woda znowu nie ma (10) jak milo przywitac piateczek na urlopie..znowu nie mam wody .. maxx hydrozagadka (3) gdzie jest woda,1 dzień nie pada,a już jej brak.a idą dni bez deszczu... pikolo colo del antoniano KMZB (26) Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, zgłaszajmy problemy które nas... anonim
Podlewanie (5) Hej!:-) Czy podlewacie ogródki na całą kitę? Tym razem na złość pogodzie...:-) Alarm samochodu (7) Ktoś wie czyj alarm tak wyje ciagle? Ileż można? Anna Deweloper Humbaka (7) Czy ktoś z Was ma jakieś opinie na temat Dewelopera HUMBAKA - budował domy na... JoeMonster Parkowanie centrum feniks (51) Kolejny raz proszę o prawidłowe parkowanie kolo centrum feniks na osiedlu... Kaszub głośno na Jasia i malgosi (11) czy już możecie się uspokoić,3 dni imprezowania.wiem,podejść i zwrócić... adam Parking pkm Gd. Rębiechowo (2) Od czwartku nic się nie dzieje na budowie parkingu przy PKM Gd. Rębiechowo.... alla Stolarz (5) Polecicie jakiegoś stolarza w Baninie w rozsądnej cenie ktory wykonuje meble... Gk Schody drewniane (2) Czy możecie polecić jakąś firmę bądź stolarza który zaprojektuje i wykona mi... Xxx Tablica (6) Witam, czy ktoś znalazł tablice rej GKA? K. mieszkanie banino (16) Szukam mieszkania do wynajęcia w Baninie od sierpnia na rok. Jest nas trzy... Viktor Zaginela kotka Cornish Rex (1) Rębiechowo W dniu 15.07.2017 w nocy zaginęła kotka rasy Cornish Rex, biała z... Aleksandr Rów na drodze na Saturna (47) Jakiś inteligent wykopał po szerokości drogi na ulicy Saturna rów. Debil bez... bakterie w wodzie (11) Czy inni też mają problemy żołądkowe? Znowu woda skażona Pediatra Banino weekend (3) Czy w okolicy jest jakis lekarz pediatra? Ania prosze o rade - obiad rodzinny (13) witajcie, mam na imie Agata, mieszkam tu od niedawna, jestem dodatkowo z... agata Drogeria Jasmin szuka klientki (18) Szukamy klientki, która dzisiaj przez 12 tą dokonywała u nas zakupów min.... Jasmin brak wody- lazurowa (11) niestety, znuw brak tom