Bałaganiarz

Witam.Zastanawiam się czy jest sposób na właściciela gospodarstwa mieszczącego się naprzeciwko myjni przy ul.Lotniczej aby nie zmuszał nas do oglądania jego super posprzątanego terenu.Rozumiem,że''wolnoć Tomku w swoim domku'' no ale bez przesady...Obejście znajduje sie przy samej drodze i poniekąd jest wizytówką Banina,po prostu wstyd.Może jakaś rozmowa albo upomnienie ze strony władz zmusiła by tego człowieka do zajęcia się tym tematem.Ile lat można na to patrzeć?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Bałaganiarz

Mala sama mu zwroc uwage. Wiekszosc was to razi, zale wylewacie na forum ale nikt nie ma odwagi powiedziec tego wlascicielowi. Poza tym jak jedziesz autem to patrz na droge. :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

szczerze nie zauwazyłam tego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Powiedz mi jeszcze co tak wyróżnia te gospodarstwo od wizytówki całościowej Banina? Że niby tylko tam Ci się nie podoba, a reszta miejscowości jest już piękna? Zresztą sama napisałaś - wolnoć Tomku w swoim domku. Nie ma ustawy, która by zabraniała bałaganu we własnym obejściu... Na szczęście...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

przyzwoite w tym gospodarstwie to jest bocianie gniazdo, starannie wykonane, eleganckie. Bocian od kilku lat wraca w to miejsce.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jeszcze jedno kiedyś temu właścicielowi odebrano zwierzęta gospodarskie, zaniedbane itp. Facet nie jest w pełni .no wiecie lekkie fixum dyrdum to czego się spodziewać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Bałaganiarz

To weź tam posprzątaj.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wjazd do wsi oblepiony reklamami nie przeszkadza?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bałaganiarz

Podejrzewam że On tam był pierwszy. Trzeba było pooglądać okolicę zanim podięło się decyzję o budowie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Takiego syfu i braku dbania o sprzęt rolniczy to w życiu nie widziałem. Orał pole zasypane śmieciami, foliowymi workami itp
Faktycznie ktoś psychicznie chory tam mieszka...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przecie, to nie jest żaden bałagan ,on ma tylko wszystko pod ręką i nie jest żadnym głupkiem, tylko jest geniuszem który panuje nad chaosem. On żyje zgodnie z zasadami feng - szuja .

P.s Jakby zrobił porządek,to nic by nie mógł znaleźć.

Pozdrawiam uporządkowany Zdzisek
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

No właśnie a oblepione płoty reklamami ,, szmatami " poobrywanymi t je st ładna wizytówka Banina ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

oto skąd nasz lokalny byznes czerpie wzorce
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/qe/lg/oi8j/VyS1PyEyIGAGbsDn9X.jpg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No można by rzec,że u nas ładnie jak w Bangladeszu. Już byli tacy co brali się za ustawę krajobrazową,ale jak widać była ona tylko teoretyczna,Tak jak to państwo według nich jest teoretytczne.,a ci obecni,to w ramach poprawy krajobrazu wolą ścinać drzewa,bo im zaslanialy piekny krajobraz chyba?

P.s Ale dlaczego ja piszę o tym w wątku o rolniku- syfiarzu ?

Pozdrawiam antypseudoreklamowy Zdzisek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...