Banino tom service

Mam pytanie czy ten mechanik dalej działa i naprawia auta? Bo doszły mnie słuchy ze został Zamknięty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działa i ma się dobrze. Polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jest wystawiony na olx do wynajecia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałem na płocie kartkę ze zamknięte do odwołania i mnie to zastanawia co się dzieje . Czy urlop czy się już zamknol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Salon fryzjerski jest do wynaiecia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Salon fryzjerki ma zmiane własciciela i jest nieczynne do odwołania. Czy w związku z tym ktoś wie gdzie p.Sabina obecnie pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę sprawdzić w MON ROSE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warsztat bedzie od 1.05 .2017 remontowany ,ponowne otarcie jest przewidziane w drugiej polowie maja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I całe szczęście, że już nie działa.Wg Tomka diesel posiada zmienne fazy rozrządu...Naprawa samochodu u niego trwała całe 2 miesiące.Masakra.Wcale mnie nie dziwi, że zrezygnował.Nawet "Perfect Service" rozkładał ręce.Niech się lepiej zabierze za szydełkowanie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

yhym, a dlaczego diesel nie może posiadać zmiennych faz rozrządu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Lagunie z 2003r?????Z tego co się orientuję to pierwszy diesel ze zmiennymi fazami rozrządu to był Mitsubishi i coś około 2010r....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w211 miał zmienne fazy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fatalnie skladuje samochody, obiecuję i nie dotrzymuje słowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

He he dobre a 70 %procent klientow przeszlo z perfekt servis do Tom Servis.bo nie ma cen z kosmosu ,nie oszukuje jak inni perfekcyjni niby serwisy nie wymienia zaraz na nowe I kasuje tysiace jak reszta dlatego ma magazyn niby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.olx.pl/oferta/warsztat-samochodowy-wyposazony-CID3-IDlm6O2.html#9a68b156c4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To super już się martwiłem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...