Chirurg stomatolog.

Witam, czy możecie polecić dobry gabinet gdzie prywatnie będę mogła wyrwać ósemkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ostatnim czasie musiałam wyrwać dwa zęby. Oba prywatnie, ale w różnych miejscach. Niebo a piekło...

Pierwsze wyrwanie ósemki w klinice uśmiechu perfekt smile gdańsk suchanino. Bardzo problematyczne wyrwanie sie szykowało, bo jakieś dziwne korzenie miałam. Ale znieczulenie, pan wszystko mówił co i jak, wyrwał, pozaszywał i tyle. Dostałam receptę na silne tabletki przeciwbólowe gdybym potrzebowała (nie kupiłam, nic nie bolało). Po samym zabiegu super samopoczucie, od razu poszłam na zakupy jakby nigdy nic. Zero bólu, opuchlizny, stanu zapalnego, nic... Gdyby nie to, że po paru dniach miałam przyjść na zdjęcie szwów to zapomniałabym, że w ogóle żeba miałam wyrwanego. Koszt 350 zł, ale zero stresu, bólu, polecam.

Drugi raz w prywatnym gabinecie pani A.W. w Gdańsku. Wyrywałam szóstkę, miało pójść bez problemu, bo bez rozcinania i szycia dziąsła (jak za pierwszym razem). Pani pracuje bez rękawiczek, co od razu mi się nie spodobało, że dłońmi grzebie mi w buzi. Dała znieczulenie miejscowe, a rwanie bolało jak cholera! Czułam jak wykręca ząb, jak szarpie, koszmar gorszy od dwóch porodów naturalnych. Po wszystkim odesłała do domu mówiąc, że wszystko będzie dobrze. Wróciłam po 3 dniach (akurat był długi weekend). Spuchnięta, dziąsła zaropiałe w całej buzi. Nie mogłam nic jeść, wyłam z bólu, nie wiem czemu czekałam aż tyle. Chyba, żeby tam pójść i jej powiedzieć co o niej myślę i jej pracy! Pani wielce zdziwiona, że nie dostałam od niej recepty na antybiotyk, bop ponoć to obowiązkowe. Jak nie dała to skad miałam wiedzieć, że był mi potrzebny antybiotyk? Po tym koszmarze dochodziłam do siebie 2 tygodnie. Nigdy w życiu nie pójde do tej baby...Nie nadaje się na dentystę. 150 zł ale cena nie warta tego co wycierpiałam. Następnym razem pójdę zapłacić te 350 zł i mieć poczucie, że jestem w dobrych rękach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź: )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prodent w Gdansku dr Bagińska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Projekt Uśmiech w Green Office. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Problem z potencją w wieku 28 lat (5 odpowiedzi)

Witam. Proszę tutaj o nie nabijanie się z problemu oraz o poważne odpowiedzi. Czy w tym wieku...

Powiększanie penisa (139 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...