Bhutan-Nepal-Tybet

Szukam miłego kolegi na wspólny wyjazd z dobrym biurem podróży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bhutan-Nepal-Tybet

strasznie to daleko;-))) Nie boisz się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bhutan-Nepal-Tybet

Podaj mi do siebie kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bhutan-Nepal-Tybet

Mała zmiana planów. Bhutan-Nepal-Tybet z Logos Tour za dwa lata, a we wrześniu 2017 Peru z Beatą Pawlikowską. Dalej zainteresowany? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bhutan-Nepal-Tybet

... a więc;

Poprosiłem Cię o kontakt pod kątem właśnie planowania, miejsc wartych odwiedzenia, zwrócenia uwagi na rzeczy, które na ten moment nie przychodzą mi do głowy. Oczywiście (może błędne) założyłem, że już tam byłaś! jak i ćwiczysz Yogę. Dlatego, że niemal wszyscy, którzy tam byli powtórnie tam wracają i zazwyczaj również zajmują się Yogą (chociażby ćwiczą), już nie mówię o skrajnościach religijnych - to było z mojej strony trochę na wyrost przypuszczenie ale może i to jest prawdą?

Co do planów na 2017 r. to Ja chcę odbyć taką wycieczkę przez Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Norwegię, Szwecję i powrót promem do Polski, wycieczka zaległa, miała być na 40-stkę, ale jest mały poślizg, może uda mi się ją zorganizować właśnie w 2017 r. - Oczywiście Motocyklem;-)

Co do Nepalu itp. z racji tego, że mam kontakt (w zasadzie pośredni ale stały) to chcę wykorzystać to i zaplanować sobie wycieczkę właśnie do Nepalu i okolic ale też za 2/3 lata? a może nigdy? i bez żadnego biura podróży. Zresztą tylko raz w życiu byłem na wycieczce zorganizowanej (All Inclusive) i to była moja ostatnia wycieczka tego typu. Chcę mieć wpływ na plan dnia a nie trzymać się ściśle reguł.

O.K. - dużo tego napisałem jak na ten wątek. Jak chcesz to podaj mi kontakt do siebie, jak nie no to cóż było miło;-))) Szkoda;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bhutan-Nepal-Tybet

@podróżniczka;

Czy aby nie wyjechałaś wcześniej do tego Peru;-)))))) czy Tybetu? Zniknęłaś w czeluściach tego świata;-)))))) Wróć bezpiecznie z tej dalekiej podróży do Trójmiasta;-)))

Dobrze. Przepraszam;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bhutan-Nepal-Tybet

Kiedyś tutaj zamieściłem taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=w3Becl-1JPI

Na tą chwilę nie wybieram się tam, choć mam możliwości. Pośrednio mam znajomego, który mieszkał w Nepalu w Kathmandu od urodzenia (był przewodnikiem turystycznym) a dodatkowo tak jak Ty ćwiczy Yogę (tu w Polsce prowadzi zajęcia) a w obecnej chwili jest żonaty z Polką, która jak Ty również tam regularnie przebywała! Obecnie mieszkają w Polsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0