Ania - opinia (1) Z Panią Beatką współpracuję już kilka lat i nigdy nie żałowałam przejścia od... Ania No co ja na to poradze... (2) To moze byc podejzane ze same takie wysokie noty, ale co poczac jak ktos jest... Mikołaj Profesjonalnie w bardzo dobrej cenie (1) W multiagencji ubezpieczałem lokal usługowy. Pełen profesjonalizm i bardzo... MAciej
Pani Beata (2) Panią Beatę znalazłam zupełnie przypadkiem przez portal trojmiasto.pl.... Kasia Ubezpieczalnia Beata Plewa (1) Najlepsze oferty ubezpieczeń w trójmieście. Jeżeli chcecie zaoszczędzić... Magdalena Nie ma lepszych!!! (1) Do Pani Beatki trafiłam z polecenia od znajomego. Lepiej trafić nie mogłam.... Magda Zdecydowanie polecam (2) Pani Beata jest najsympatyczniejszym, najżyczliwszym i najbardziej... Bożena Niesamowita obsługa:) (2) Gorąco polecam! Panie miłe, uprzejme, pomocne. Zawsze starają się znaleźć... Martyna Da się lubić agenta! (2) Pani Beata jest wyjątkowym pośrednikiem ubezpieczeniowym, zazwyczaj takie... Grażyna Polecam! (1) Trafiłam z trojmiasto.pl, sceptycznie podeszłam do tych wysokich ocen. Nie... magda Zdecydowanie Polecam (1) Trafiłam do Pani Beaty z polecenia innych osób, był to zdecydowanie dobry... Ania Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza na rynku ubezpieczeń !! (2) Jako młody kierowca bez historii ubezpieczenia OC, szukałam multiagencji jako... Adrianna Szczerze polecam! (2) Profesjonalne, konkretne podejście do tematu i zasada, że nie ma rzeczy... zadowolona klientka Zdecydowanie polecam (2) Zachęcony zamieszczonymi opiniami zdecydowałem skorzystać się z usług firmy i... Krzysztof Zadowolony klient (2) Pani Beata pomogła nam znaleźć najtańsze ubezpieczenie samochodu, służąc przy... Michał Polecam tą firmę! (1) Szukaliśmy z mężem agenta ubezpieczeniowego, który porówna oferty różnych TU... Magda B obsługa genialna (1) Bardzo miłe i pomocne Panie, rzetelna obsługa, wybranie najlepszej i... Basia Od wielu lat... (1) Pani Beata dba o to abym nie przegapił opłaty za ubezpieczenie, a dodatkowo... Maciej Polecam! (1) kolega polecił firmę, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Ubezpieczenie... Grzesiekk Prawdopodonie najlepsza firma od ubezpieczeń w Trójmieście (1) Miejsce pracy Pani Beaty jest dla mnie jak położona nieopodal lodziarnia... Rafał