Bazylia

Czy tylko ja mam odczucie ze w pizzeri bazylia w Bojanie jest najgorsza pizza świata ? Prawdziwe śmieciowe jedzenie i w dodatku robione bez pojęcia o produkcie, po prostu nie smaczne. Do tego Pan (prawdopodobnie właściciel ) narwany i wulgarny strasznie przeklinał i nie przeszkadzała mu obecność dzieci. Szczerze nie polecam
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

są wyroby i są wyroby podobne..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie kupuję, nie jem, nie bywam już. Ale smak to jest kwestia gustu. Tobie nie smakuje, innym może tak.
Co do zachowania - jeżeli takowe zachowanie miało miejsce to jest to rzecz niedopuszczalna.
Jedno co mogę powiedzieć po jednej i ostatniej mojej wizycie - jak dla mnie to strasznie czuć nieprzyjemny zapach jedzenia. Lokal jest już wręcz przesiąknięty nim. Niestety jest to wina nie oddzielenia kuchni od części "restauracyjnej"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Goracym Piecu w Chwaszczynie również nie ma podziału pomieszczeń, a pachnie bardzo przyjemnie świeżą pizzą. Da się.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

jedna wielka masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Parę lat temu była dobra ale po ok. roku chyba kucharza zmienili albo staremu już się nie chciało bo się strasznie smak zepsuł.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Goracy Piec jak najbardziej. Krewetki w goracym oleju przyprawione perfekcyjnie. Pychota. Makarony rowniez pyszne. Ciasto pizzy powinno byc lepiej dosolone. Ogolnie dobry lokal i znaja sie na rzeczy. Polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

pizza pyszna, nie trzeba dosalać, ogólnie bdb
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

No niestety pomyłka na całej linii.W pizzerii bazylia jest tylko i wyłącznie szefowa.nigdy nie było żadnego szefa.Ten który przeklina to jest miejscowy głupek który nachodzi różne sklepy i bary i robi rozróby.Wystarczy zapytać i wtedy wyciagac wnioski.A co do pizzy jest po prostu pyszna.Znaw wlascicielke i wiem ze robi to co robi od serca...A reszta to rzecz gustu.....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Bazylia

No to naprawdę współczuję kuchni skoro uważasz ze w Bazyli jest smieciowe jedzenie.Ty kobieto nie masz pojęcia o gotowaniu a się wypowiadasz.Dramat.No cóż takich idiotek jest wiecej....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nie rozumiem jak można nazywać kogoś idiotką tylko dlatego ze wypowiada swoje zdanie na temat pizzy i jej jakości - mi po prostu bardzo nie smakuje, grube, nie dobre ciasto a pozostałe składniki wątpliwej jakości.
Co do miejscowego głupka wole się nie wypowiadać bo szkoda słów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Weź kobieto juz odpusc .Naprawdę jesteś beznadziejna.Jakie grube ciasto ....Szkoda gadac...Najgorsze jest to ze wielu się wspiera taka opinia osoby niekompetentnej..Dramat
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

I co właściwie znaczy "składniki wątpliwej jakości"?
Jak to oceniłaś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakaś randka? maaa.ktos@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

za słoneee
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie polecam , obsluga nie mila wrecz bezczelna , "pizza" to nie pizza tylko jakis placek bez smaku i spalony od dolu. Sto razy lepiej zamowic z pepe z chwaszczyna lub z kielna tej nowej kolo kolsciola.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

A ja zdecydowanie polecam. Zamawiam od lat i nigdy się nie zawiodłam. Obsługa bardzo miła
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

nie wstyd Ci pisac pozytywow o swojej knajpie ? co za zenada..
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

tam mozna wejsc jedynie skorzystac z WC , a w Bojanie mozna zjesc w nowej restauracji albo na czarnej gorze u babci. a ta bazylie to juz dawno powinien sanepid zamknac
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Skoro uważasz, że Sanepid jest potrzebny to i z wc nie korzystaj. Najwiecej bakterii namnaża się właśnie tam....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie, nie jest mi wstyd. Piszę to co myślę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

widać na pierwszy rzut oka, że nic sie tam nie inwestuje. wejdziesz tam na pizze, to potem cały dzien ciuchy, włosy śmierdzą. 50 pizz, 20 dań, 10 makaronów w menu. jakoś mi się nie chce wierzyć, że wszystko im ładnie na bieżąco schodzi i nic nie jest stare...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Widze ze na tym forum operuja tylko dzieciaki,ktore nie maja pojecia o gastronomi.Jestem wlascicielka od 8 lat i nie zycze sobie opini wyssanych z palca.Obrazacie mnie na kazdym kroku ,jest to okropne.Patrzac na to jak potraficie sie zachowywac zyjac za pieniadze rodzicow to porostu dramat.To ze moja pizzeria ma taki tam wystrój ,nie swiadczy o tym ze mam zle jedzenie.Na jedzeniu trzeba sie znać gdzie widac ze wielu z was nie mao tym pojecia.Non stop wypisujecie totalne bzdury....Zreszta w Bojanie to bardzo modne....Chcecie porozmawiac to zapraszam ale na to was nie stać. Lepiej smarowac ,co slina na jezyk przyniesie.Zenujace jest to forum.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 18

Gratuluje kultury wielka wlascicielko.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

"Po tym co tu uslyszalem nie wiem czy chcialbym z Toba ubic muche w kiblu"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co jeden to głupszy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zamowilem tam dzis pizze i nie bede nawet pisac z jakiego liejsca teraz pisze ten komentarz. Nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja mam np 54 lata i kiedyś po waszej pizzy spędziłem 2 godziny na kiblu, moja żona też,. Zawsze powstrzymuje się od takich komentarzy aby nikomu nie zaszkodzić, ale wasza pizzeria to jest wyjątkowy syf... Jeżeli Pani uważa, że wszystko jest ok to radzę przyjrzeć się Pani pracownikom, albo świeżości składników.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Podpisz sie, podejdź do właścicielki a nie pierdziel o tym ze sr*ła dziadu dwie godziny. Moze wpitzielasz non stop jakiś syf a cos normalnego tobie szkodzi Chyba po tylu komentarzach każdy ma wyrobiona opinie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jarosław poziom twojej wypowiedzi powala na kolana. Byłem tam to mnie jakiś młody typ wyśmiał i powiedział to samo Co Ty... Super rozmowa. Nie będę się zniżał do tak żenującego poziomu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

To po co kupować?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Do jakiego poziomu niby sie zniżasz. Przeczytaj co napisałeś ze zrozumieniem sam zaniżyłeś poziom który i tak jest żenujący
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie polecam , obsluga nie mila, jedzenie jeszcze gorsze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jesli jedzenie z tamtad to nie zbyt wiele powiedziane , predzej wyrob jedzeniopodobny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Masakra jak można tak kogoś obsmarować na forum, bo coś nie odpowiada. Czysty hejt. To piszą dorośli ludzie czy nastoletnie dzieciaki? Żenada. Wychodzi na to, że w całym Bojanie nic nie ma dobrej opinii. Szkoda, że to forum anonimowe... zaraz by zniknęła większość bzdurnych wpisów.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po prostu żarcie do bani i tyle w temacie. Myślisz, że jak lokal dobre jedzenie daje to wszyscy jadą po nim na forum? Masz może wtedy z 10% złych opinii a tutaj 90% jest złych. Sam mam negatywne doświadczenia z tą pizzeria i nie zaglądam tam od 3 lat. W dobie pyszne.pl można zamówić dobre jedzenie z innych miejscówek. Jak ktoś negatywnie ocenia bazylie, mimo że to forum internetowe to jestem w stanie uwierzyć w tą opinie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niech zamawiaja tam dalej Ci ktorzy chca ryzykowac zatruciem, kazdy ma wybor , temat do zamkniecia. Brak kultury i brud w bazylii jest znany od lat.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Właśnie, kuriozum, że tak długo się utrzymuje czyli ktoś tam jada... Za zamówiłem tam jedzenie dwa razy, pierwszy i ostatni .. i musze przyznać, że nie spróbowałem bo 1km odległości i wieźli przez dwie godziny .. W tym czasie, po godzinie oczekiwania, zrobiliśmy sami sobie obiad .. Dostawcy podziękowałem i życzyłem smacznego ..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Normalnie jesteś super bohaterem...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ty kozakiem z anonima ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Ty nie z anonima?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I bardzo dobrze , tez bym nie odebral po 2h czekania na laskawcow
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Współczuje tej pizzerii że trafiła ma takich klientów
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale jadem plujecie a fuu... No przecież są gusta i gusciki... Szczerze kiedyś pizza była bardzo średnia ale teraz jest naprawdę dobra a na pewno już zjadliwa.. No jak ci nie pasuje to zmień pizzerie i po temacie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

123 no w końcu ktoś sensownie napisał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pizzerię zmieniliśmy już dawno , a jak widać temat pozostał ..;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Fakt czeka się długo, ale jedzenie bardzo dobre!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chyba cala ekipa z tej plackarni siedzi teraz na forum i wpisuje pozytywne komentarze haha , co za zenada , jeszcze gorsze niz chamskie wpisy wlascicielki powyzej. Nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Żenada to te twoje przypuszczenia z d*py wzięte Haha może jesteś jakimś dzieciakiem który nie ma co ze sobą zrobić, idź lekcje rób
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko sie osmieszacie i ponizacie. Pizza slaba.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Od lat nie wchodziłam na to forum ale widzę że jest to bardzo dużo ludzi którym zależy na tym żeby oczerniać właścicielką i nie zgodzę się z wieloma opiniami bo nie macie pojęcia jakie jest moje jedzenie dlatego że już od lat nie zamawiacie więc dlaczego wystawiacie takie podłe opinie to uważam że wszędzie to robicie A może chcecie mieć gratisy po prostu za darmo Pozdrawiam i proszę nie dzwońcie do mnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

O czym ty człowieku piszesz kompletnie nie mam pojęcia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiem na pytanie dlaczego czeka się długo ponieważ mamy bardzo dużo zamówień szczególnie w weekendy jestem sama Pracuję z kierowcą i muszę sobie z tym poradzić Przepraszam za czas oczekiwania ale nie robię tego specjalnie po prostu jest dużo zamówień Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ta cała ekipa Jak już pisałam to ja właścicielka e-kierowca nie muszę pisać sobie pozytywnych komentarzy nie zniżę się do tego poziomu co twój kucharzu który nie ma pojęcia o gotowaniu dramat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie ma Pani za co przepraszać :) zamawiałam i bede zamawiała dalej. Głupkami niech się Pani nie przejmuje, pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Taka odpowiedź az czlowieka uskrzydla.Wiem ze jest wielu ludzi w Bojanie ktorzy lubia moja kuchnie i od lat zamawiaja.Bardzo mnie to cieszy.Pozdrawiam wszystkich moich klientow i tych wiernych i tych nowych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

W ostatniej pizzy byly czyjes wlosy... dostawa 20 min po czasie ale to jeszcze mozna wybaczyc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Bazylia

Post sprzed ponad 3 lat, ale odpiszę - jedzenie super, stołujemy się tam od lat. Jeśli komuś nie smakuje, niech tam nie je. Opinie także można wyrazić, nawet negatywną, ale w kulturalny sposób - ale tego krytykom brakuje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Bazylia

Dajcie juz spokoj , kazdy ma swoja opinie o tej plackarni wystarczy zamowic sobie pizze od nich i np z kielna i sprawa jest jasna. Po za tym jakby bylo takie super jedzenie to nie wiem skad tyle negatywnych komentarzy. Sama tez juz mialam stycznosc z ich ,kuchnia i napewno wiecej z tamtad nie zamowie jedzenia , o obsludze nie wspomne. Temat do zamkniecia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pewnie dyskusja już dawno zamknieta ale co mi tam napiszę
Zamawiam w tym lokalu pizze i nie tylko od prawie 8 lat w różnych odstepach czasowych . Mi i mojej rodzinie smakuje wiec wracamy i zamawiamy . Zamawiajac pizze w lokalu osobiscie można zobaczyć co " wrzucane" jest do środka ( nie oddzielona cz kuchenna od restauracyjnej . Nie " dorzucają " żadnych ulepszaczy i polepszaczy smaku jak ma to miejsce w innych lokalach
W miedzyczasie poznałam właścielkę. Żaliła się że stara się mieć zawsze wszystkie składniki a jesli czegoś brakuje to dlatego że robi zakupy w małych ilościach składników ale za to często żeby właśnie było nieprzeterminowane . sosy robia samodzielnie a nie rozrabiają z proszku . Ludzie zanim zaczniecie " psuć" opinię lokalu bo mu nie smakuje to ... niech zapyta o składniki i przyprawy ( czasem wystarczy po prostu zapytac/porozmawiam

Ale się rozpisałam bo po ludzku zrobiło mi się żal ludzi którzy się starają "robić" dobrze swoją pracę a wręcz pasję ( właścicielka lubi gotować ) ciasta które są w lokalu piecze w domu sama właścicielka pizzerii

Kończąc . nam smakuje :)
Mieszkanka z Bojana
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Bazylia

Zamawiam tu pizzę czasem i jest wszystko dobrze.
Kiedyś jeszcze zamawiałem makaron ale rzadko.
Pizza jest ogólnie dobra,taka jaką sobie wybierzemy z rodziną wg menu.
Cieszę się,że jest ten lokal blisko.
Nie jadam w nim,bo nie mam czasu.
Zamawiam telefonicznie na konkretną godzinę i mam z dowozem lub sam odbieram po pracy.
Do tej pory nie mamy uwag.
Nie będę wymyślać uwag,bo w każdym lokalu można coś wytknąć.
Jadam też w innych pizzeriach i mam porównanie.
Niech lokal działa.
Zawsze może być lepiej.
Na lepsze czasem potrzeba po prostu zarobić (tak myślę).
Pozdrawiam obsługę.
Klient z Bojana.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

a Ja już tam nie zamawiam nie z powodu złego smaku a z powodu Pana który zachowuje się skandalicznie, przeklina wrzeszczy i nie zważa czy są obok dzieci czy nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To synalek wlascicielki , niedaleko pada jablko od jabloni.

Jedzenie z tamtad to tragedia,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest karma a nie jedzenie , i to niskich lotow. A takie pisanie samemu pozytywnych opini idealnie odzwierciedla poziom tej restauracji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Syf kila i mogila otruc sie mozna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Bosko Butik (10 odpowiedzi)

Zaprasza na otwarcie Butiku w Bojanie, już w najbliższą środę 21.02!Będzie słodki poczęstunek i...

Kolekne lanie aswaltu w Kielnie (34 odpowiedzi)

3,2 mln zł też z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg przeznaczymy na zdanie Kielno - Kowalewo.

Zawieszony nauczyciel w Naszej Sp (6 odpowiedzi)

Czy ktoś wie, czy to prawda, że Pan z informatyki został zawieszony za ponoć " molestowanie"?...