Brzydki nos

Hey. Mam problem dużego i brzydkiego nosa . I z tego powodu mam kompleksy bo przez niego nie czuje się atrakcyjna . Potrzebuje jakieś namiary na chirurga bo zdecydowałam w końcu coś z nim zrobić. Pomożecie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moim zdaniem ta klinika jest godna zaufania https://www.tourmedica.pl/kliniki/operacje-plastyczne-nosa/ . Maja tam bardzo dobrych specjalistów oraz wykonują kompleksową diagnostykę oraz szereg specjalistycznych zabiegów. Możesz spróbować umówić się na wizytę i zobaczyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ta klinika? A która KONKRETNIE, bo pod tym linkiem cała ich lista...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ala/paulinka nawet spamować nie umi ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

warszawa tylko promedion
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepszym rozwiązaniem na brzydki nos jest skalpel chirurga plastycznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale takiego chirurga bardzo ciężko jest znaleźć, jeśli się trafi na jakiegoś partacza to skutki mogą być nieodrwacalne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm...jest taka aktorka. Grała w polskiej wersji "Niani". Do dziś oglądam powtórki. Piękna, zabawna...
Ostatnio mignęla mi w jakiejś reklamie i doznałam szoku. Wyraźnie zrobiła coś z nosem.
Wygląda koszmarnie :(((( Załamka :(((
I zaraz mi się przypomina piosenkarka, która była piękna nim nie dokleili Jej nosa baby jagi i do dziś nim straszy :((((
Dlaczego to sobie robicie Dziewczyny?! Why?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dygant? Jeśli to o niej mowa to bardzo ładnie nos zrobiony- przeleciałam właśnie google :)
Do autorki wątku- nie szukaj tu opinii, bo fora pełne są pseudo fachowców reklamujących swoje usługi pod przykrywką zadowolonego klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz na szczęście wszystko można sobie poprawić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Google poradzi coś na pewno, nie jestem zwolenniczką operacji plastycznych, ale w takich wypadkach może jest to uzasadnione
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

Peeling do skóry głowy (6 odpowiedzi)

hej zastanawiam się jaki peeling do skóry głowy możecie polecić

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...