BM kompleks szukamy opinii

witam
Mam zamiar wykonać remont mieszkania z pomocą firmy BM kompleks
Wielka prośba do forumowiczów - czy ktoś miał z ta firmą do czynienia
i mógłby się podzielić spostrzeżeniami
Inwestować w remont z nimi czy raczej omijać ?
z góry bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie sugestie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry wieczór,

Mam nadzieję, że nie spóźniłam się z opinią - moja jest taka, że zdecydowanie ich NIE POLECAM. Mieli skończyć u nas w połowie marca, w rezultacie z nich zrezygnowaliśmy bo nie chcieli poprawić paru kafli w łazience. Zatrudniliśmy innych fachowców i po drodze wyszło wiele innych niedociągnięć, robota niezgodna z projektem bądź oszczędność na materiałach, za które przecież płaciliśmy!

Ponosimy również konsekwencje ich złośliwości na do widzenia - zamienione karteczki z numerami kolorów farb, podanie innego numeru fugi niż został faktycznie użyty.

Jeśli zdecydował się Pan na współpracę z nimi to szczerze polecam być tam codziennie, o wszystko pytać, patrzeć na ręce i nie dać sobie wcisnąć kitu.

Gdyby potrzebował Pan szczegółów, zapraszam do kontaktu, mam zdjęcia na potwierdzenie moich słów.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja znowu jestem zadowolony z wykonania łazienki i płytek na całym mieszkaniu.
Skomplikowana łazienka wieloma załamaniami, schodkami, wystającymi pawlaczami, dużo otworów w płytkach, listwy LED.
Przyznam, że pilnowałem i czasami zauważyłem "odstępstwa", które na szczęście można było poprawić.
Jeśli chodzi o czas, akurat wstrzeliłem się chyba w okienko, bo był szybki termin. A że dłużej o kilka dni robili - lepiej dłużej, niż gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

łazienki remont (37 odpowiedzi)

czy może ktoś polecić ekipę do remontu łazienki w bloku w gdyni czy warto kłaść kafelki na dużej...

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...