COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Drogi Edku, byłeś? Widziałeś? Swoją opinię budujesz na podstawie swoich doświadczeń czy opinii w internecie? A przede wszystkim wspomniene przez ciebie "olanie" domu tak do jak praca w klubie go-go nie jest w żadnym wypadku podstawa do zgłaszania córki do leczenia. I mam nadzieję że twoja córka, jej tak zrobiłeś, będzie na tyle rozsądną że złoży przeciwko tobie pozew sądowy za to, bo ja bym tak zrobiła na jej miejscu. Pozdrawiam aerdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Żeby przekonać się czy Como to burdel czy też nie, polecam samemu sobie wyrobić opinie, a nie bazować na opiniach w internecie. Jak w każdym przypadku trzeba się przekonać na własnej skórze żeby wyrobić sobie swoje własne zdanie na dany temat. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

W jaki klubie pracujesz pracowalas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Poproś najlepszego kumpla o sprawdzenie roli Twojej kobiety w tym klubie.Przecież wiesz,że tam Cię nie wpuszczą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Jak mam byc szczera zawsze uwazalam ze im sie nalezy jak chodzi sie w takie miejsca i w ten sposob traktuje kobiety to trzeba sie liczyc ze te kobiety tez Ciebie nie beda lepiej traktowac. A laska ma racje ze praca miala zalety malo godzin a hajs sie zgadzal. Niestety byla strasznie niewdzieczna no i zawsze mi szkoda bylo tego w jaki sposob faceci o swoich dziewczynach gadali ("w domu mam ruch*nie" "powaznie?" A ja myslalam ze to Twoja kobieta)...to byla zalama chyba gorsza niz txty typu spitalaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Nie zmienia to faktu, że pracując tak stajesz się zlodziejka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Bardzo uczciwie pracujecie.. Az się wzruszyłem.. Być może twój klub jest wyjatkiem (w co watpie). Ale prawda jest taka, że te kluby to jedno wielkie złodziejstwo. Kto był jako klient ten wie. A kto nie był i uważa, że przesadzamy to niech się wybierze.. PS. Nie zapomnijcie wcześniej ustawić odpowiedniego limitu na karcie.. Przypomnę, że w Poznaniu klient stracił 1 mln złotych z firmowej karty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Bardzo się cieszymy twoim szczęściem jednak pieniądze,które zarabiasz pochodzą z kradzieży. Jednym słowem z cudzego nieszczęścia. Wiec nie wiem czy jest się cZym chwalic..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Dla mnie ten gościu to bohater. Takich ludzi potrzebuje ten kraj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Nie są lada cz nićmi tylko zwykłymi złodziejkami. Nawet jeżeli same nie kradną (tylko kelnerki) to jednak przykładają do tego rękę co uprawnia mnie,żeby je nazwać zlodziejkami. Kto był ten wie. A kto nie był niech idzie a potem zda relacje na tym forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Osobiście uważam, że seks za kasę jest o wiele mniej hanbiacy niż okrada nie ludzi.. jakie ma miejsce w tych wszystkich klubach (byłe cocomo)(swoją drogą ciekawe czemu co chwile zmieniają nazwy skoro jest tam tak super i klienci są zadowoleni..)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Już widać, że komentarz pisany przez kogoś związanego z tym procederem. Masz racje: To nie burdeli tylko jawne złodziejstwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Wszystko fajnie tylko powinnaś mieć świadomość, że pieniądze, które zarabiasz pochodzą z kradzieży. wiem, że trudno to przyjąć do wiadomości ale to prawda..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

"Mordo". I już widać twój poziom. Masz rację na kamerach tez widać jak klient dokonuje płatności kartą. Problem w tym, że nie widać kwot. Nie rozumiem co za problem , żeby już w butelkach mieli wymieszane alkohol z narkotykiem("tabletka gwałtu" jak zwał tak zwal).Twój argument jest tak słaby, że nie mam słów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

*minimum 2 0 0 zł za drink miało byc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Problem w tym, że te kluby to majstersztyk w złodziejstwie. Po prostu tancerka widzi jak wpisujesz pin( na zbliżeniowe płatności się nie godzą). Przekazuje ten pin kelnerce która wykonuje transakcje. To znaczy płacisz za drinki, które pije ttancerka, która się do ciebie przysiada (minimum 2 zł za drink). Nikt cię o tym nie informuje. Jeżeli wypije drink (z niespodzianką wsrodku). Jeżeli nie wiecie o jaką niespodziankę mi chodzi to poczytajcie w internecie. Kontynuując: Jeżeli wypijesz tego drinka to możesz być pewny, że na drugi dzień nie będziesz nic pamiętał a z twojego konta zniknie pokaźną suma (od tysiąca złotych do kwoty, zależy jaki masz limit na koncie. Dla przykładu podam, że w Poznaniu facet stracił milion złotych z firmowej karty. Dziewczyny zastanówcie się czy chcecie brać udział w takim procederze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Miej świadomość?, że klienci w tym klubie są zwyczajnie ookradni i Ty przykładami do tego rękę. Każdy kto podejmuje się pracy dla nich powinien mieć tego świadomość, że pieniądze, które zarabia pochodzą z kradzieży.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

masz racje. Masz racje nie wolno porownywac tego z prostytucja. Praca w cocomo to branie udzialu w jednym wielkim oszustwie. Co jest tysiac razy gorsze niz prostytucja. O ile w ogole prostytucja jest zla..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: cocomo klub ktoś pracował?

Cześć
Pisze bo Tw odp jest najbardziej terazniejsza
Słuchaj.. jak jest naprawdę??bo jadę na szkolenie i się dygaaam
Odp płd
E
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć?Jak?byłaś na szkoleniu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...