Amniopunkcja - zalecenia po zabiegu

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Dziewczyny, juto rano mam mieć wykonaną amniopunkcję. Wiem jak mam się przygotować do zabiegu. Wiem też jak będzie wyglądał sam zabieg ale jakie są zalecenia po? Czy trzeba leżeć? Pracuję, więc ewentualnie muszę wziąć wole. Będę wdzięczna za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

powinno się prowadzić bardzo oszczędny tryv życia przez co najmniej tydzień (generalnie najlepiej leżeć), więc proponuję Ci wzięcie zwolnienia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O rany, aż tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na pewno zwolnienie!, pierwsze 2 dni leżeć plackiem, potem 2 tygodnie oszczedzac sie, bez wiekszych wysiłkó i na pewno nie dzwigac nic
ja bym wziela co najmniej pełen tydzien zwolnienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przez pierwsze dni jest najwieksze ryzyko utraty ciazy, potem stopniowo maleje
mi lekarz tylko do kibelka pozwalal wstawac przez 2 dni
przebity pęcherz płodowy musi się zrosnąć - zregenerowac wiec nie należy sie ruszac zeby go nie naciagac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powodzenia, trzymam kciuki za pozytywny wynik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję. Jutro i tak lekarz mi powie co i jak. Genetyk powiedział tylko, że będę musiała się oszczędzać ale w jaki sposób i przez jaki czas to już nie. Narazie wzięłam urlop na jutro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też miałam robioną amniopunkcję ze względu na powiększony pęcherz płodowy, teraz czekam na wyniki. Zabieg udał się a teraz mam 2 dni leżeć i przez tydzień oszczędzać się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...