Bardzo polecam

Temat dostępny też na forum: Eurodom
Świetne doradztwo pana Łukasza.
Natomiast wykonawstwo firmy Mariusz & Jacek Bogdańscy aż się prosi o uznanie. Szybko, schludnie, DOKŁADNIE, bardzo profesjonalnie. Szczerze polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy Panie Rafale za słowa uznania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również polecam. Obsługa na 5, montaż również bardzo sprawny i bezproblemowy no i sama jakość paneli - trudno o coś lepszego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo dobrze, że istnieje możliwość skorzystania z opcji montażu, bo sama na pewno nie dałabym sobie rady ze względu na brak doświadczenia ;D Na szczęście nie musiałam się tym przejmować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeden z najlepszych sklepów tego typu w okolicy, warto się tu wybrać po panele.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłem w sklepie w zeszłym tygodniu wraz z małżonką i choć początkowo nie wiedzieliśmy za bardzo na jakie panele się zdecydować, to miły pan z obsługi szybko nam wyjaśnił co w jakim przypadku się sprawdzi w najlepszym stopniu. Dalej zakupy przebiegły już bardzo sprawnie i wróciliśmy zadowoleni do domu. Sklep naturalnie polecamy i na pewno jeszcze wrócimy, bo zostało trochę do zrobienia jeśli chodzi o podłogi. Pozdrawiamy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obsługa w sklepie zasługuje na maksymalną ocenę. Doradzą, pomogą, dadzą sporo opcji do wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podłogi spełniły moje oczekiwania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wybrałem się do tego sklepu w weekend, bo szukam podłóg pod nadchodzący remont i muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem i już mniej więcej wiem jakie panele wybiorę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

Pracownik - opinia (3 odpowiedzi)

Nie polecam tej firmy gdyż wypłaty się spóźniają oraz brakuje pieniędzy. Właściciel zatrudnia...

Wciąż czekający klient - ocena (3 odpowiedzi)

Wszyscy, którzy planują współprace z tym deweloperem niech zastanowią się dwa razy czy warto...