Autopilot (14 grudnia 2010), ost. aktualizacja: 17:59

Temat dostępny też na forum: Autopilot Na drogach Trójmiasta
Gdynia. Korki na Sopockiej i Wielkopolskiej.<br /><br />Zaczynamy od utrudnień na drodze wojewódzkiej numer 222. Tam, w okolicy miejscowości Kokoszkowo, w powiecie Starogardzkim dachował samochód osobowy. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Tymczasem w Gdańsku wciąż trzeba postać na Trakcie św. Wojciecha do Pruszcza Gdańskiego oraz na Kartuskiej z obu stron do Węzła Karczemki. Przytkana jest również obwodnicy od zjazdu na Szadółki, właśnie do Węzła Karczemki.

Z kolei w Gdyni wciąż korkuje się Sopocka od Brodwina do Wielkopolskiej, a na Wielkopolskiej również ciasno- informuje nasz słuchacz Krzysztof.

Karol Kutnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Gdańsk. Korki na Świętokrzyskiej. (godz. 7:59)

Na drogach nadal są bardzo duże utrudnienia. Pan Mariusz ostrzega, że nieprzejezdny jest wyjazd z Karczemek. Dodaje, że on stoi tam już ponad godzinę i jest dopiero w połowie drogi. Z kolei Pan Piotr informuje, że w obie strony mocno zakorkowana jest Słowackiego. W dół postoimy tam już od Matarni, w drugą stronę korek zaczyna się na wysokości drugiego fotoradaru. Poza tym, również w obie strony, zatkane są Świętokrzyska, Małomiejska i Podmiejska, a także Jabłoniowa od obwodnicy do Armii Krajowej. Stoi także droga z Leźna do obwodnicy.

Tymczasem w Słupsku coraz mocniej pada śnieg, jest też coraz więcej utrudnień- ostrzega Pan Przemek. Postoimy na Sienkiewicza, Tuwima, Kołłątaja oraz Obrońców Westerplatte do Centrum.

Na koniec dobre informacje. Pani Ania uspokaja, że bez problemu można przejechać Obwodnicą Trójmiasta w obie strony od autostrady do Estakady Kwiatkowskiego. Estakada również jest przejezdna.

Karol Kutnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

osoby odpowiedzialne za odsnieżanie powinny ponieść konsekwencje swoich zaniedbań. nie piszcie, ze śnieg padał całą noc. wczoraj wieczorem jechałam świętokrzyską. na drodze lód i ubity śnieg. drogowcy mieli całą noc na zrobienie z tym porządku.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 5

takie rzeczy tylko w Gdańsku...drogi, za które odpowiada GDDKiA przed 6 były odśnieżone, posypane i przejezdne...horror zaczął się na Trakcie na Orunii...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy ludzie Adamowicza kiedykolwiek uznawali odśnieżanie za priorytet?

Nie - priorytetem jest chwalenie się, że mamy więcej ścieżek rowerowych od Zielonej Góry. Z zimą zawsze dają dupy, a patrząc przez pryzmat Gdyni, gdzie jest o niebo lepiej - DA SIĘ. Niech nie narzekają więc ci, co zagłosowali jak zagłosowali.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

ale zobaczyce zamiast dróg szwajcarskie sery po zimie

mówię wam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

swietokrzyska stoi

na calej dlugosci od kowal do lostowic!!!!

juz od poltorej godziny...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Armii Krajowej pokonywałem godzinę!

Dlaczego w nocy NIKT NIE ODŚNIEŻA!!!!!! Czekaja na poranny koszmar kierowców? Wystarczy puścić plugi o 4/5 rano i nie byłoby takiej masakry!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszyscy zadają pytanie dlaczego drogi są nieodśnieżone i to nie chodzi o to ,że pługi nie chcą jeździć. Onie są gotowi nawet pracować całą noc. Tylko kto im za to zapłaci. Jest końcówka roku i miasto oszczędza.Trzeba sobie jakoś radzić. Ja tez jestem kierowcą i łopatę wożę już drugą zimę.bardzo mi sie przydaje. Zachęcam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie jestem od wożenia łopaty

po to płacę czynsz i podatki, czyt. łożę na paliwo piaskarek i pensję kolesia, który mówi kiedy odśnieżać, by miasto gwarantowało mi dobre warunki jazdy. robi tak? gówno robi i to w bezmyślny sposób (pługi stojące w korkach w godzinach szczytu). Gdynia jest przykładem, że odśnieżyć się da. Nie lubię wtrętów o Adamowiczu itd., ale to się samo nasuwa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

ZA GRANICA sie nie odsnieza i zyje...

Jakos sie da?
Tylko kierowcy moze u nas slabi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestes

pieniacz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Samemu trzeba odsnieżać

a nie czekać na innych. Ale ja u siebie też mam takich mądrych. W zeszłym tygodniu jak kretynka odśnieżyłam pół podwórka a i tak nie mogłam wyjechać bo sąsiedzi poustawiali tam swoje auta. W końcu jedyne miejsce na osiedlu gdzie nie leżał snieg. Przy okazji mój bolący kręgosłup bardzo dziekuję.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

u nas na parkingu też sami odśnieżamy, ale trudno byłoby mi przejechać z łopatą całą świętokrzyską...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma co sie podniecac i tak bedzie

gdanski kisiel
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wow

WOW
A U T O P I L O T
H U R R A
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

zakopałam się i wpadłam w zaspę

na parkingu :) wyglądałam jak bałwan :-)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze że nie jak akumulator bo by cie chcieli jeszcze naładować

tako se
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba większość rano stała w korku

bo w 30 min udało mi się do pracy dojechać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Ania nie dodała, że jechała swoim jarisem max. 35km/h

i utrudniała życie innym kierowcom
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Pani Ania nie dodała, że jechała swoim jarisem max. 35km/h

za to Pan nie dodał, że jeździ 120km/h swoim golfem na letnich, stwarzając zagrożenie dla innych :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

zachowała prędkość odpowiednią do warunków a ty chciałeś spowodowac wypadek i zabić dzieci

bandyto!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Huura AUTOPILOT ZMARTWYCHWSTAŁ :D

:D:D pozdrawiam wszystkich stojących w korkach :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie korki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiem, tak na zapas pozdrawiam

:D:D:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja ostatnio włączam radio gdańsk on-line bo tego cholernego pilota nie ma o 7:00 i o 7:30

no i dziś jak złoto na radio przyjechałem
a normalnie nie słucham radia i w samochodzie nie mam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ja ostatnio włączam radio gdańsk on-line bo tego cholernego pilota nie ma o 7:00 i o 7:30

Polecam to:

http://mapa.targeo.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cztery pory roku odcięte od świata

pora na teleranek w domu, do pracy nie ma co jechać...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam wyjazd nie ma sensu :) Widać to po parkingach na których nadal stoi bardzo dużo samochodów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak by tak puścili drogę od NH do Kowal...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

pomysl na to jest, ale nie ma checi ze strony samorządu z Kowal - boja sie, ze cztery Pory Roku i Nowy Horyzont rozjeżdzą im osiedle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak i to chyba była by już sprawa administracyjnie nie należąca do Gdańska bo rondo na NH leży już w borkowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kowale

no cóż do nas to już w ogóle nie dojeżdzają ,wyjechać z osiedla to koszmar bez łopaty nie obejdzie się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głosowaliście na budyniową ekipę?

To teraz siedźcie cicho w swych furkach. Przez 3 kadencje był czas żeby zadbać o alternatywne trasy dojazdowe z południa Gdańska. Dojazdów nie ma a budyń (z ekipą) zostają na kolejne 4 lata.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 11

HAHAHAHA

Następny autopilot Radia Gdańsk o godz. 8:29
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwaga, pilne!!!

Jutro zima znowu zaskoczy "drogowcow" :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

cztery pory roku

ja zrezygnowałam z wyjazdu po tym jak zjechałam do jeziorka na wielkopolskiej, wszystko stało.
Gdzie są odśnieżarki?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Radio Gdańsk: Gdańsk. Korki na Świętokrzyskiej. (godz. 7:59)

Korek na Słowackiego w stronę Matarni spowodował gość, którego obróciło zaraz za drugim radarem (swoją drogą, niezły zdolniacha, żeby taki piruet wykręcić przednionapędówką jadąc pod górę). Czemu u diabła nikt mu nie pomógł zepchnąć samochodu 30 metrów w dół na parking tylko wszyscy jadą klnąc, że korek. Gdybyście się zatrzymali, wysiedli i pomogli to korka by nie było!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Gdańsk. Korki na Kartuskiej i Świętokrzyskiej. (godz. 8:29)

Na gdańskich drogach nadal są duże korki. Słuchacze informują, że bez zmian zatkana jest Słowackiego od Matarni do ronda De la Salle. Za to przejezdnie jest na Spacerowej- uspokaja Pan Piotr i poleca wyjazd z obwodnicy do Gdańska właśnie tamtędy. Poza tym nadal są korki na Świętokrzyskiej, Małomiejskiej i Podmiejskiej w obie strony od obwodnicy do Traktu św. Wojciecha, a także na Kartuskiej od Leźna do Armii Krajowej. Policja informuje, że na obu tych drogach w kilku miejscach stojące samochody blokują ruch.

Z kolei Pan Andrzej ostrzega, że postoimy też na Starogardzkiej i na Jabłoniowej.

Karol Kutnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowatorow

ktos wie jak wyglada sytuacja na Nowatorow?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nowatorów

stoi niecałe 500 m od skrzyżowania z budowlanych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowatorów 500 metrów - ale 40 minut!

Odstałem 20 minut - przesunąłem sie ze 200 metrów i zawróciłem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

rondo na skrzyżowaniu Świętokrzyska-Platynowa. Korek stoi w obie strony. Wydaje się jednak, że od strony obwodnicy zaczyna ubywać stojących aut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyjazd z dróg osiedlowych zawalił dziś wszystko

od wczesnych godzin porannych samochody wyjeżdżały znacznie wolniej niż normalnie - zakopywały się w zaspach, trochę tarasowały wyjazdy, ci którzy noramlnie jeżdżą wcześniej musieli poodśnieżać auta, itp. każde 10 minut spóźnienia kumulowało potem więcej aut

częstochowska z piotrkowską - do warszawskiej jechałem 45 min! niecałe drugie tyle na marynarki polskiej :)

i wychodzi na to, że rację ma miasto Gdańsk stawiając na tramwaje. tylko, że dziś się popsuły :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Gdańsk. Korki na Kartuskiej i Świętokrzyskiej. (godz. 8:59)

Kierowcy ostrzegają, że nadal postoimy na Jabłoniowej od obwodnicy do Warszawskiej. Tymczasem Pani Aga podpowiada, że na Armii Krajowej trzeba postać od Jabłoniowej do Kartuskiej, tam stracimy ponad pół godziny. Wciąż jest też korek na Kartuskiej w obie strony, właśnie od Armii Krajowej do Węzła Karczemki oraz od Leźna w stronę Gdańska- informuje Pan Lucjan. Nasi słuchacze podpowiadają również, że stoi droga wojewódzka numer 221 od Lublewa do obwodnicy. Poza tym bez zmian na Słowackiego. Tam jest korek od Matarni do ronda De la Salle. Postać trzeba też na Świętokrzyskiej, Małomiejskiej i Podmiejskiej w obie strony od obwodnicy do Traktu św. Wojciecha.

Karol Kutnik
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czekam na i nformację o dymisji osoby

odpowiedzialnej za odsnieżanie południowych dzielnic Gdańska. Może pługi tez pracują od 7 do 15?
W Gdyni jakos sobie poradzili , w Gdańsku koszmar co widać na targeo od Lublewa korek do Oruni , chory film.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, asfalt to jeszcze jak cie moge, ale chodniki masakra, współczucia dla piesczych i czekających na spóźniony 30 minut autobus !
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

piesi po ulicy a nissan navara zap...po chodniku:)

Takie cudo dzisiaj widziałam na czterech porach roku:)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

nissan navara

ten nissan navara nawet jak podjezdza do sklepu na naszym osiedlu to staje na chodniku, zenada...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

to mu spuść powietrze z oponek, chyba, że się boisz i umiesz tylko się pienić przed monitorem

gizzz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

a ty chojrak

od spuszczania opon?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaaa

Zwróciłem ostatnio uwagę kierowcy, że zaparkował na chodniku blokując całkowicie przejście.
Chciał mnie pobić. Na policję się nie dodzwoniłem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

żenada, żenada..... przy kółeczkach od samochodziku są takie maluśkie wentylki.....wystarczy spuścić powietrze z oponek to na drugi raz się zastanowi jak stanie na chodniku. Taka praktyczna rada, sprawdzona.... :-)
A cha, no i trzeba przynajmniej w dwóch żeby do petenta dotarło że to nie przypadek....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co z chodnikami? niektóre w ogóle nie odśnieżone, piesi chodzą ulicą i bardzo łatwo o tragedię !!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nieodśnieżone chodniki

Dlatego ja swoją terenówką jeżdżę w taką pogodę chodnikami. Omijam osobówki stojące w korkach a piesi mi dziękują za zrobienie kolein, w których mogą łatwiej iść. Tylko cały czas się obawiam, że w końcu jakiś gliniarz się przyczepi i będzie mi chciał wlepić mandat. Powiesiłbym sobie z przodu pług, ale w sieci kosztują ponad 800zł a ZDiZ pewnie mi by tej kasy nie oddał, więc będę pieszym robił dalej tylko koleiny.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

...

pługi tez stoją w korkach, nie fruwają
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

krzysztofie, jesteś genialny.

PS
A gdyby tak jeździły w nocy?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

to do rana by już zasypało

.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

jakby wyruszyły o 4 to aż takiej tragedii na drogach by nie było...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie tylko południowe dzielnice są w tym mieście

Wszędzie jest masakra, więc nie marudź
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nie wszędzie. Obwodnica czarna, na Kaszubach główne drogi czarne. A sypało bardziej niż w Gdańsku. Czyli jednak można!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

na Kaszubach czarno? ciekawe gdzie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

na podniebieniach
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Halo halo, gdzie na Kaszubach czarne drogi? Zapraszam na przejażdżkę trasą Bojano-Koleczkowo-Wejherowo, lub z Chwaszczyna przez Kamień do Szemudu. Białe niedźwiedzie tańczą na lodzie, nie sypie i nie leje się nic, ewentualnie przejedzie pług. Wszędzie sam lód i biało. Gdzie te czarne drogi na Kaszubach??? Konkretnie? Jak się tylko wjedzie z drogi wojewódzkiej na drogę Gdyńską, to jest czarno, to fakt. Jeżdżę codziennie i to jest już po prostu zasada. Z tego co wiem od człowieka odpowiedzialnego za stan dróg w Gminie Szemud, to o drogi wojewódzkie dba województwo. A oni ledwo dają sobie radę z obwodową, bo to trasa specjalnej troski :-) Reszta dróg.... szkoda gadać. Pozostaje chyba to samo co w poprzednich latach, czyli pobiadolić, pobiadolić i dotrwać do wiosny, kolejny rok to samo. Ciekawi mnie tylko czy to wciąż ta sama osoba grzeje dupskiem fotelik przez kolejny rok....czy ktoś ją kiedyś zmieni....?!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wypowiadam się o dzielnicach w których nie mieszkam i nie byłem

więc Ty nie marudź , czytaj uważnie :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zator w Leżnie

Trasa z Leżna do Kokoszek cała zakorkowana w stronę Gdańska ,auta poruszają się w żółwim tempie ,przez pół godziny udało mi sie przejechać 3 km..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ujeścisko

Czekałam godzinę na przystanku na Płockiej, a raczej na rogu dwóch ulic. Po tym jak przyjechał jeden autobus w strone Chełmu, do którego nikt sie nie zmiescil, zrezygnowalam z dojazdu do szkoły...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

ODŚNIEŻANIE W GDAŃSKU

To już nie jest nawet zabawne. Wczoraj ok 20.30 jechałam miastem z Ujesciska do Gdyni w czasie największej śnieżycy. Jechałam AK bo uznałam że to główna droga i napewno drogowcy mimo zamieci chociaż podejmą próbę walki z zywiołem. Niestety. Gdańskie drogi od dawna nie widziały pługu czy piaskarki. To jest SKANDAL bo jak tylko przekroczyłam granice Gdańska powitały mnie czarne przejezdne drogi. Gdybym nie widziała na własne oczy pewnie bym żyła w przekonaniu że niemożliwe jest odsnieżyć i posypać solą i piaskiem. Dzisiaj rano koszmar, co prawda Wilanowska była przejezdna ale to co zastałam na Armii Karjowej wołało o pomstę do nieba.

Osoby odpowiedzialne za odśnieżanie miasta i decyzyjne w tej kwestii powinny podac się do dymisji, ale najpierw się wytłumaczyć mieszkańcom, dlaczego nie wypełniają swoich obowiązków
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tak,

wczoraj zaobserwowalem dokladnie to samo, Gdansk zasypany a tylko po wjechaniu do sopotu ujrzalem czarne drogi i pługi jezdzące parami.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadza sie

w gdyni same czarne drogi, koszmar wyjechac z gdanska
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

koszmar!!!!!!

beznadziejny stan drog a o odsniezeniu to szkoda gadac, gdansk polegl zima, nieodsniezone miejsca parkingowe i straz miejska wlepiajaca mandaty za zle parkowaie z powodu braku miejsc
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

skrót miedzy potokową a partyzantów odśnieżyć!!!

I moglibyscie pomysleć jak z potokowej jedziecie, że cięzko z partyzantów pod górę wjechać, więc przepuszczajcie, a nie kierowcy w połowie stają i potem ruszyć się nie da! myslcie trochę bo jutro to możecie wy mieć ten sam problem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasyp na Kalinowej

Witam,

Kierowcy uważajcie na nasypany śnieg wraz z lodem po jednej stronie jezdni na ul. Kalinowej; dzielnica Karczemki. Nikt się nie kwapi do tego by zsunąć pługiem ten zleżały śnieg i lód z drogi. Dochodzi już do tego że kierowcy dojeżdżający do ul. Kartuskiej z ul. Kalinowej muszą poruszać się jedną stroną jezdni (o ile nic nie jedzie z przeciwka), bo można sobie auto uszkodzić nadąć po tym śniegu i lodzie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Gdańsk. Korki na Nowatorów i Budowlanych. (godz. 14:59)

Nasi słuchacze ostrzegają, że są bardzo złe warunki do jazdy na skrzyżowaniu Nowatorów i Kartuskiej. Tam jest bardzo ślisko, poza tym zepsuty samochód ciężarowy blokuje część jezdni. W związku z tym mocno zatkane są Nowatorów oraz Budowlanych w kierunku obwodnicy. Postać trzeba też na Kartuskiej, właśnie od skrzyżowania z Nowatorów do Węzła Karczemki.

Poza tym w Gdańsku zakorkowane jest skrzyżowanie Kartuskiej z Łostowicką i Nowolipie. Tam jest tłoczno na Kartuskiej w kierunku obwodnicy oraz na Łostowickiej i Nowolipie w dół. Coraz bardziej zatkane są już także Jana z Kolna do Śródmieścia oraz okolice Węzła Kliniczna- informuje Pan Mirek.

Z kolei Pani Ewa ostrzega, że korkuje się również w Rotmance.

Karol Kutnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Korku na Nowatorów i Budowlanych."

hahaha

"Korku" robią ci, którzy jeszcze do pracy od rana nie dojechali ;)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

dobre:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może wam jest do śmiechu

90 minut jechałem dzisiaj do pracy (wkoło lotniska Nowatorów + Budowlanych). Przed likwidacją Słwoackiego za lotniskiem zajmowało mi to 10 minut (przy niepogodzie)!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dopisuję się do tego "elitarnego" klubu

Żenada pełną gębą, brawo!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ja też się dopisuję i też nie jest mi do śmiechu, dziś droga nowatorów-budowlanych-lotnisko zajęła mi 60 minut:/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt

Jakis obled z tym rondem! Przez Barniewice w taga pogode to nie bardzo, a tutaj to co najwyzej ksiazka, film. Masakra. Czy ktos z tyms cos ma zamiar zrobic?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Gdańsk. Korki w okolicy Węzła Kliniczna. (godz. 15:29)

W Gdańsku są coraz większe utrudnienia w okolicy Węzła Kliniczna. Tam postoimy na Marynarki Polskiej od Narwickiej w dół oraz na Hallera od Wyspiańskiego do Alei Zwycięstwa- ostrzega Pan Piotr. Zatkana jest też Jana z Kolna od Stoczni Północnej do Śródmieścia. Nadal są też korki na Kartuskiej. Tam jest tłoczno od Nowych Ogrodów do Łostowickiej w kierunku obwodnicy oraz w drugą stronę od Nowatorów do Węzła Karczemki. Z kolei w obie strony zatkany jest odcinek od obwodnicy do Armii Krajowej. Bez zmian, postoimy też na Nowatorów do Kartuskiej i Budowlanych do obwodnicy.

Przypominam też, że na moście wantowym Jana Pawła II w kierunku Elbląskiej utknął samochód ciężarowy i blokuje część jezdni.

Karol Kutnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie odsniezac i gigantyczne kary za zle opony

Proste rozwiazanie problemu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Radio Gdańsk: Gdańsk. Korki na Kartuskiej. (godz. 15:59)

W Gdańsku nadal trzeba postać na Marynarki Polskiej od Narwickiej do Węzła Kliniczna i na Jana z Kolna od Stoczni Północnej do Śródmieścia. Stoi również Hallera od Mickiewicza do Opery Bałtyckiej. Bez zmian zatkane są także Nowatorów i Budowlanych w kierunku Obwodnicy, a także Kartuska. Tam postoimy od Nowych Ogrodów do Łostowickiej oraz w obie strony od Armii Krajowej do Węzła Karczemki, a także od Nowatorów do obwodnicy.

Z kolei nasza słuchaczka Marta ostrzega, że korkuje się też Jaśkowa Dolina do ronda na Morenie oraz zjazd na Kruczkowskiego.

Kierowcy podpowiadają również, że zatkane jest już Podwale Przedmiejskie od wiaduktu do Okopowej.

Karol Kutnik
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Radio Gdańsk: Gdańsk. Korek na Jaśkowej Dolinie. (godz. 16:29)

Jedna osoba została ranna w wypadku dwóch samochodów ciężarowych na drodze krajowej numer 22, w okolicy miejscowości Piece, w powiecie starogardzkim. Tam ruch odbywa się wahadłowo.

Kierowcy informują, że Jaśkowa Dolina w górę zatkana jest od Grunwaldzkiej do ronda na Morenie. Poza tym w Gdańsku wciąż trzeba też postać na Podwalu Przedmiejskim od wiaduktu do Okopowej- informuje Pan Michał. Coraz bardziej zatkana jest też Kartuska przed Węzłem Karczemki- ostrzegają nasi słuchacze. Korek w kierunku obwodnicy zaczyna się tam już przed skrzyżowaniem z Armii Krajowej. Na Kartuskiej, bez zmian, postoimy też od Nowych Ogrodów do Łostowickiej i od Nowatorów do Węzła Karczemki. Natomiast na Nowatorów i Budowlanych trochę mniejszy ścisk- informuje Pan Tomek. Chociaż tam nadal korkuje się w kierunku obwodnicy.


Nadal zatkana jest też Marynarki Polskiej do Węzła Kliniczna oraz Hallera do Opery Bałtyckiej.

Na koniec dodam, że nasza słuchaczka Ania radzi, żeby szerokim łukiem unikać przejazdu z Potokowej na Partyzantów skrótem przez drogę z płyt drogowych, gdyż tam jest bardzo ślisko. Ślisko jest też na drodze z Kolbud do Łapina.

Karol Kutnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Gdańsk. Korek na Trakcie św. Wojciecha do Pruszcza. (godz. 16:59)

Kierowcy ostrzegają, że mocno zatkany jest przejazd do Pruszcza Gdańskiego. Korek zaczyna się tam już za ulicą Borkowską. Poza tym nasi słuchacze ostrzegają, że postoimy na Armii Krajowej od Łostowickiej do Kartuskiej. Zatkana jest też Kartuska od Nowych Ogrodów do Łostowickiej, od Jasienia do Węzła Karczemki oraz w drugą stronę od Nowatorów do obwodnicy.

Bez zmian stoją też Jaśkowa Dolina od Grunwaldzkiej do ronda na Morenie oraz Kruczkowskiego od Jaśkowej Doliny do Rakoczego i Potokowej. Kierowcy radzą też unikać skrótu przez Srebrniki z Potokowej do Partyzantów, gdyż tam jest bardzo ślisko.

Poza tym w Gdańsku nadal trzeba postać na Podwalu Przedmiejskim od wiaduktu do Okopowej, na Jana z Kolna do Śródmieścia i na Marynarki Polskiej w dół.

Karol Kutnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rotmanka

co do korku na rotmance to wypadało by wyłączyc swiatła na raciborskiego z lesna lub przypomniec władzom gminy ze wybudowanie drogi z unijnej kasy to nie wszystko jeszcze trzeba ja odsniezac a tak to dzieje sie tak jak teraz czyli stajemy przed swiatłami lekko pod górke i nawt najlepsze opony zimowe nie dadzą rady w jezdzi sie strasznie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

rotmanka

dokładnie-rotmanka to tragedia!!! gorzej jak jakaś polna droga na wsi!!! chyba od soboty nic tam nie odśnieżali.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Gdańsk. Korek na Trakcie św. Wojciecha do Pruszcza. (godz. 17:29)

Nadal mocno zatkany jest przejazd z Gdańska do Pruszcza Gdańskiego. Tam korkuje się już od ulicy Borkowskiej- podpowiadają nasi słuchacze. Postać trzeba też na Starogardzkiej z obu stron do obwodnicy oraz na Małomiejskiej i Podmiejskiej od Traktu do Platynowej. Poza tym bez zmian w okolicy Węzła Karczemki. Tam korkuje się Kartuska od Nowatorów w kierunku centrum, natomiast w drugą stronę zatkane jest od Jasienia. Na Kartuskiej jest też tłoczno przed skrzyżowaniem z Łostowicką. Poza tym w Gdańsku wciąż jest ciasno na Podwalu Przedmiejskim do Okopowej, Jana z Kolna do Śródmieścia i Marynarki Polskiej w dół.

Tymczasem w Gdyni postoimy na Sopockiej od Malczewskiego do Wielkopolskiej- ostrzega Pan Michał.

Karol Kutnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

snieg

Zow powrot z pracy z gdyni do gdanska.. wjazd do gdanska i drogi nie odsniezone nalezycie, duzo sniegu na drogach, czy cos sie dzieje w tym gdansku? Jakis list by szanowna redakcja mogla napisac do zarzadcy drog i zieleni dlaczego nie sypia zadnej soli?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z auta na komunikacje!!!!!

Masakra!!!! Poranny autobus linii 262 w ogóle się nie pojawił na przystanku. Moja podróż z Ujeściska (przy Chełmie) do pracy (Wrzeszcz) trwała 60 min a powrót 2h. To był ostatni raz kiedy zostawiłam auto pod domem (no chyba że się zepsuje!!!!).
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

A Kołobrzeska na Przymorzu już 2 rok bez odśnieżania, ciekawe kto tak jest radnym :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radio Gdańsk: Gdynia. Korki na Sopockiej i Wielkopolskiej. (godz. 17:59)

Zaczynamy od utrudnień na drodze wojewódzkiej numer 222. Tam, w okolicy miejscowości Kokoszkowo, w powiecie Starogardzkim dachował samochód osobowy. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Tymczasem w Gdańsku wciąż trzeba postać na Trakcie św. Wojciecha do Pruszcza Gdańskiego oraz na Kartuskiej z obu stron do Węzła Karczemki. Przytkana jest również obwodnicy od zjazdu na Szadółki, właśnie do Węzła Karczemki.

Z kolei w Gdyni wciąż korkuje się Sopocka od Brodwina do Wielkopolskiej, a na Wielkopolskiej również ciasno- informuje nasz słuchacz Krzysztof.

Karol Kutnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

14.12

dzisiaj na bank Pan Kamil, bo jeszcze śpi i żadnego serwisu nie zapodał...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

taa

tnie komara az milo:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też

tak chcę (:
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

TERAZ MY

To teraz może my pobawimy się w redaktorów autopilota;) Trasa Żukowo- Chwaszczyno jak zwykle korek na światłach w Pępowie, Miszewie oraz ciasno do ronda w Chwaszczynie. Po drodze mijałam karetkę, więc pewnie jakiś wypadeczek był
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autopilot 8:45

Obwodnica w kierunku Gdańska pomiędzy Osową a Matarnią przejezdna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autopilot 10.35

Obwodnica na wysokości estakady przejezdana, czasami lekki korek przez tiry, które nie mogą podjechać. Sytuacja średnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz My

Przejazd z Chełmu do Gdyni w miarę spokojny i bez problemu. Jedyny problem to wyjazd z samej dzielnicy Chełm, gdzie śniegu pełno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

za dobrze by bylo:)..niestety ktos musi pracowac by inni mogli odpoczywac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

tradycyjnie ciężkie warunki i autopilota brak, jak widać nie ma znaczenia czy to wtorek, środa czy piątek :) Warto się tylko zastanowić nad tym czy jest sens prowadzić serwis tylko po to, żeby w warunkach dobrej pogody wklejać powtarzające sie formułki typu Słowackiego, Spacerowa i Podwale Przedmiejskie zatkane, bo tego domyśleć się można i bez zaglądania do autopilota...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

W radiu autopliot się pojawił! Szkoda, że nie w Necie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzis nik nie nadaje

korki Kielnieńskiej w Osowej wstrone Obwodnicy nie wiadomo dlaczego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Następny autopilot Radia Gdańsk o godz. 6:59

cały czas czekamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo! Dziękujemy za rzetelny informacje nt. aktualnej sytuacji na drogach...chyba śnieg was zaskoczył.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

autopilot zachorował.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: umarł

zasypał go śnieg, i już się nie podniesie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wreszcie drogowcy dojechali do pracy wiec bedzie ich widac na drodze ;)

jutro bedzie tez dzien hehhehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiadomo jak na obwodnicy?

obwodnica przejezdna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a może

a może taka masakra na drogach, że aż żal komentować?! :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slowackiego do góry

Dwie ciężąrówki mają problem z podjazdem, za nimi autobus.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slowackiego do gory

nadal dwie ciezarowki blokuja slowackiego do gory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trakt w strone Gdańska

bardzo dużo samochodów, korek już od ulicy Sandomierskiej, ale w miare sprawnie idzie. Dużo samochodów w okolicy ulicy Okopowej i Toruńskiej. Łostowicka jak zawsze stoi.
Pozdrawiam wszystkich kierowców.
Piszcie jak sytuacja, bo autopilot umarł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WZ do obwodnicy

Jechalem ok godziny temu od centrum Gdanska do Osowej, WZ w gore jedna ciezarowka miala problem z podjechaniem, od Wezla Karczemki na obwodnicy bardziej zimowo i caly czas pada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kamienna Góra w Gdyni

tu pługosolniczka dwa razy przejechała ul. Korzeniowskiego, w tą i z powrotem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a może jakaś incjatywa społeczna

A może tak, skoro autopilota zasypało to incjatywa społeczna w ramach zastępstwa, nie będzie klepania codziennie tych samych, często niezgodnych z rzeczywistą sytuacją komunikatów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

kto nie musi niech nie jedzie

wszędzie biało i korki, czekają nas koszmarnie długie powroty do domów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdy nie ma auto pilota to pozostaje widok z kamerek i targeo

Targeo - nawet aktualnie pokazują korki
Kamerki pomorskie
http://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamery_zb.php?RejID=4&sort=1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cos sie dzieje w chwarznie na obwodnicy w strone gdanska lepiej omijac i uważać

obwodnica gdańsk gdynia pod sniegiem, w mieście drogi bardziej białe niż czarne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://img.trojmiasto.pl/zdj/kamery/144.jpg?20101214144

zaraz bedzie mega korek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja właśnie z Gdyni do IKEA

po prezenty chciałem jechać... ale bym się wkopał... swoją drogą ta obwodnica nasza to jakaś kpina, przecież 2 pasy powinny jakoś rozprowadzić ruch nawet w śnieżycę, osły nie potrafią jeździć chyba albo tiry na łysych oponach a do tego przeładowane się wybierają w taką pogodę...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://korki.trojmiasto.pl/pogoda.php

chcesz utknąć?????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie, że nie chcę i dlatego...

...jeszcze tu jestem, siedzę w domu zamiast za kierownicą... widzę, co się dzieje i stwierdziłem, że odpuszczam sobie na jakiś czas... :)

Szkoda mi paliwa na stanie w korku a poza tym po co go powiększać...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

byc może znów zamkną obwodnice na chyloni !!!!!!!

korek sie robi na chwarznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od abrahama w strone galerii baltyckiej sie juz stoi

Tempo ledwo toczace
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam,

... wielki koras przy nowym Żaku i nie chce się obluzować...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

obwodnica od Osowy do zjazdu na Kowale

może ktoś wie jak sytuacja na obwodnicy od Osowy do Kowal????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piter ponoc bialo

i tloczno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj tu zobaczyć
http://mapa.targeo.pl/Gdańsk?traffic

To działa. W odróżnieniu od autopilota!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chwaszczyno od Gdyni zakorkowane do masztu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

UWAGA OBWODNICA STOI OD CHYLONI ZA WICZLINO!!!

ŚNIEG PADA A AUTA UTKNEŁY NA DOBRE OMIJAJCIE OBWODNICE!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak obwodnica w stronę gdyni od matarni ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od Karwin do Witomina wszystko stoji

Od Karwin do Witomina wszystko stoji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak dalej czyli od witomina do gdyni ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przed Karwinami jest korek okolo 2 km i też się stoi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://mapa.targeo.pl/traffic

http://mapa.targeo.pl/traffic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

OBWODNICA ZAMNIĘTA

OBWODNICA ZAMKNIĘTA NIE MOŻNA WJECHAĆ OD GDYNI-CISOWY ANI TEŻ OD ESTAKADY KWIATKOWSKIEGO
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy NADAL ?

ktoś ma może świeże info na temat czy obwodnica nadal zamknięta ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak

widze z okna :) od cisowej zamknieta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a w stronę gdy jak ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielkopolska ok do Kowal idzie wolno ale idzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CZY ZAMKNIĘTA W OBIE STRONY ?

potzrebuję z karwin do chyloni - da radę ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

od osowy korek

od osowy korek w stronę gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obwodnica w Kowalach...

...śmiga, korka nie widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech ktos coś na pisze odnośnie obwodnicy? Wjazd juz odblokowany z estakady?

Niech ktos coś na pisze odnośnie obwodnicy? Wjazd juz odblokowany z estakady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obwodnica zjazd Dąbrowa-Pruszcz Rotmanka

Właśnie przejechałem - 30min jazdy, ślisko ale płynnie.
Pisałem do radia, ale wolą biadolić jak to źle i wszędzie nieprzejezdnie
Poza tym na Rotmance w strone obwodnicy stał TIR którego spychacz starał się wyciągnąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warunki nieciekawe

Warunki na drodze Kościerzyna-Kowale są bardzo złe, jezdnia zasypana kilku centymetrową warstwą śniegu pod którą jest małe lodowisko, im bliżej Kowal i Oruni Górnej tym lepiej, spokojnie, jednak da się jechać płynnie. Osiedlowe drogi Oruni Górnej to raj dla saneczkarzy, gorzej z właścicielami pojazdów zmechanizowanych. Obwodnica w rejonie Kowal również przejezdna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chwarznieńska do obwodnicy

Czy Ktoś wie jak wyglada sytualcja na Chwarznieńskiej w stronę obwodnicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z pół godz stania.. Na obwodnicę lepiej nie wjeżdżać, chyba że w stronę Chyloni, bo w stronę Gdańska jest nieprzejezdna..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od chwarznienskiej w kierunku gdańska spoko się jedzie obwodnicą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Makabra dzisiaj jakaś!

niestety
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

z gdanska ul nowe ogrody do centrum miasta jechalme 3godziny i 15minut. moze gdyby nie

tiry byloby troche lepiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

do centrum

sopotu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na szczęście dzisiejszy dzien dobiega końca

wszystkim życze spokojnej nocy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

za to jutro czeka nas kolejny pasjonujacy dzien :)

ps. ktos sie orientuje, czy w realu lub innym hipermarkecie (Biedora, Lidl, bo do nich mam blisko) w Gdyni dostane lopate? trzeba sie zabrac i samemu odsniezyc parking ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwaga

uważajcie na odcinku obwodnicy na którym wczoraj był zator - dziś jest tam miejscami zamarznięte błoto pośniegowe i jedzie się jak po bruku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"nienajlepszy" "prezydent"

Temat dostępny też na forum: Autopilot Na drogach Trójmiasta
to po co głosowaliście na tego samego prezydaneta - nieudacznika, co nie potrafi rozbudować dróg gdańska ani nawet ich odsniezyc...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

noga z gazu

Żal mi...i smutno kiedy się czyta te komentarze!
Jest zima. To nie jest pora na szaleństwa na naszych kiepskich i zakorkowanych drogach. Nie mieszkam w trójmieście. I co rano odśnieżam auto, wyjeżdżam wcześniej by wolniej i bezkolizyjnie dojechać do pracy. I cieszy mnie to, że mam dalej. Bo jest cicho spokojnie i bezpiecznie, i nikt nie narzeka na korki, śnieg, a mamy go tutaj miejscami około 60 cm, i żyjemy, dojeżdżamy na czas do pracy, piaskarki z pługami docierają do nas dopiero gdy ulżą trójmiastu w cierpieniu zapanują nad chaosem!Nikt nie narzeka, i 1500 osób cieszy się z zimy, i potrafi jeździć latami bezkolizyjnie! Dziwnie się obserwuje spanikowane aglomeracje 20 centymetrową warstwą śniegu.
Wolniej ludzie i bez paniki!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7

piszesz o osiedlu 4pory roku?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

O ludziach, którzy nie widzą zima tragedii, potrafią bezpiecznie jeździć i radzą sobie nie narzekając w oczekiwaniu na odśnieżenie:)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

gdyby wszyscy mieli tak rozsądne podejście do życia i jazdy,
wszystkim nam jeździło by się lepiej i bezpieczniej.

brawo Panie Kierowco!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szerokiej drogi Pani Aniu!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

tia...

i słodźcie sobie tak dalej...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

A pewnie! Szkoda życia na smuty! Stojąc w korku nie narzekam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

widać masz za mało do roboty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A dziękuję! Nie narzekam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

coś chyba nie tak

kierowca się chyba chwali, ze mieszka w domu poza miastem. Czym innym jest śnieg na wsi gdzie można pozwolić sobie na wykopywanie się ze śniegu bez powodowania utrudnień a czym innym jest ruszanie w miejskim błocie pełnym innych zakopanych samochodów. Ja również mieszkam na wsi i nie mogę porównać korków z miasta do zaśniezonych wiejskich dróg. Trochę realizmu..polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

a ja myślę, że cieszy się, że jako jeden z niewielu ma rozsądne podejście do zimy i jazdy. Pan wybaczy, ale w jaki sposób wykopywanie się ze śniegu w mieście powoduje utrudnienia drogowe? no proszę. Naprawdę, zamiatanie śniegu z auta i odszuflowanie śniegu nie powodują kilometrowych korków. Co więcej, nikt nie porównuje zaśnieżonych wiejskich dróg do korków z miasta - polecam czytać ze zrozumieniem.
i zasmucę jeszcze Pana: śnieg jest wszędzie ten sam. i na wsi i w mieście.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kiedyś wracałem do domu autobusem i kierowca zawrócił ponieważ "nie będzie ryzykował życia pasażerów"... wysiedliśmy i doszliśmy pieszo. Taką mamy tu zimę. Ot cały realizm...
Nie mieszajmy życia z błotem pośniegowym.
Żegnając, polecam kierowców zawodowych Straży Pożarnej i karetek pogotowia jako instruktorów nauki jazdy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

bo "problem" maja ludzie spoza gdańska, a pracujący w gdańsku

W Rębiechowie, Baninie, Miszewie itd. wybiera się burmistrza gminy Żukowo (i ten akurat został zmieniony).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: bo

Tylko jakoś ci wszyscy ludzie rano wyruszyli z domów do pracy i utknęli dopiero na wjeździe do Gdańska a gdańszczanie nawet z parkingu pod blokiem nie mogli wyjechać. Sam kilku wypychałem, choć u mnie w Baninie śniegu więcej a pług ostatnio był w piątek.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: UWAGA !!! OBWODNICA 15.12.2010

UWAGA !!! OBWODNICA 15.12.2010

zwężenie przy Karczemkach - ruch 1 pasem będzie wesoło w godzinach szczytu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Myjnia na wiadra (4 odpowiedzi)

Cześć, czy kojarzycie myjnię samochodową na której bez pretensji właściciela można umyć auto...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Tani bezproblemowy przeglad auta gdzie w Gdansku? (29 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku zrobię tani bezproblemowy przegląd auta?