Chiptuning AD 2017 - Trójmiasto

Tak więc w trójmieście mamy można to powiedzieć małe eldorado w temacie chiptuningu jest oddział V-techu, CompSportu - do którego centrala na oficjalnej stronie www się nie przyznaje, Tune-up , Mrmotosport i parę jeszcze, większość opinii jest sprzed kilku lat , z ogólnego rozeznania wynika że ceny za chiptuning spadły do ok 800zł .... i tu moje pytanie czy któryś z warsztatów wyróżnia się in plus ? Wiem że mało kto korzystał z usług kilku, aby mieć porównanie , ale może jest parę osób które robiło bliższe rozeznanie face to face i jest zadowolonych ze swojego wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tune-up był jakiś podział i jeden z założycieli założył swoją firmę - poszukaj w necie i do niego śmiało można jechać. Można jeszcze polecić Strefe-Tuningu w Gdyni chyba na morskiej (koło bodegi)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest jeszcze pytanie czy w oczekiwaniu na zadość uczynienie za sprzedaż przez pewien koncern auta nie spełniającego norm homologacyjnych i jakiś śmiesznych prób wymigania się przez ten koncern od odpowiedzialności poprzez wgrywanie pseudo poprawek - zmieniać w nim oprogramowanie na własną rękę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam v tech. Znam parę twarzy co tam modzili swoje autka i nienarzekaja ja tez tam zajade gdy ukoncze swój projekt z udziałem ca 18 det :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

redłowo czy kosakowo ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kosakowo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić firmę chiptuning-trojmiasto.pl z Rumi. Robiłem u nich Insignie, której nie potrafiła zrobić konkurencja również z Rumi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...