Badania na choroby weneryczne

Orientuje sie ktoś czy jest jakieś badanie na wszystkie choroby weneryczne? Nie chcę się wgłebiać w szczegóły , ale chciałabym zobaczyć czy czegoś nie złapałam :( Zrobiłam sobie jak na razie badanie na hiv . Pytałam się w lokalnym laboratorium i tam moiżna wykonać tylko badnaie na grzybice i na chlamydie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Badania na choroby weneryczne

Jeśli HIV jest OK. Odpuść sobie resztę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Badania na choroby weneryczne

Tak i zarażaj innych, co za głupie rozumiwanie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Badania na choroby weneryczne

Ty masz zrobione tzw. wszystkie badania. Najlepiej nie puszczać się z menelami ale inteligencik może być gorszy. Jaki morał z tego? Czekam na opis tych badań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

trzeba się badać bo gumka nie chroni przed hiv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Badania na choroby weneryczne

Trypel , rzeżączka , brodawczak....i inne.Miłych snów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zrób panel 4 na wenerologu https://drwenerolog.pl/produkt/panel-4/ i tyle. Znam ten ból, cena troche duza, ale wyrzuty sumienia z martiweniem sie i smiercia zarazem to jest tragedia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak kogoś nie stać na gumki za 5 zł, to myślisz, ze stać go teraz na te badania?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze został liść kapusty na głowę....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo proszę : https://drwenerolog.pl/produkt/panel-4/ Cały pakiet .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj trochę drogie ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a teraz siedz i płacz . Było sie nie szlajać z byle kim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tyle badania kosztują. Nie chcę oceniać bo nie wiem jak wygląda sytuacja ale warto jest mysleć zaś. A nie po. Ponieważ to kosztuje. Możesz sobie oczywiscie zrobić część badań osobno ale badania te nie są tanie i jesli będziesz tak osobno robiła to na pewno będzie Cię to kosztowało o wiele więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HIV jest najważniejszy , jest ujemny. Odpuść na razie resztę. Nie wpadaj w fobię . Tez tak miałam .Wyrzuć lęk z siebie. Nie masz żadnych objawów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Anonimie , te choroby dopadają teraz wszystkich . Profesorów , nauczycieli , porządnych ludzi. Podejrzewam , że jesteś starym onanistą i cierp dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie puściłam się ! Jak tutaj wiele osob podejrzewa. Po prostu dowiedzialam sięże mąż mnie zdradzał ( jest kierowcą tira i niestety ale zdradzał mnie z innymi kobietami po drodze). Nie pytajcie się mnie jak się o to dowiedziałam, ale sytuacja już i tak jest dla mnie bardzo przykra Dlatego też chciałąbym się przebadać :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

-kierowcy tirow nie korzystaj z uslugl tirowek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

takie badania za PEL-U robilo się kiedyś standardowo, wrecz obowiazkowo i miało to taki powszechny skrot (WR). Możesz poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie na takie badania krwi i inne jeśli lekarz uzna za ważne. Nie ma co zwlekać i się wstydzić. Co do HIV to ponoc w szpitalu zakaznym robia , te badania sa bezpłatne bo pokrywa je NFZ. Nie ma co zwlekać, twoje zdrowie jest ważniejsze od wstydu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to zwracam honor. Pociesze Cię,że za wyjątkiem hiv wszystko mozna wyleczyc. Dzisiejsze leki spokojnie są w stanie wyleczyć praktycznie każdą chorobe weneryczną.Tylko właśnie, trzeba się przebadać żeby zobaczyć czy coś się ma. Nawet jeśli miałabyś hiv to jeśli odpowiednio wczesnie poda się leki i jeśli się je przyjmuje to można bardzo długie lata żyć i być zdrowym. Aids może się wcale nie uaktywnić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyszły badania hiv. Na szczęście nie mam. Nawet nie wyobrażacie się jaki mi kamień spadł z szyi. Jeszcze powtorzę za 3 miesiące dla pewności to jedno badanie, ale jestem bardzo zadowolona,że niczego nie mam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

co za bzdura. hiv nie wzbudza już takiego strachu jak wcześniej, bo odpowiednio leczony i kontrolowany daje nam wiele lat zycia.
natomiast wzw raczej powinnismy się martwic. bo jest nieuleczalne i tragiczne do leczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

idz honorowo oddac krew. zrobia ci wszystkie badania przed za darmo. jak ci pozwola oddac krew tzn ze nic nie ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

spotkaj się z kilkoma panami a jak cos od Ciebie zlapia to Ci powiedzą i będziesz wiedziała czy cos jest nie tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak informacyjnie na hiv możesz zrobić szybkie badanie typu Quickhivtest bez laboratorium.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

od wieków w tym miejscu
Wojewódzka Przychodnia Skórno - Wenerologiczna SPZOZ
Trasa
Adres: Długa 84, 80-831 Gdańsk
Godziny otwarcia: Dziś zamknięte
Telefon: 58 301 16 86
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


to jeszcze istnieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, niestety jestem z małej miejscowości i nie mogę sobie pozwolić w najbliższym czasie na odwiedzenie dobrego gabinetu, w którym wykonaliby mi badania. Chciałem się dowiedzieć, czy używaliście może testów, które można zamówić w internecie? Widzę, ze tu jest bardzo szeroki wybór i myślę nad złożeniem zamówienia: http://wenerolog24.pl/testy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...