Meble kuchenne od kogo i za ile ? (18) Witam W sierpniu odbieram klucze do nowego mieszkania i chciałbym zamówić... piotr Ogrzewanie podłogowe! opinie/ceny/ (19) Tak jak w tytule, interesuje mnie ogrzewanie podłogowe,opinie ludzi ktorzy... stokrota Roboclean opinie (227) Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji,... Marta Za ile meble kuchenne? (62) Tak się zastanawiam ile trzeba wydać na meble kuchenne(bez samego AGD), żeby... piotrusiek Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea (15) Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w... ert Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (64) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika panel czy deska? co na podłogę do salonu? (17) co macie? co polecacie? czy deska faktycznie tak szybko ulega uszkodzeniom?... inka Meble kuchenne - trójmiasto (56) Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje... Marta MEBLE/DOBRE MEBLE/DOBRA JAKOŚĆ (3) Witam, Planuję remont w domu i wymianę starych mebli na nowe. Macie jakieś... Kryśka pralko-suszarka - czy warto? jaką polecacie/nie polecacie (42) Zastanawiamy się nad zakupem pralko-suszarki, ze względu na warunki lokalowe... nusia85 meble kuchenne na wymiar (22) WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu... aurelia Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (14) Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat? ania Gdzie rolety dzień noc? (17) Witam, proszę polećcie firmę do wykonania rolet dzień-noc. mamka Wyposażenie restauracji (7) Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,... cocosanka Pokój dla dziecka - meble modułowe (9) Dzień dobry. Własnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do Trójmiasta. Duża... MalwaDerba Drewno kominkowe gdzie kupic tanio? (45) Witam, Wie ktos moze gdzie w Gdanku mozna kupic drewno takie jak do kominka?... LoRd Dobry sklep z narzędziami warsztatowymi [GDZIE?] (15) Witam. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu (nie marketu) z narzędziami... GD jaki osprzęt elektryczny (83) stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka... rafcio21 meble kuchenne Cooke & Lewis z Castoramy - proszę o opinie. (10) Czy ktoś z Was, kupił, zamontował i użytkował?Czy są warte... aliszjaaa Burial Bianco gres szkliwiony 16x98.5 (3) Witam wszystkich Mam pewien problem jakiś czas temu zakupiłem gres taki jak... Marcin
1 z 33 »