Buty

Witam chlopak miał nie cały miesiac buty odkleil sie czubek zanieslam do reklamcji i uznali ponieważ przyczyną ktora stwiedzili było przemoczenie obuwia gdzie ani razu nie pral ani w deszcz nie wychodzil w nim wiec bede sie odwolywac do skutku poniewaz nie bedzie nikt nam wmawial takich glupot a nawet jesli bedzie potrzeba pojde do sadu sie sadzic poniewaz nie dam sie wkrecac jakies klamstwa. I to juz nie chodzi o pieniadze ale przynajmie by naprawili lub wymienili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem w jakim celu wstawiłaś tu ten wpis ale
"zanieslam do reklamcji i uznali"
Kobieto zapewne nie masz czasu i dlatego tekst jest z błędami i bez polskich znaków. I tu pytanie gdzie się tak śpieszysz ?
Niech chłopak sam załatwia swoje sprawy. Jego buty jego reklamacja. Poza tym czubek można przykleić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do sądu? O nieuznanie reklamacji? Koszty sprawy przewyższą cenę butów kilkukrotnie. Wystarczyło że chłopak przeszedł się po mokrej trawie i już był kontakt z wodą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcesz się kłócić w sądzie o głupie buty? Skoro się tak szybko rozwaliły, to obstawiam, że dość drogie nie były... Zastanów się, czy warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co to jest "przecinek"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie uznali, to składasz odwołanie. Z reguły pierwszej reklamacji nie uznają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...