Atrakcyjne i nowoczesne narracje lewicowo-liberalne

Zagapilem się poprzednio i nie dopasowałem tytułu notki do lokalnej wrażliwości, co niniejszym naprawiam. Nie ma bardziej dbającej o rozwój ducha ludzkiego i to wszechstronny rozwój niż orientacja lewicowo-liberalna starająca się dogodzić każdemu. Jak jej zrobisz dobrze to i ona dobrze ci zrobi. Howgh!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Atrakcyjne i nowoczesne narracje lewicowo-liberalne

Gdzie się podział mój Apel?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://wpolityce.pl/polityka/337466-poslowie-platformy-z-wizyta-w-mon-chcieli-skontrolowac-dokumenty-dot-postepowania-na-smiglowce-dla-wojska

A nie mówiłem, że dobrze nam zrobią ? Popatrzcie jak poczuli wiatr w żaglach.
Nasi dzielni chłopcy, co to nie pękają i nie płaczą, szybcy są i kumaci, zrobili zayazd na MON i przywrócą wspaniałe Caracale. I o to chodzi, a właściwie, lata. Niech Morawieckli nie zawraca nam gitary pojazdami elektrycznymi, bo się ulice zakorkują. A Caracal wszędzie doleci, autostrad ani ekspresówek nie potrzebuje, wszędzie wyląduje i właściwie to tylko trzeba będzie spadziste dachy powymieniać na płaskie, by każdy mógł mieć lądowisko na dachu. Caracal dla każdego to jest to. Wiwat chłopacy! I żaden Ruski nam wtedy nie podskoczy, bo my go z tego Caracala łubudu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jak widzimy dzielne platfusy zachęcone sukcesem krula Europy zdynamizowały swoje poczynania - 5oo+ dla każdego dziecka i Caracal dla każdego dorosłego. Ale z racji tego że mieszkam na Wybrzeżu podpowiadam jeszcze jeden dodatkowy punkt programu - podręczną yellow submarine dla każdego mieszkańca Trójmiasta, lub przynajmniej batyskaf. To będzie hit. Czeba iść na całość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Caracal dla każdego dorosłego ?
Możesz podać źródło czy tylko tak pierd***isz dla sportu ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ha, ha, ha...
Źródło ?
W umysłach platfusów.
Oprócz Caracali znajduje się tam wiele innych niebanalnych obiektów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

>Ha, ha, ha...Źródło ?

Tego się spodziewałem. Żałosne to.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sie zgadza - umysły platfusów to żałosne źródło nieudacznictwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sky, daj mu się zdefekować do końca. Inaczej będzie popuszczał od czasu do czasu. To mu wychodzi najlepiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga dotyczyła ciebie, Ratlerek
Jak wy tam w tych propagandowych pisemkach piszecie : Odlot Ratlerka !

Jaq-u, u niego defekacja trwa w sposób ciągły.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opcja lew-lib zawsze bazuje na odwracaniu znaków. Nawet w kwestiach fizycznych to się objawia, kiedy zamiast zastanawiać się nad głową i umysłem, nie mogą oderwać myśli od dolnych rejonów ciala.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...