ROLETY i ŻALUZJE dot. firmy SEGA rolety żaluzje (3) Witam serdecznie Mam pytanie ponieważ chcę założyć w domu żaluzje albo... raken Meble kuchenne na wymiar, okolice Tczewa (5) Jaką firmę z okolic Tczew możecie polecić do wykonania mebli kuchennych?... happy_day Zmywarka (2) Witam. prosze doradzcie jakiej firmy kupic zmywarke 45 cm szer.Taka tylko mi... axelka
kuchnia- szkło kolorowe na ścianę gdzie zamówić (6) Dzień dobry Proszę o poradę gdzie na terenie trójmiasta mogę zamówić firmę,... Edyta płytki Domino, warto? (2) czy ktoś ma płytki ceramiczne Domino?są dość tanie i nie wiem czy cena nie... Kasia termometr do piekarnika - gdzie kupię? (4) Szukam pilnie miejsca w Trójmieście, gdzie mogę kupić termometr który mierzy... lajecka Tani i dobry sklep ze sprzętem AGD i wyposażeniem łazienek (15) Urządzamy mieszkanko. Macie wnioski gdzie można kupić dobrze i tanio sprzęt... Ruda MEBLE DZIECIĘCE (15) Poszukuję mebli dziecięcych dla synka 3 lat. Łóżko szafa, regał i jakieś... gdynianka82 macie opinie o firmie arpi (1) czy ktos moze ma jakies opinie o tej firmie, sprzedaja kanapy ze skory, czy... DD Deska wolnoopadająca (2) Mam pytanie do użytkowników desek wolnoopadających. Jak długo wytrzymuje... gość Szukam dobrej jakosci w przystepnych cenach na dachowki i okna (7) Witam wszystkich. Widze ze bardzo fajnie dziala to forum i mozna z niego... Małgosia dobra kanapa - pomózcie:) (4) Proszę o pomoc. Szukam dobrej kanapy, taka na której mozna się wyspać i... noKa pomocy!! (5) Proszę, podajcie mi adresy namiary gdzie w Gdańsku mogę kupić części do... ja2ras Nowe żelazko (1) Przyszedł czas na zakup nowego żelazka. Stare służyło bardzo długo, a od... gość Zaślepki do parapetów PCV (1) Witam! Potrzebuję kupić zaślepki do parapetów wewnętrznych z PCV w kolorze... Gaga Jaka podwieszana czy stojąca miska wc? (4) Czy podwieszany jest lepszy? I czy zawsze tak jest? W jakich przypadkach nie... avast Kto ma krzesła TOBIAS z IKEII? Proszę o opinie. (2) http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/tobias-krzeso__74048_PE190789_S4.jp... mjakmama Dzbanek filtrujący na wyposażeniu - proszę o opinie. (1) Teraz dużo się tego widzi, jakieś gratisy do agd itp. i się zastanawiam czy... ponczo nnt. Podest kompozytowy gdzie tanio kupię? (1) Dziewczyny, wiem, że pytanie nijak się ma do forum Rodzina :) ale Wy zawsze... Modern_Lady Gdzie mogę kupić taki czajnik? (2) Witajcie :) chciałabym urządzić sobie moj domek letniskowy w klimacie... marta31992