BETLEJEM Lębork

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
czy ktoś miał tam wesele, jak jedzonko, obsługa, cała organizacja

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BETLEJEM Lębork

Witam mój brat był tam na jakiejs imprezie i podobno bylo super , duzo jedzenia ,smacznie i fajna muzyka:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: BETLEJEM Lębork

mam nadzieje, że będzie super mam tam wesela 07.10.2006 wesele i chciałabym aby wszystko było super,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wielu salach byłem... ale tyle jedzenia na stołach i tak sprawnej obsługi to nigdzie nie widziałem :-) Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo informacji o tej sali znajdziecie na https://www.gdziewesele.pl/domy-weselne/betlejem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój brat organizował tam wesele. I wszystko było wg ustaleń. Jedzenie bardzo dobre i do tego spore porcje. Obsługa na wysokim poziomie i bardzo miła do tego super okolica z pięknym ogrodem. Naprawdę wesel się udało mojemu braciszkowi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłam w Betlejem ostatnio na weselu i było bardzo fajnie. Obsługa naprawdę dawała sobie rade, jedzonko bardzo dobre. Przestronna i ładna sala nic dodać nic ująć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o Betlejem to spokojnie możesz im zaufać. Moja siostra organizowała tam wesele i była bardzo zadowolona. Dobre jedzenie ładna sala, obsługa pierwsza klasa. Są dobrze zorganizowani i nie ma nerwówki że czegoś zabraknie albo ze dzwonią do ciebie przed ślubem bo coś się im nie zgadza. Wszystko było ustalane w odpowiednim terminie i wszystko było zrobione tak jak było ustalone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z Wiollką. Byłam ostatnio na weselu u koleżanki w Betlejem. I bardzo mi się podobało, rozmawiałam z nią na ten temat i mówi ze naprawdę znają się na rzeczy. Właścicielka ma duże doświadczenie w urządzaniu tego typu imprez i jest przygotowana na wiele możliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Betlejem jest ok. Miałam tam wesele i byłam bardzo zadowolona. Teraz będę tam organizować chrzciny. Spokojnie można im zaufać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W betlejem bardzo mi się podoba. Byłam tam na weselu i na urodzinach brata. Za każdym razem wszystko perfekcyjnie przygotowane. Obsługa bardzo dobra. Rozmawiałam z koleżanką która tez tam organizowała wesele i była bardzo zadowolona. A wiem że ona jest bardzo wymagająca i trudno jej dogodzić dlatego czapki z głów dl całego personelu Betlejem skoro sprostali wymaganiom mojej koleżanki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Betlejem jest naprawdę dobre. Byłam tam na weselu i świetnie się bawiłam. Ładna przestronna sala Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane obsługa fachowa i miła. W tym roku wybieramy się do nich na sylwestra. Koleżanka była tam w zeszłym roku i mówi że było super. Mam nadzieje że w tym roku tez będzie ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam wesele w Betlejem trzy lata temu. Byliśmy bardzo zadowolenie. Sympatyczni właściciele, chętnie doradzą menu czy tez aranżacje sali. Do tego smaczne jedzenie i nie oszczędzania na ilości. Obsługa tez jest bardzo miła. Generalnie rzecz biorąc wszyscy dobrze się bawili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój kolega miał tam ostatnio wesele i spokojnie mogę powiedzieć że jest ok. Super organizacja, wszystko zrealizowane tak jak wcześniej było ustalone. Pyszne żarełko fajna miejscówka. Jak dla mnie w porządku lokal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest ostatnio na wielu forach tak nachalna reklama tego miejsca, że nie wierzę że wszystko jest ok, och ach i wszyscy zadowoleni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam tam na weselu i organizowałam komunię mojego dziecka. Jestem bardzo zadowolona. Pani Kasia bardzo dba o to by wszystko było jak należy. Kuchnia bardzo dobra. Wszystko świeże i ładnie podane. Obsługa tez sprawna. Maja tez ładny ogród także można troszkę się przewietrzyć ja ktoś ma potrzebę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Organizowałam tam wesele i jesteśmy z mężem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i podejściem do klienta. Pani Kasia bardzo nam pomogła w organizacji o wszystko zadbała. Do tego bardzo ładny i przestronny lokal, ładnie urządzony i świetnie udekorowany. Serwują smaczne posiłki i sporych ilościach. Wszystko ładnie i apetycznie podane (gorące dania są gorące). Polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Betlejem jest ok. Moja koleżanka organizowała tam wesele i jest zadowolona. Właścicielka chętnie pomoże w organizacji imprezy. Ma fajne i sprawdzone pomysły na menu i atrakcje. Do tego maja rozsądne ceny. A sama impreza poprowadzona profesjonalne. Pyszne jedzenie wspaniała obsługa. Po prostu super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam tam na weselu i dobrze się bawiliśmy z mężem. Wszystko przygotowane i prowadzone w jak najlepszym porządku. Nie ma do czego się przyczepić. Sala przestronna i wygodna, obsługa w odpowiedniej ilości, sprawna i miła. W przyszłym roku planujemy tam urządzić przyjęcie komunijne naszej córki i jak na razie wszystko jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spoko miejsce spoko obsługa. Ładna wygodna sala, pyszne jedzenie i super obsługa. Organizowałam tam impreze i jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bawiłam się na weselu w Betlejem i nie mam zastrzeżeń. Powiem więcej to idealne miejsce na taką imprezę. Wszystko dopracowane w każdym szczególe. Pyszne, świeże i urozmaicone jedzenie serwowane przez bardzo miłą i sprawną obsługę. Sam lokal w ładnej cichej i klimatycznej okolicy. Warto to miejsce wziąć pod uwagę podczas organizacji wesela
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam w Betlejem na weselu i jest spoko. Bardzo ładnie przygotowana sala bankietowa. Dużo miejsca do tańczenia. Jedzenie pyszne i nie do przejedzenia. Obsługa tez ok. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Organizowałam wesele w Betlejem i nie mam zastrzeżeń. A nawet powiem więcej cieszę się że wybrałam to miejsce na wesele. Pani Kasia bardzo mi pomogła przy całej organizacji. Chętnie doradziła co i jak zrobić, poleciła tez fajna orkiestrę. Lokal ładny, przestronny i ładnie udekorowany z dużym ogrodem. Jedzenie serwują pierwsza klasa. Smacznie i ładnie podane. Obsługa tez bez zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Byłam tam na weselu i było super. Jedzonko, obsługa bez zarzutów. Sala bankietowa wspaniale przygotowana i ładna okolica
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można tam zrobić niezłą imprezę. Bardzo miła właścicielka pomogła mi ogarnąć całą imprezę. Lokal ładnie urządzony, przestronny i elegancki. Jedzenie serwują pierwsza klasa. No ładna okolica. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Betlejem spokojnie mogę polecić. Dwa lata temu miałam tam wesele i było ok. Teraz planuje tam chrzciny mojej córeczki. Pani Kasia (właścicielka) jak zwykle bardzo pomocna. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super lokal z super obsługą. Miałam tam wesele dwa lata temu i było pięknie. Bardzo miła właścicielka. Można się z nią dogadać. Teraz organizuje u nich chrzciny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mnie się tam podoba. Praktycznie wszystkie rodzinne imprezy tam organizujemy. Pani Kasia - właścicielka super babka. Zna się na rzeczy wie jak wszystko idealnie zorganizować. Mają świetną kuchnie, dbają by wszystko było świeże i dobrej jakości. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja również organizowałam tam wesele. Było super. Pani Kasia miła i serdeczna pomogła mi bardzo przy organizacji imprezy. Jest otwarta na propozycję i chętnie coś doradzi. Bardzo ładnie przygotowali sale bankietową. Serwowali pyszne jedzenie. Obsługa tez bardzo dobra. Polecam ich i na pewno jeszcze coś tam zorganizuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Betlejem jest jak najbardziej godne polecenia. Sama organizowałam tam swoje wesele i nie mam zastrzeżeń. Lokal ładny i klimatyczny. Przy organizacji imprezy bardzo pomogła mi właścicielka - pani Kasia. Sama imprezę wypadła doskonale. Wszyscy byli pod wrażeniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłam w Betlejem ostatnio na imprezie. Bardzo mi się tam podobało. Ładnie urządzony lokal z ładnym ogrodem. Świetna obsługa i bardzo dobre jedzenie. Spokojne można tam urządzać imprezy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Organizowałam ostatnio imprezę rodzinną w Betlejem. Jestem pod wrażeniem. Pani menadżer świetnie wszystko zorganizowała. Zadbała by było elegancko i goście się dobrze czuli. Maja bardzo dobre jedzonko i sporo dan do wyboru w menu. Do tego jeszcze ładny ogród. Po prostu super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam w Betlejem na weselu. Bardzo mi się tam podoba. Ładnie urządzony lokal, ładny i zadbany ogród Profesjonalnie przygotowana impreza z dobrym jedzeniem. Dużo miejsca do tańczenia i dobra muzyka. Spokojnie mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???