Gdzie w Gdańsku można kupić używane meble biurowe? (1) Niedługo będę otwierała niewielkie biuro - 4 stanowiska pracownicze.... katya Roboclean opinie (166) Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji,... Marta Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie (21) Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam... lil drzwi wewnętrzne. białe? (19) zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są... zzzz Szafa wnekowa na wymiar (2) Witam, Gdzie polecalibyście mi zamówić szafę wnękową z montażem o wymiarach... Natalia Meble kuchenne - trójmiasto (54) Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje... Marta Gdzie rolety dzień noc? (15) Witam, proszę polećcie firmę do wykonania rolet dzień-noc. mamka Gdzie tanio kupić płyty meblowe z usługą cięcia ? (12) tak jak w temacie gdzie oprócz marketów budowlanych można kupić niedrogo... ja Gdzie znaleźć porządne łóżko tapicerowane ? (5) Szukam łóżka tapicerowanego. Mam wrażenie, że producenci takich łóżek... anetamarcin łóżka dzieciece (3) Rozglądam się za łożkami piętrowymi, zalezy mi by na dole bylo miejsce na... mama Gdzie kupić karmnik dla ptaków? (4) Najlepiej taki duży , ogrodowy wysoki na ok 1 metr, aby można było go wkopać... juloo Gdzie drzwi wewnętrzne białe? (15) Szukam namiarów na producentów wysokiej jakości drzwi wewnętrznych białych,... piotrusiek Meble kuchenne IKEA, Castorama - proszę o opinie. (5) Jestem na etapie przygotowań do grubszego remontu, planuję również zmiany w... margarett panel czy deska? co na podłogę do salonu? (15) co macie? co polecacie? czy deska faktycznie tak szybko ulega uszkodzeniom?... inka tanie plytki ceramiczne do lazienki- gdzie w Gdansku ? (15) Doradzcie prosze. Czas wybrac cos, pomijajac fakt, ze nie mam wizji jakie... Aniouka meble agata (75) czy ktos zamawiał u nich meble (matarnia)?? jak długo czekaliście na dostawe?... gosiksz Ozdoby własnoręcznie robione zapraszam (3) Witam zapraszam serdecznie wykonuje różne ozdoby... Monika20 meble kuchenne Cooke & Lewis z Castoramy - proszę o opinie. (9) Czy ktoś z Was, kupił, zamontował i użytkował?Czy są warte... aliszjaaa stół 80 x 80 rozkładany (6) Drodzy, czy ktoś się orientuje gdzie w trójmieście znajdę sklep meblowy w... Natalia jaki osprzęt elektryczny (81) stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka... rafcio21
1 z 32 »