Łóżko dla dziecka z barierką czy bez? (3) Podzielcie się swoimi doświadczeniami czy drugie łóżko dziecka musi mieć... Renia1998 meble kuchenne na wymiar (23) WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu... aurelia Narzędzia na prezent (6) Chciałam na dzień ojca kupić na prezent jakiś wypasiony zestaw narzędzi do... dorota2323232 morrion exclusive (6) Witam, zamierzam kupić krzesła i stół od w/w producenta z Pasłęka?Może ktoś... Gdynianka Roboclean opinie (307) Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji,... Marta Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (67) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Jakie meble do salonu ? (12) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky Gdzie rolety dzień noc? (18) Witam, proszę polećcie firmę do wykonania rolet dzień-noc. mamka ratunku okna! jakie wybrac???? (15) nie chodzi mi tu ofirme, chcemy biale okna plastikowe ze szprosami, na co... kasia222 jaki piec wybrać do domu? (29) Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o... laura13 Meble kuchenne od kogo i za ile ? (19) Witam W sierpniu odbieram klucze do nowego mieszkania i chciałbym zamówić... piotr Meble kuchenne - trójmiasto (57) Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje... Marta Plytki ceramiczne Gresy Gdzie w Gdyni kupić tanio (3) Witam Znajomi czesto kupują bardzo dobre gresy 2-biegów gatunku lub... Marek Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie (23) Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam... lil MEBLO-RAND ELBLAG CZY KTOS MA ICH KUCHNIE? (4) Witam,ceny sa super..ale czy ktos ma ich meble jak z jakoscia? krystyna jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? (32) Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie? mara_602 Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (29) Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup... Poszukiwacz Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea (17) Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w... ert okna elektryczne sterowanie pilotem gdzie ? (1) okna okucia elektryczne sterowanie pilotem lub telefonem zwykle nie dachowe... michal Nowoczesne modne krzesła - gdzie? (9) Szukam jakiś fajnych nowoczesnych krzeseł do jadalni łączącej kuchnię z... makarenka
1 z 33 »