Rolety 3D? (1) Co sądzicie o roletach 3D, takich typu dzień noc ? Właśnie kupiliśmy... Syszka Regały magazynowe gdzie kupić? (7) Poszukuję regałów magazynowych na wymiar - powierzchnia o długości ~ 20... julita.glinka Narzędzia na prezent (10) Chciałam na dzień ojca kupić na prezent jakiś wypasiony zestaw narzędzi do... dorota2323232 Jaki monitoring do bloku - wspólnota mieszkaniowa (3) Potrzebujemy zainwestować w monitoring do bloku 8 piętrowego. Monitoring... luty Wyposażenie restauracji (9) Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,... cocosanka meble agata (76) czy ktos zamawiał u nich meble (matarnia)?? jak długo czekaliście na dostawe?... gosiksz Jakie meble do salonu ? (17) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky Dobry sklep z narzędziami warsztatowymi [GDZIE?] (17) Witam. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu (nie marketu) z narzędziami... GD Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (3) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,... Ekspres do kawy jaki??? (11) Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe.... kalka Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (15) Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat? ania panel czy deska? co na podłogę do salonu? (22) co macie? co polecacie? czy deska faktycznie tak szybko ulega uszkodzeniom?... inka białe biurko (12) Dziewczyny, gdzie oprócz Ikei dostanę białe biurko ?? kurcze, niby tyle tego... Alis Nowoczesne modne krzesła - gdzie? (13) Szukam jakiś fajnych nowoczesnych krzeseł do jadalni łączącej kuchnię z... makarenka Roboclean opinie (603) Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji,... Marta Pomocy (3) Mam problem z zakupem łóżka do sypialni. Oboje z partnerem jesteśmy "gabarytowi" Jola Indukcja firmy samsung (1) Na gwarancji zepsuła się 2 razy i teraz 1 raz na gwarancji. Nikomu nie... Wiesław Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (72) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ??? (34) dziewczyny mam ograniczone finanse,muszę na wiosnę kupić 3 sprzety do kuchni... NOWA jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? (34) Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie? mara_602
1 z 33 »