Brwi

Nie polecam robienia makijażu permanentnego u Agnieszki Ucińskiej. Spie*rzyła mi brwi.. Są niebieskie jak więzienny tatuaż. Do tego są nie równe i zrobione powyżej lini moich naturalnych brwi. Teraz jestem w trakcie usuwania laserowego bo drugi raz poprawiłam 2 lata temu u niej brwi i spieprzyła mi tak samo jak za pierwszym razem gdy mi zrobiła brwi kilka lat wcześniej. Teraz nawet laser ma problem z usuwaniem bo tak głęboko mi się wbiła w skórę. Mam bąble za każdym razem kiedy mam zabieg laserowy i opuchliznę również... Porażka. Nie życzę żadnej z was by musiała przechodzić przez to co ja teraz. Nie mogę patrzeć na te brwi, aż płakać się chce. Ta kobieta nie umie widać dobrać kształtu brwi i odpowiedniego pigmentu. Albo ma tak g*wniane barwniki.. Przyjmuje klientki jak na taśmie.. jedna za drugą od rana do późnych godzin wieczornych. W dodatku gdy się przychodzi trzeba czekać jeszcze, nawet dobrą godzinę lub ponad. Idzie na ilość nie na jakość z tego wniosek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Brwi

Pytanie brzmi po co polazlas drugi raz?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam w La Nika na Drzewieckiego i wyszło super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poprawne pytanie to - po co lazła po raz pierwszy ?

A odpowiedź z reguły w takich przypadkach brzmi - aby ukryć braki w rozumie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tam czepiasz sie o poprawnosc pytania ;) przeciez nie oto chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wrzuć fotki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego ja nie chce makijażu permanentnego... Łatwo to zepsuć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...