Ankieta

Dzień dobry moi drodzy ! Mam małą ankietę, co robicie gdy widzicie wolno jadącego kierowcę na lewym pasie (akurat wyprzedza ciąg tirów)? a) siedzimy 1m20 cm od zderzaka b) mrugamy długimi /dajemy inne znaki c) przy najbliższej okazji wymijamy go i zręcznie zwalniamy, niech ma za karę d) miejsce na waszą odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

d)podziwiam debilizm takich forumowiczów. Że komuś chce się zakładać taki temat... zbyt dużo wolnego czasu chyba.pzdr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nic nie robię, szkoda zdrowia aby przejmować się czyimiś problemami emocjonalnymi. Jadę zgodnie z przepisami, mam zainstalowane kamerki, które zaoszczędzają bardzo dużo cennego czasu na udowadnianiu w przypadku kolizji kto, ma rację a i na parkingu potrafi zapamiętać kto spowodował np. otarcie i odjechał bez słowa przepraszam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...