jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? (92) Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie? mara_602 Wyposażenie restauracji (64) Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,... cocosanka jaki laptop kupic ? (16) Jaki laptop kupic ? Czy z lombardu np. za 800 zl lenowo . Albo może nowy... mirek
Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (137) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,... obróbka cnc (3) Szukasz firmy, która oferuje szlifowanie, polerowanie i frezowanie aluminium?... moderamonia Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (78) Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup... Poszukiwacz drzwi wejściowe (2) jakie macie drzwi wejściowe do domu? Ja bardzo długo szukałam dobrych drzwi... Kinga Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (221) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika tanie plytki ceramiczne do lazienki- gdzie w Gdansku ? (24) Doradzcie prosze. Czas wybrac cos, pomijajac fakt, ze nie mam wizji jakie... Aniouka zabudowa kaloryfera (11) http://www.meble.vox.pl/minideco_8/ na podanym zdjęciu jest zabudowa z... Natalia Odkurzacz wodny - opinie (32) Dziewczyny stoje przed decyzja zakupu odkurzacza,caly czas chodzi mi... anka Gdzie kupię solidną szafę? (26) Gdzie kupię solidną szafę białą najlepiej o wym (lub podobne) 220wys x 160 x... amadzia5 gdzie kupić rolety (81) Witam, chcę kupić rolety na okna, takie gotowe bo są sporo tańsze niż robione... asia_ Pościel haftowana? (2) Gdzie w Trójmieście dostanę haftowaną pościel? Henna89 Ekspres kolbowy (1) Witam czy ktoś korzysta z ekspresu kolbowego perfetto slim manometro od Ariete ? Monika S zbiorniki (2) Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakości zbiorniki... alus56 Esperanza 4drzwi z ndstawka (1) Zakupilismy z żoną te meble do przedpokoju bo faktycznie cena atrakcyjna i... Nie Polecam (1) Firma pavkar nie polecam .Takiego szrostu jak nam zamontowano w kuchni za... Anna Lodówka (1) Lodówkę liebherr 1,5 roczną w idealnym stanie-500 zł. tel 796823328 jurek organizer - kamper (2) jeżeli posiadasz kamper na własność ci polecam zainwestować w organizer.... vander123