Roboclean opinie (190) Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji,... Marta Burial Bianco gres szkliwiony 16x98.5 (3) Witam wszystkich Mam pewien problem jakiś czas temu zakupiłem gres taki jak... Marcin Zmywarka system samoczyszczących filtrów czy warto ? (1) Zmywarka system samoczyszczących filtrów czy warto dopłacić ? Jak to działa... krysia thermomix a termomaster pomocy:)!! (119) prosze moze ktos zna te drugie urzadzenie teraz jest na gruponie w dobrej... ewciak panel czy deska? co na podłogę do salonu? (15) co macie? co polecacie? czy deska faktycznie tak szybko ulega uszkodzeniom?... inka meble kuchenne na wymiar (11) WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu... aurelia Ogrzewanie podłogowe! opinie/ceny/ (17) Tak jak w tytule, interesuje mnie ogrzewanie podłogowe,opinie ludzi ktorzy... stokrota Jakie meble do salonu ? (9) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky równie mały pokój (1) Ja w podobnym pokoiku 4x5 mam na jednej ścianie szafę na wymiar od Indeco... Adam meble do pokoju dla dzieci (17) Poszukuje meble do pokoju dla dziecka czy ktoś mogł by cos polecic ?? Mam... karolinaS2008 Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie (21) Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam... lil Regały magazynowe gdzie kupić? (6) Poszukuję regałów magazynowych na wymiar - powierzchnia o długości ~ 20... julita.glinka Meble kuchenne - trójmiasto (55) Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje... Marta Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (20) Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można... K.M Armatura łazienkowa - jaką wybrać? (11) Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy... Kasia KUCHNIA - TANIM NAKŁADEM (20) Witam Musze postawić kuchnię żeby móc się wprowadzić do mieszkania.... Judy jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? (31) Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie? mara_602 Wypożyczalnia mebli ogrodowych/biesiadnych- gdzie?? (8) Orientujecie się może?? MamaMarty Poszukiwany dobry i przyzwoitej cenie firma, stolarz (kuchnia, garderoby) (1) Poszukuje firmy, stolarza, ktory wykona zabudowę kuchenna i szafy wnekowe... Agnieszka1975 Nowoczesne modne krzesła - gdzie? (8) Szukam jakiś fajnych nowoczesnych krzeseł do jadalni łączącej kuchnię z... makarenka
1 z 32 »