Auto serwis, jaki? PILNE

Szukam doświadczonego auto serwisu najlepiej na terenie Gdańska. Mam poważny problem z silnikiem w aucie więc sprawa jest poważna. Do tego autko muszę mieć zrobione za tydzień w całości bo wybieram się nim w trasę i musi być wszystko na ostatnio guzik domknięte. Gdzie najlepiej się kierować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chcesz szybko i profesjonalnie to ja bym ci polecam Ring. Tam nie powiedzą nie a znają się na rzeczy więc szybko uporają się z usterką. Ewentualnie możesz przez internet na ich stronie zarezerwować termin to ominą cię wszelkie kolejki :) Jak dla mnie serwis nr.1 w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KRYPTOREKLAMA!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ring mechanicy ok ale szefostwo już nie, jak nie chcą robić czegoś to biorą ceny z sufitu.Wolą zrobić 5 aut z floty wv niż jednego np fiata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tydzień? W zależności co jest do roboty jeżeli trzeba pruć bebechy to niewykonalne - chyba że za odpowiednie pieniądze, jeżeli samo ściągnięcie czapy to może się udać.
Z dobrym mechanikiem to jak z każdym fachowcem, ciężko wbić się w termin bez kolejki, ale spróbuj u "Kowalczyk Szymon" na dźwigowej ze świecą szukać takiego mechanika, tani nie jest ale jeżeli chodzi o budowę silników to ze świecą szukać takiego fachowca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.futurum.net.pl
Mi naprawili a6 c6 z 2007r.-zatarty silnik przez pompę olejową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....