Zajęcia z Jogi (5) Szanowni Państwo, Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia z... Stowarzyszenie "Macierz&quo Szukam kwatery w SOPOCIE (1) Witam!! Szukam niedrogiej kwatery w Sopocie na okres od 25.IV do 28.IV w... Krystian Szybkie czytanie (3) Czy ktos bral moze udzial w kursach szybkiego czyatnia? Interesuja mnie... maureska
SOYKA w Rumi - w sobotę (1) RECITAL STANISŁAWA SOYKI Dom Kultury SM Janowo Rumia ul Pomorska 11 Sobota 27... DAS kurs rysunku (2) witam:) czy ktoś wie kto, gdzie i za ile udziela lekcji rysunku lub... megg salon loreal w trojmiescie? (3) czy ktos wie moze czy w trojmiescie znajduje sie salon fryzjerski loreal? z... kasia_d POMÓŻMY SCHRONISKU NA ORUNI!!! (1) W schronisku obecnie znajduje sie ponad 400 piesków, a nasze kochane miasto... skierka187 SDM w gdańsku (2) Ja mam pytanko takie:czy wiecie coś o koncercie SDM-u w sobotę, 20-go... perfect gdzie wypozyczyc samochód 7 osób (1) prosze o info - gdzie , kto i za ile moze wypozyczyc samochód osobowy . 7... medim Inaguracja sezonu pilkarskiego!!!na Chelmie (2) 21.03.2004 o godzinie 11.00 zapraszamy wszystkich kibicow pilki noznej na... Wisełka wie ktos o zjezdzie tunningowcow w GDYNI ? (1) podobno w dniach 20-21 albo w nastepny weekend ma sie odbyc zjazd samochodow... llucas szukam krewnych i znajomych osób, które leczyły się w klinice nerwic (1) Szukam bliskich znajomych oraz krewnych osób, które leczyły się, bądź leczą w... vermis Stanisław SOYKA (1) Koncert Stanisława SOYKI sobota 27 marzec - g. 19 Dom Kultury SM JANOWO Rumia... DAS Św. Patryk 17.03 (1) Czy jutro z okazji Sw. Patryka bedzie sie cos dzialo w 3city? jakas parada na... mofo Polecam kolejny - naprawdę wart obejrzenia - film. (3) Film "Balzac i mała Chinka", to coś, co naprawdę warto obejrzeć. Nie dlatego,... Kyliks ZKM jak PKP (5) Gdańska komunikacja miejska chce tak skończyć jak PKP. Drastyczne podwyżki... Samon HOTEL REZYDENT (1) Planuje zorganizowac tam wesele-czy ktos moze mi powiedziec wiecej na temat... pidzu No Limits Reaktywacja (1) Zespół No Limits powraca do gry. W lekko odmienionym składzie i niesamowitą... bassmaniak dla mam i ich dzieci (3) Cześć. Może ktoś może polecić mi jakieś fajne miejsca w trójmieście (może... monika;) gdzie wywołać zdjęcia z cyfrówki? (4) Sie mano Czy któś może mi poradzić, gdzie dobrze wywołują zdjęcia z... waldek