Budowa między szkołą a żabką

Czy ktoś może wie co będzie się budowało między szkołą a żabką? Na razie ogrodzili teren.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Budowa między szkołą a żabką

Niestety szeregi :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Apartamenty na polanie po 32 m2 ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Budowa między szkołą a żabką

Kolejne kurniki zeszpeca ta wioskę do końca.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niestety dzisiaj to samo powiedzialem do dzieci, mimo ze mieszkam tylko 2 lata, to nie tego sie spodziewalem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przecież sam mieszkasz w kurniku od 7n
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co to są te kurniki? Będzie gospodarstwo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Budowa między szkołą a żabką

Ciekawe czy tak jak pod zabka zrobią parking dla konia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Budowa między szkołą a żabką

Który deweloper?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

http://www.domywbaninie.pl/oferta-deweloperska/opis-inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie jest ten deweloper z linku. Będzie budował HB Inwestycje - Kameralne Banino
http://hbinwestycje.pl/investment/6-baninocentrum
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ups , no to jeszcze nastepny. Smieszne domki, ale jeszcze nie ma ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

skoro szeregi, to pewnie beda tansze niz ich blizniaki - stawiam na 230-250 tysiecy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

320 za 80m bo to "centrum" hiehie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do żabki na skarpetach, do biedry w kapciach, na autobus w trampkach (nie kaloszach), na wywiadówkę dziecka spacerem, tak CENTRUM. tylko że samoloty... i zawistni starzy sąsiedzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

haha ten to w ogole pisze w ofercie "w obszarze gdzie nie ma ruchu lotniczego" potem sprawdzasz a numery działek znajdują się w obszarze ograniczonego użytkowania, ale przyjdzie głupi i kupi potem będzie jęczał :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

tam dokładnie nad domami samoloty latają :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I teraz caly ciezki sprzet bedzie jezdzil po nowo oddanej polnocnej? Po nowo oddanej tuchomskiej/borowieckiej?
Ktos powinien za to beknac.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla mnie to też jest niepojęte ....

nie dość , że nie ma dróg w Baninie ... i ciężko cokolwiek wyegzekwować od gminy, to jak już coś zrobią to potem rozjeżdżają ...
w głowie się nie mieści :(
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby gmina miała się kierować budowanym bądź planowanymi budowami w baninie to przez najbliższe 20 lat powinna nic nie robić bo tal będzie w najbliższych latach . Chyba widać gołym okiem ile pola jest jeszcze i ze będą tam budowy . Po drugie czy wy kupując domy działki nie widzieliście jak wyglada w baninie ? Czy zrobiliście kup teraz na Allegro widzac wizualizacje . Ja mieszkam już tu z 11 lat .. i w duszy mam ze jadę po drodze która wyglada jak wyglada . Widziałam jak jest kupując . Z czasem będzie wszystko porobione ale trzeba widzieć inne plusy dla który się wyprowadza do banina a nie wiecznie tylko marudzić
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

MI drogo nie przeszkadzaja, mi przeszkadza ta istna "samowolka", która wykorzystuje dziury planach dla Banina. Dzisiaj trzeba lat, za nim mozna bedzie to zatrzymac, ale to juz bedzie za pozno. Rozwój urbanistyczny był nie unikniony, jednak dzieki prawu zezwalajacymi wycinke, zostalo to wykorzystane i sprzedane. To biznes. Biznes kosztem ludzi. Coraz wiecej ludzi wprowadza sie Banina, gmina niestety nie ma srodkow, aby rozwoj szedl w parze z rozwojem sektora prywatnego.
Dzisiaj szkoła jest przeludniona, i nie bedzie lepiej. Przy takim napływie ludzie, juz powinno byc planowanie nowej szkoły, jednak na nic planowanie, bo nie ma to pieniedzy.
Ja jestem ciekawe, czy w pozwoleniu na budowe zostały zapisane odpowiednie paragrafy. Poza tym, powinno zostaj wypersfadowane przez samorzad, aby od inwestora wyciagnac srodki na inwestycje chocby na tuchomskiej, albo dołozenie srodkow na rozbudowanie szkoly, itp.
Gdyby samorzad byl twardy, konsekwentny, stanowczy, to by nagle ceny poszły w górę domów, bo deweloperzy by musieli ponosic dodatkowe koszta.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jeszcze kolejna rzecz, zacznie sie parkowanie wzdłuż połnocnej, tuchomskiej.
Ja wiem, ze mozemy sobie pisac tutaj na forum, to nic nie zmieni.
Obecny samorząd sobie z tym nie radzi poprostu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tomek tez jestem ciekawy jak b3da jeździć:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

znowu szeregi , to jakas plaga i masakra. Co się stało z naszym pięknym, spokojnym Baninem w którym stały domy jednorodzinne i był spokój. Buduja expresowo co kolejne to bardziej szpetne szeregi :(
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy można powstrzymać tą zabudowę. Jak tutaj będzie wyglądać za parę lat.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie sama narkomania,wandalizm,gwałty,kradzieże i wszystko co najgorsze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie no. Jak przestaną płacić raty to bank ich eksmituje... Mam nadzieję. Bo narkomani to chyba na pracę czasu za bardzo nie mają. Więc skąd kasa na ratę do 2080 roku? Po za tym będą woleć kupić działkę (nie budowlana) a nie jakieś raty płacić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I będą być moj kumple z syria adamowicz ich zaprosic i wysiedlic w szerega chmary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

to jest dokładnie tam gdzie wycieli w pień lasek sosnowy korzystając z prawa Szyszki. Jak widać, nielegalnie, ponieważ nie można było wycinać drzew pod cele zarobkowe. Choć jak znam kombinowanie Polaków, to zrobili to tak, że nie ma się do czego przyczepić
są ludzie którzy dla pieniędzy nie cofną się przed niczym
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dokladnie, pytanie, czy jest mozliwosc w jakikolwiek sposob to oprotestować? Zablokować?
Dlaczego starostwo wydało zezwolenie na budowe na terenie gdzie dokonano wycinki drzew?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zienia o którą tyle bijecie piany jest ziemią o oznaczeniu pod zabudowę to nie jest żaden teren leśny. Ciężko zajrzeć w plan zagospodarowania. I żeby nie jestem fanem szeregów ani czworaków.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

To, że nie jest to teren leśny nie ma nic do rzeczy w kontekście wycinki drzew pod budowę kolejnych czworaków
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak ktoś nie zna przepisów prawnych to się potem dziwi "jak on to zrobił?"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

310 000 za takie mieszkanie, HAHAHAHAHA. W tej cenie to można kupić bliźniaka gdzie masz jeszcze z boku domu trochę działki i tylko jednego sąsiada za ścianą, a tutaj to po prostu jakaś masakra, gorzej nawet niż 7 niebo... myślałem, że w tak gęstej zabudowie to 200tys za mieszkanie, ale widać Hard Bruk czuje pieniądz - koszt wybudowania jednego mieszkania pewnie nie przekroczy 150 tysiecy w takim przypadku (odpada jedna ściana boczna i prawie zawsze 2x dachówki boczne, a to jednak koszt).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chlopie, ale jaka to lokalizacja pamietajmy - BANINO CENTRUM :]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prestiż mocno!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może autobus przedłużą z tego powodu! ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

i paczkomat pod domem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba u chmary. Dobrze wykonany szereg ma podwójna ścianę. Nie chcialbym wiedzieć z czego buduja blizniaka za 300tys :) sama dzialka to koszt min ok60 tys
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

nabywcy napewno sie znjda, to wiecej niz pewne . a dopóki beda chetni , beda powstawaly takie zabudowy. swoja droga tojedyny dv ktory stawia na jakas estetyke. kolorystycznie, roslinki, wszystko jest w miare estetyczne, wiec moze cieszmy sie ze jest hb a nie chmara tam.. ja osobiscie tez nie popieram takiej zabudowy, i zawsze sie zastanawiam, czym ludzie sie kieruja kupujac to, ale sytuacji jest miliony,
btw centru centrem ale tam obok jest hala ktora wyglada jak wysypisko smieci, myslalam ze ktos zainewtuje w komercyjne miejsce nie mieszkaniowke bo okolica mocno srednia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta hala też na sprzedaż, więc nie powiedziane, że osiedle się rozwinie lub nowy nabywca zrobi z nią porządek, okolica rozwojowa napisałbym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak w "centrum" banina, ale normalnie działka 700m chodzi tutaj po ok 120 tysięcy, a taki domek zajmuje koło 150-200, czyli koszt działki nie przekracza 30 tysięcy na mieszkanie. Koszt budowy domu w stanie deweloperskim z ekpią nie powinien przekroczyć 250 tysięcy, a tutaj domki są połowę mniejsze. (w systemie gospodarczym to i za 150-200 tysi dom 150m postawisz - ale trzeba mieć czas i umiejętności do roboty samemu).
150-200 tysiecy to maks ile z działką deweloper wydał (jak mówię, elewacja, ściana i dachówki odpadają praktycznie wszędzie poza pierwszym i ostatnim domem - a to jest gdzieś z 10-15 tysiecy zaoszczędzone na kazdym mieszkaniu).

Jak bym miał wolne pół miliona, to sam bym kupił w Baninie działkę, wziął drugie pół na kredyt i zbudował osiedle. Za milion postawisz cztery bliźniaki na 1000m działce, a sprzedasz je za 120 000, zatem 200 tysi jesteś zarobiony. I jeszcze jako firma sobie w koszta powpuszczasz sporo rzeczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba logiczne ze DV nie będzie budowa C hartmytatywnie , ze jest to interes . Czego się czepiacie lepiej niech będą grządki mieszkalne niż śmieci i pijaki .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

150 dziala hehe to jakis wychidrk chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...