ci niedorozwinięci pracownicy ( śliczna czerwona koszula z Malezji)
- Niedorozwinięci pracownicy będą zabierać Ci klientów bo tak im kazali ( są za głupi żeby się sprzeciwić)
- Część niedorozwiniętych pracowników się nie myje i śmierdzi - Ty też możesz na takich trafić
- nie wolno Ci usiąść przez pełne 10 godzin
- każą Ci płacić za pomyłki w zamówieniu
- szczują Cię tajemniczym klientem
- zabierają premię jeśli podczas audytu znajda krzywo wiszący plakat
- jesteś sprzątaczem
- w tej firmie jesteś zwykłym zerem - uświadom to sobie

Jesli tylko jestes w stanie zaakceptować te drobne niedogodności już teraz składaj swoje CV do salonu na nic niewartego wyrobnika popychadło ( czyt. sprzedawca) który za urągające godności pieniądze będzie z uśmiechem na ustach sprzedawał mebelki
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Co ty piszesz... ja normalnie siadam z klientem przy stoliku obok którego stoją meble które wybrał klient i za nim nie załatwię sprawy nie wstaje w ogóle. Nie wypisuj bzdur, bo az tak źle nie jest. kto chce pracować ten doceni co nam pracodawca oferuje, aaa no i jeszcze nikt mi premi nie zabrał w ogóle..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Wprost cudownie pozwalają Ci usiąść z klientem podczas prezentacji tkanin lub spisywania zamówienia - jakże Wam ludziom o małym rozumku niewiele potrzeba :) a jak nie ma klienta to jak Ci się stoi na baczność tudzież lata ze szmatą jak ostatni murzyn wyrobnik? I jeszcze nie zabrali Ci premii..rewelacja:) Choć chciałbym zauważyć że słowo "jeszcze" jest w tym wypadku kluczowe:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

A powiedz mi w jakim innym sklepie sprzedawcy siedzą sobie jak klient coś ogląda, no daj przykład proszę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

W każdym normalnym w którym sprzedawca nie jest traktowany jak śmieć. Obóz pracy Agata meble nie zalicza się do takich.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

He, he. Ciekawe dlaczego ludzie często pytają o pracę w Agacie...To jedna z nielicznych, która daje umowę o pracę, wczasy pod gruszą itp Masz wszystkie przywileje jakie daje ci taka umowa. czego więcej chcieć? Siedziec i nic nie robić? Hmmm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Umowa o pracę, wczasy pod gruszą plus wszelkie premię od sprzedaży jak najbardziej mam zagwarantowane z tą małą różnicą że aby sprzedawca Agaty meble mógł dostać choćby równowartość mojej podstawy musi się na prawdę dobrze napocić. Z dodatkowych plusów - mnie nie straszą tajemniczym klientem, nie mam co chwilę audytów, pracuje z inteligentnymi ludźmi którzy nie podkradają mi klientów a na dodatek nie muszę ubierać się w nędzną koszulę uszytą z tego co spłynęło Gangesem ( dla niedorozwiniętych pracowników biura Agaty meble taka bardzo zanieczyszczona rzeka przepływająca m.in przez Indie)
Warto chcieć więcej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Skąd możesz wiedząc szyderco co się dzieje w salonie? Nie zabieraj głosu w sprawie, która ciebie nie dotyczy. Ja cenię swoja pracę i doceniam pracodawców.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

to ile płacą oraz jaka umowa i wogóle ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Pewnie stąd, że też kiedyś pracowałem w tym obozie pracy i od mojego odejścia absolutnie nic się nie zmieniło ( no chyba że na gorsze). Plany nadal rosną, obowiązków przybywa , system zmuszający biednych sprzedawców do ciągłego wyścigu szczurów a najniższa krajowa jak pozostała na umowie tak pozostanie jeszcze bardzo długo. W każdej firmie o dużej rotacji znajdzie się kilka osób zadowolonych z takiego stanu rzeczy. Osoby z dysfunkcjami intelektualnymi, pochodzącymi z patologicznych patologicznych rodzin gdzie złamano im charakter i sprowadzono do poziomu popychadła. Osoby o mentalności podnóżka nie mające żadnej ambicji poprawy swojego bytu wolące tkwić w beznadziejnej sytuacji i powtarzać sobie i wszystkim wkoło że są bardzo zadowolone z takiego stanu rzeczy:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Ja jestem zadowolona i nie obrażaj tych, którzy lubią pracować w agacie. Plany szybko można wyrobić bo klientów z dnia na dzień przybywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Nie martw się za najniższą krajową pracować nie będziesz, a umowa jest normalna, o pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Odrobina matematyki: średni plan na 1 osobę wynosi ok 300 tys na miesiąc, aby otrzymać premię musisz wyrobić 80% tej kwoty czyli 240 tys. Premia jest zależna od aktualnego przelicznika ustalanego wedle widzi-mi-się zarządu ale przyjmę średnią 31 zł ( i tak zawyżam) czyli w praktyce wygląda to tak:
Wyrobiłeś 240 tys dostajesz - 1404 zł +310zł (31x10)= 1714 zł netto czyli to nie jest nawet 1% Twojego ciężko wyrobionego planu. Czy to jest poważne traktowanie sprzedawcy? Chyba nie.. Oczywiście sprzedawca może zarobić więcej jednak musi się przygotować na ostrą walkę ze swoimi kolegami/koleżankami którzy również nie mają ochoty zarabiać najniższej krajowej i z wielką radością będą się kłócić o każdą złotówkę. Jest jednak kilka dróg dzięki którym Agata meble może zabrać powyższą premię- jedną z nich jest pomyłka sprzedawcy w obliczaniu towaru. Mogę osobiście poświadczyć kiedy to zabrano mojej koleżance - samotnej matce z dwójką dzieci całą premię za pomyłkę w zamówieniu. Nie pomogły tłumaczenia, że ma trudną sytuację, że jest nienaganną sumienną pracownicą i zarabia dla firmy na prawdę dobre pieniądze. Zabrali i koniec, nie ma zmiłuj. Zapytam jeszcze raz czy to jest poważne traktowanie pracownika ? Czy to jest miejsce z którym warto się związać na kilka lat? Czy to jest pracodawca którego bez wstydu wpiszecie w swoje CV?
Myślę że ciągłe braki kadrowe i desperackie próby zatrudniania ludzi którzy nawet nie pojawili się na rozmowie w pełni dają obraz jak chętnie ludzie garną się pracy w tym pożal się boże markecie meblowo-dodatkowym
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Trochę mnie rozśmieszyłeś, bo o takim planie nie słyszałam. A pracuję dość długo żeby się na tym nie znać, ale cóż...chyba wyleciałeś za kaę skoro taki hejt siejesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

bo taka pseudo firma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Nie zgadzam się z tym, ze pseudo, zatrudnia mnóstwo ludzi, tylko nieliczni narzekają, bo wszędzie im źle. Nie lubisz pracy w handllu, nie idź...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

W takim razie nie czytaj mojego kolejnego postu bo możesz pęknąć ze śmiechu a wtedy Agata meble straciłaby kolejnego wiernego pieska.. choć może powinienem napisać suczkę? :) Nie zostałem wyrzucony lecz sam odszedłem po tym jak otrzymałem propozycję awansu na stanowisko kierownika. Pewnie większość z Was myśli że wiązało się to z podwyżką? Oczywiście - okrągłe 200 zł BRUTTO. Czyli jako Pan kierownik zarabiałbym całe 1850 zł netto. Prawda że rewelacyjna pensja? a jakie pasjonujące stanowisko i ile możliwości rozwoju:) Żarty, żartami ale tak to niestety wygląda choć w tej chwili traci na tym sama firma ze względu na co raz większe problemy kadrowe. Ludzie nie chcą już pracować za tak niskie płace i być traktowanym jak zwykły śmieć. Koleżanka ~neni próbuje nieco wybielić obraz firmy bo taki ma przykaz i za to jej płacą rozumiem to choć idzie jej wyjątkowo marnie ale w sumie pracowników Agaty którzy potrafią używać mózgu jest jakieś 5% i tych raczej nie zatrudnia się do poprawiania wizerunku firmy:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Ale TO że zatrudniają mnóstwo , to nie przekłada się na chęć bycia tam długo

Źle może być jak ktoś ma charować w handlu czy nie handlu A NiE ma przerw
i JesZcze słabe godzinowki i miesięczne
Więc wiadomo że trzeba iść wszędZie......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Ja pracuję tam i jestem zadowlona, bez przesady.. ludzie super, warunki, socjal. Daj spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gadasz głupoty dziewczyny na kasie maja 2200 w Warszawie na targówku !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brutto oczywiście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Czy ktoś konkretnie może podać informację jakie zarobki? jak wygląda sprawa z umowami tzn na ile? jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

przecież wszystko ci powiedzą na rozmowie kwalifikacyjnej i nie będziesz musiała zadawać pytania na forum. Konkretne informacje uzyskasz u źródła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Zależy od miasta .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Nie masz co się przejmowac Agata meble to dobry sklep płacą pewnie ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

to chyba zalezy od aplikacji na dane stanowisko. Tak ja miałam przynajmniej, najpierw zlecenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

warszawa 2500 do 3500 na miesiąc ja tak mam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmień IP oszuście i nie okłamuj ludzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Bez przesady Agata mebel to bardzo dobra firma, obłsuga klienta na 5+ widac ze pracują tam zadowoleni ludzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Moja opinia o Agata meble jest dobra, pracuję tam już 3 rok. jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

O widzę że pieski wyskoczyły bronić swego Pana, 3 rożne osoby i to wszystko z jednego adresu IP - żenada doprawdy żenada :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Daj spokój :) Pewnie siedzą na jednym necie w firmie. A nie wiesz tego czy rzeczywiście im w tej Agacie źle :)
Pozdro!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Wiem, bo pracowałem w tej meblowej biedronce. Swoje doświadczenia opisałem powyżej. Ciekawe ile płacą za te oszustwa na forum , widać że brakuje im tanich murzynów do pracy i muszą kłamać aby ktokolwiek się pojawił :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pracuję nadal...i szukam innej pracy. Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Jest coraz gorzej:-( Pracownik Agaty to śmieć w każdym calu, wyrobnik nabijający kieszeń dyrektorów i prezesa. Nikt się z nim nie liczy. Ponadto atmosfera jest fatalna bo pod presją zgarnięcia jak największej kasy. Nie wspominając już o tym, że długoletni pracownik nie ma żadnych profitów za doświadczenie i sumienne wykonywanie obowiązków. Premie są jedynie za większą sprzedaż. Nieustannie tylko straszą za co zabiorą premię, a już nie mają z czego zabierać. Co to jest 10%!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli Cię to pocieszy to pracy jest teraz na prawdę dużo i znalezienie czegoś lepszego nie jest problemem. Nie poddawaj się bo Agata meble to tylko strata czasu i zdrowia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nawet 6 osób z jednego IP Kuszkin i Kiszkan ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Ja też nigdy nie miałam problemu z agata meble jako z pracodawcą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Od razu dają umowę o pracę w Agata Meble? Bo ja się wybieram na rozmowę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

raczej nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Rumii koło Auchana budują następną Agatę. Tuningować CV i wysyłać, nie ma na co czekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie warto. Rumia będzie klapą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja myślę, że i Gdańsk oberwie. Plany zostaną te same, a klienci od Słupska po Gdynię będą preferować zakupy w Rumii. A sporo takich klientów było...

Co do postów wyżej, premia jest, ale wyliczana niekorzystnie. Dwa razy dadzą fajną kasę, a potem harujesz więcej i więcej, a tu niespodzianka! Dostajesz mniej :) a progi rosną. Tylko garstka ludzi zostaje na dłużej... godziny pracy: no wiadomo przychodzisz przed 10, a skończysz po 20. Kasjerzy jeszcze dłużej. Weekendy to priorytet. Odpowiedzialność materialna, system IT zamula, liczne awarie. Dyrekcja się zmienia i może będzie lepiej. Ale zarząd, prezes, założenia firmy, procedury są takie same, więc nic się nie zmienia. To jest jeszcze w powijakach względem zachodnich firm.

Na plus: umowa o pracę, wczasy pod gruszą, ale nie jakieś ogromne, zapomoga na BN i tyle z ekstra socjala. A no i wprowadzili pakiet medyczny i karte multisport, w końcu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, masz u nich umowę o pracę. Uczciwie traktują pracowników.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mozna aplikowac jesli na początek dadzą podstawy 5000zl plus premia przy tych ich chorych limitach. Jestesmy w Uni czas by Polacy zarabiali jak w Uni.Umowa o prace, kolonie dla dzieci, wczasy pod grusza, premie dodatkowe na święta, duże zniżki, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie w pakiecie a nie jak wyżej papier toaletowy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie ,tak powinno być,a oni dają 1900 brutto!!! przeciez to poniżej MINUMUM w PL ,Hańba!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz u nich umowę o pracę, zarobki i premie są ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Premie Ok No żartujesz. 1700 Ciężko zrobić plany. Nie ma planów jie ma premi!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest źle, masz od razu umowę o pracę i wszystkie przywileje z tym związane, na zarobki tez nie mozna narzekać, poza tym sa spore premie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra! Ludzie umowa o pracę i wynagrodzenie na czas to obowiązek pracodawcy a nie dodatek do listy benefitów!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy orientuje się ktoś co z zarobkami w bistro w Agata Meble ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1900 brutto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówią ze 2200 do ręki ma bistro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

he,.................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Usuwają z forum wpisy po kilku dniach. Nie potrafią wsiąść na klatę prawdy. Czutalem opinie i kilka było o słabym traktowaniu przez dyrekcje a już nie ma🤔
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A kto ma taki dostęp żeby usuwać wpisy? J apacuję w Agacie 2 lata i jak czytam te wpisy to nóż sie w kieszeni otwiera. Kto chce pracować i lubi pracę z klientem ten nie narzeka. U nas zespół ten sam od lat nikt nie odchodzi i nikt nie narzeka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze tych narzekających jest więcej ;) Ci co mają dobre opinie się nie wypowiadają, a szkoda. Kto chce pracować to pracuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wszyscy inni mają normalną pracę za normalne pieniądze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie to samo, lubię tę pracę i nie narzekam, wszędzie pracować trzeba, za siedzenie nie płacą. Teraz jestem na zasłużonym urlopie, do pracy wracam po świętach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uuu to będzie marna pensja w przyszłym miesiącu - urlop podczas akcji promocyjnej = najniższa krajowa plus jakaś nędzna premia. Rozumiem że mieszkasz z rodzicami?:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak tak tylko za to bieganie po 10 godzin dziennie to też jakoś rewelacyjnie nie płacą. Najniższa krajowa plus nędzne prowizje ...żałosna firma podobnie jak jej obrońcy na forum
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

A ile ma Kierownik /Dyrektor takiego sklepu meblowego ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agata Meble - jakie zarobki; warto?

Mówią że ponoć 2 tys na rękę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wlasnie wrocilam z rozmowy na stanowisko kasjera ,
6 tygodni szkolenia : Katowice , płock : 10 dni na miejscu - 4 dni w domu i tak przez okres szkolenia
Szczecin - 5 dni pracy - 2 dni w domu . Oni za wszzytsko plącą ( nocleg, jedzenie , transport )
Jedynie co nie zwracaja to koszt za paliwo jak by ktosc chcial jechac wlasnym autem.
mi zaproponowali 2800 brutto - 2017 netto w tym jest juz wliczona premia uznaniowa .
sprzedawca ma o 150 zł na reke wiecej + premia od sprzedazy
Praca w Agata w Rumi , Podrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli jak na początek dobra stawka, zwłaszcza że uczą wszystkiego od początku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko jak pójdziesz na macierzyński to licz się z tym ze po powrocie z pracy popracujesz z tydzień i podziękują ...chyba ze spoko dyrekcja i i kierownicy sklepu i pozwolą ci zostać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedy otwierają ten salon w Rumi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej.jestem ciekawa jak się pracuje? Szkolenie meczace? Jaki zakres obowiazkow masz jako kasjer? Tez czekam na szkolenie i nie wiem czego sie spodziewać...dzieki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć. Czy nadal pracujesz w Rumii w Agacie?
Proszę o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałam dziś nową reklamę Agaty, gdzie dziecko podbiega do sprzedawcy i kopie go w nogę, po czym ucieka. Matka nie reaguje na dzieci puszczane samopas, na incydent też nie reaguje, natomiast sprzedawca też zero reakcji, uśmiecha się dalej i nie przerywa monologu.
Czy to oznacza że Agata pozwala sobie na kopanie swoich sprzedawców w tyłek i oczekuje od nich żeby się jeszcze podczas tej czynności usmiechali? Pochwała braku szacunku, brak reakcji na napaść, klient ponad pracownika....
Czy może ja tą reklamę źle odebrałam?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Myślę, ze w ogóle jej nie zrozumiałaś, "Agata pozwala sobie na kopanie swoich sprzedawców" sama sobie zaprzeczasz, to dziecko kopnęło sprzedawcę, co nie pozwoliło mu i tak przerwać rozmowy z klientem. Mnie się reklama podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

5 lat temu kupiłam narożnik....rok później meble.....ogólnie jestem naprawdę zadowolona... wszystko zależy od producenta, od egzemplarza....zawsze coś komuś ..nawet nowe mercedesy się psują...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Racja, w każdym salonie może trafić się zły mebel, a Agata ma meble od róznych producentów, i to nie jej wina, że zrobią jakiś wadliwy model
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla tego ważna jest gwarancję mieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo dobry sklep z artykułami meblarskimi. Szeroka oferta Agaty pozwala wybrać dosłownie wszystko czego potrzebuję. Zawsze jestem zadowolona i złego słowa nie powiem, nawet na reklamę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep mogę polecić z czystym sumieniem. Zakupilam narożnik który spełnił moje oczekiwania bardzo dobrze wykonany w materiale który sama wybrałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słuchajcie, w Polsce w zasadzie upadają już profesje fachowców, jest zupełny brak szkół typu stolarz, ślusarz itd. Produkuje się samych informatyków, menadżerów i całe te korporacyjne tałatajstwo. Dlatego każdy fachowiec mający fach w ręku i poważnie podchodzący do swojej roboty powinien się cenić. Wystarczy spojrzeć na samą ofertę wystawioną przez agata meble aby zauważyć kto ją przygotowywał i jacy ludzie tworzą tę firmę. Klika rodzinna która chochlą żłopie kasę , ale żeby tak żarło to innych trzeba doić i wykorzystywać.
Każdy troszkę rozgarnięty monter powinien zarabiać min. 20,00 za godzinę a na montażach 250-300,00 za dzień (10 godzin pracy) i nie dajcie sobie oczu mydlić jakimś multisportem albo pakietem zdrowotnym który oni maja za grosze i sobie w koszty wliczają żeby podatków nie płacić , jak sobie zarobicie 4-5tysięcy na miesiąc to se to wszystko zakupicie i jeszcze wam zostanie. Są takie czasy że jak zaczniecie robić mebelki z polecenia i po znajomych to po pół roku spokojnie będziecie zarabiać 3-4 tyś zł bez żadnej spinki. Rodzina agata meble niech się lepiej zacznie uczyć ukraińskiego to se będzie mogła ich do roboty zagonić , nawet za 1200,00 plus PREMIA oczywiście, czemu nie póki żre trzeba doić, podobno za tyle jeszcze pracują , jak to już inna sprawa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie salony Agata to nadal top jeden jesli chodzi o meble. Szeroki wybor, dobra oferta i naprawde fajne, dobre jakosciowo meble. Obsluga tez zawsze na najwyzszym poziomie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pracowałem w tej firmie jako magazynier nie polecam za wszystko musisz płacić odpowiedzialność materialna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

chyba juz w kazdym sklepie pracownicy odpowiadaja materialnie za towar...za dobrze by bylo gdyby bylo zero odpowiedzialnosci ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzisiaj tj. 13.10.17 wielkie otwarcie Agaty w Rumi. Ciekawe jak jest u nich z kadrá pracownicza. Zapraszam pracowników na forum aby opowiedziec o pierwszym dniu pracy w Agata Meble.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sądząc po ilości ofert pracy pracownicy wypowiedzieli się bardzo wymownym środkowym palcem w kierunku Agaty. Nie warto tam aplikować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zbierają dane i cv wiadomo i Dlatego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Salon otwarto już ponad miesiąc temu a oni wciąż zbierają CV ?? To kto tam w tej chwili pracuje? Duchy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie. Po prostu jest bardzo duża rotacja(w każdym salonie praktycznie) :-) Panuje całkowita, sprzedażowa schizofrenia, mobbing i totalny chaos co nie każdy potrafi wytrzymać. Z jednej strony kierownictwo ciśnie na wyniki sprzedażowe, z drugiej legiony bab(większość załogi), które sobie nie radzą lub radzą z największym trudem i one wyobraźcie sobie naciskają żeby SPRZEDAWAĆ PO RÓWNO albo pomagać lebiegom które sobie nie radzą - czytajcie TRZEBA PISAĆ NA NIE ZAMÓWIENIA, w przeciwnym wypadku zrobią wszystko żeby zmienić wam życie w piekło :-) Rozumiecie? Komuna wiecznie żywa w chorej mentalności tej firmy ;-) Pracowałem tam sporo czasu(kilka lat) bo prowizyjne wynagrodzenie było kuszące, osiągałem znakomite rezultaty, zarabiałem bardzo przyzwoicie, natomiast to, co tam przeżyłem to moje. Innymi słowy jeżeli chcesz się rozwijać w sprzedaży to daj sobie spokój bo pieniądze które tam zarobisz(można dociągnąć do 4tys. na czysto) nie są tego warte. NICZEGO was tam nie nauczą. Może poza tym że te wstrętne, fałszywe małpy z którymi będziecie pracować, dla pieniędzy nie cofną się przed niczym. Ja przyszedłem do tej firmy posiadając spore doświadczenie i dosłownie czułem się na siłę wpychany do zatęchłej, obrzydliwej komuny w najgorszym wydaniu, tak pod względem organizacyjnym jak i w kwestiach relacji międzyludzkich. Ostrzegam. Dobrze się zastanówcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 100% i jestem jednocześnie pełen podziwu, że wytrzymałeś tam kilka lat. Ja odszedłem po ok. pół roku bo miałem dość pracy z ludźmi , którym inteligencji starczy tylko na oddychanie, jedzenie i wydalanie. Dokładnie tak! Ci ludzie zwyczajnie nie myślą gdyby kazać im chodzić na rękach z bananami w nosie z pewnością by to robili. Zero ambicji, zero godności i jakiegokolwiek krytycyzmu w stosunku do otaczającej ich rzeczywistości. Każą im chodzić ubrani jak klauni to chodzą co z tego , że wyglądają żałośnie, prezes każe płacić za pomyłki w zamówieniu - przecież to normalne, dyrekcja każe przyjść w nocy na inwentaryzację - przyjdą i nawet się nie upomną o jakaś gratyfikację z tego powodu. Przecież Agata meble to taka super fantastyczna firma - daję umowę o pracę i wczasy pod gruszą a i wypłaty są terminowe a nawet kartę multisportu dorzucają. Powiem wprost żałuje każdej minuty spędzonej w tej firmie i odradzam absolutnie wszystkim składania tam CV. Agata meble ze swoją najniższą krajową nie jest w żadnym wypadku konkurencyjna na dzisiejszym rynku pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

g*wno prawda!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kogo tam zatrunili Niby ? ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zatrunili=zatrumnili. a taki mi rym wlazł na jezor
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zarobki to porażka. Na magazynie przy sortowaniu odzieży dają 9 brutto!!!
Na infoliniach 10 zł brutto to norma. Jakaś porażka totalna. Mam ofertę pracy https://www.eurabota.ua/jobs-in/poland/jobs-offered. wychodzi 7,95 na rękę. CZY FIRMY ZGŁUPIAŁY??? Czy oni myślą, że za takie pieniądze można godnie żyć? A co jak się mieszka samemu? Albo jak w związku pracuje tylko jedna osoba? Mieszkanie to ok. 1100 zł, jedzenie, bilety... Czy pracodawcy o tym w ogóle myślą? Za 1300 zł to można zaszaleć. Faktycznie. Zwłaszcza jak jedno pracuje. Potem się zadłużamy, bo gdzie szukać pieniędzy? Tylko szybka pożyczka, bo na jedzenie trzeba mieć. A gdzie ubranie, niezbędna chemia do domu, itp. IDŹCIE PRACODAWCY PO ROZUM DO GŁÓW. Nawet 12 zł brutto to śmieszna kwota na dzisiejsze koszty życia! Ale wszędzie jest podobnie, nieważne, czy W-wa, Gdańsk, Wrocław. Trzeba polityków po prostu obudzić. Niech się w końcu ruszą i ockną!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

10 zl brutto to jest bezprawne ;) wiec nie sadze, zeby taka firma podkladala sie pod prawo, ktore mowi, ze 12 zl na godzine to jest minimum. Mialam okazje pracowac w salonie i jakos moje przychody, mimo, ze troche temu wspominam calkiem inaczej ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyżby? No to policzmy w Agacie meble zarabia się najniższą krajową czyli przez 12 miesięcy zarobisz 24 tys zł brutto - podzielmy to teraz przez 2008 godzin wychodzi nam 11,95 zł brutto czyli poniżej minimalnego progu. Premii nie dostaniesz bo albo tak wywindują progi, że nie ma szans wyrobić albo zabiorą za krzywo wiszący plakat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sory, ale czy w dzisiejszym swiecie i przy standardach jakie wprowadza 500+, gdzie o pracownika wrecz trzeba walczyc - salony agaty, chociazby w trosce o swoj PR, ryzykowalyby renome marki, dajac pracownikom taka kase? Moja kuzynka w katowicach pracuje w salonie agaty. Nie wiem ile zarabia, bo wlasciwie dlaczego mialabym o to ja pytac, ale glupia nie jest i za takie pieniadze nie siedzialaby tam z prostej przyczyny - nie utrzymalaby sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt nie zna Twojej koleżanki ani tym bardziej nie wie ile tak naprawdę zarabia, ale chyba zdecydowana większość spotkała się z wiszącymi miesiącami ofertami pracy na te same stanowiska na które nikt się nie zgłasza bo każdy wie że w Agacie meble nic dobrego ich nie czeka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plany są kontrolowane wiec średnia zarobkowa miesięczna (w zależności oczywiście jak salon wyrobi plan, dany pok oraz pracownik osobisty) 2200-2600 netto, poniżej 70% planu jest tylko podstawa. Dużo obowiązków, papierologii i straszny mobbing. Agata meble to przystanek na rok może 2 lata pracy, więcej ludzie nie wytrzymują. Dlatego tez macie odpowiedz na to dlaczego tam jest taka rotacja pracowników.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy pracuje za tyle na ile zasługuje. Nie ma nigdzie obowiązku i przymusu... jeśli chcesz zarobić - starasz się to i z czasem pensja rośnie. Na pracę się nie narzeka tylko ją zmienia. Dla mnie sprawa jest oczywista - chcę pracowąć w salonach agaty - pracuję - mam z tym problem to się zwalniam i idę na 500+
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

i pewnie wlasnie dlatego wiszą cały czas ogłoszenia że zatrudniają :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni się po prostu "rozwijają" :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się komuś niechce robić to nigdzie nie będzie mu się podobać a za darmo kasy nikt wam nie da mój mąż od ponad roku pracuje w Agata meble zarobki w miarę 3300 na rękę do ponad 4tysie netto z kilkoma nadgodzinani więc spoko moim zdaniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

W ramach sprostowania - Twój mąż zarabia najniższą krajową , cała reszta tej pensji to prowizja, która nie jest żadną łaską ze strony pracodawcy.
Problem polega na tym, że jeśli Twój mąż musiałby pójść na dłuższe zwolnienie lekarskie to zgodnie z prawem otrzymuje wypłatę od kwoty zasadniczej czyli od najniższej krajowej. Faktycznie rewelacyjna firma
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (13 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...