Co pod choinkę dla 11-latka ???

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Witam! Proszę o podpowiedź co kupić 11-latkowi pod choinkę? Brakuje mi pomysłów;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Miałam dokładnie ten sam problem. Mam 11-to letniego siostrzeńca, który jak to obecnie dzieci, nie ma marzeń, bo wszystko ma.
Ale delikatnie go odpytałam i oprócz gier na PSP czy inne konsole, których kupić mu nie chciałam, powiedział mi, że lubi nadl klocki. Np. lego technic. A ja kupiłam mu trudniejsze bo magnetyczne. Dokładnie takie, ale są i tańsze:
http://allegro.pl/klocki-magnetyczne-250-formula-witka-wawa-i2865683963.html

Można np. tarcze na rzutki magnetyczne - też fajne, bo w mieszkaniu powiesi i nie zniszczy ostrą rzutką mebli i ścian.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Można właśnie lego technic. Albo jakiś model do sklejania lub skręcania?
Albo coś z serii "zrób to sam" jest tego dużo np.:
http://allegro.pl/4m-zestaw-kreatywny-eko-rakieta-zrob-to-sam-hit-i2848225986.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Właśnie moje dziecko jest na etapie,że nic mu nie jest potrzebne i w sumie to nic nie chce.O! Za klockami nie przepada,ba powiem więcej On nawet nie lubi komputerów,gier i innych takich:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Ksk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Ha mam 12 lat I wolałbym Leo Technic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Nie flexuj się ze masz starszego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

na topie wśród 10-11 latków są: książki, rzeczy związane ze sportem, ubrania, gry, może zegarek na rękę, fajny plecak na wycieczki, MP4, gadżety z angry birds, płyta z muzyką
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

jak zaproponowałam mojemu siostrzeńcowi książkę, to mnie wysmiał hehe ;-).
Taki wiek...zaczyna się "dojrzewanie".

Ale czymś musi się interesować? Puzzle? Sprzęt sportowy? Hmmm?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

może jakas fajna mlodz. bluza na zamek albo koszulka , fajny zegarek z bajerami , nowa gra na konsole czy pc , pamięć usb taka smieszna jakaś , nowa mysz/pad do kompa , tablet , nowa komórka ...nie wiem ale napewno przyda się jakiś modny gadżet w tym wieku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

deskorolka , nowa piłka do nogi czy buty sportowe fajne jakieś ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

lornetke,zestaw chemika
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

i przy okazji zapytam ,czy widziałyscie zestawa małego chemika taki 8+
i w jakiej cenie ,na allegro po ok.60-70 zł ale obawiam sie ze nie dotrze przed swietami
mój synek by chciał tylko jak obskoczyc wszystkie sklepy??:)
kurcze do tej pory zawsze były samochody,samochodziki ,teraz zestaw małego chemika :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

w tchibo będą super pamięci USB, Darth Vader i Bart Simpson, mają też inne gadżety, pomyślałam też o dużych słuchawkach do mp4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

może sekrety elekrtoniki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Super podpowiedzi:)
Niestety książka też nie dla Mojego dziecka,nic do komputera ,ani na jakieś konsole (ma ps2,laptopa,komórkę i w ogóle nie używa!!!) Jest dziwny haha dzieci w jego wieku tylko komputer i gry,a ten NIE!!!Z czego ja się oczywiście cieszę:)
Także zastanawiam sie nad piłką(sport lubi) może zegarek.......hmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

http://allegro.pl/bankomat-maly-bankier-skarbonka-prezent-edukacyjny-i2788204733.html
ja kupiłam chrześniakowi i mysle ze mu sie spodoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

ja właśnie znalazłam piłkę buruss dortmund w hurtowni w Miszewku :)i
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

O własnie myślałam żeby wybrac się do Miszewka po piłkę:) Czy można tam kupować "osobiście" czy tylko przez internet???
A ten bankier...fajny ,ale czy taki 11 latek nie jest za duży na taką zabawkę? Mój 11-latek "wywalił" wszystkie zabawki ze swojego pokoju:):):) tzn oddal mlodszemu rodzeństwu!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

można , w kasie tylko mówisz że na allegro znalazłaś, bo w hurtowni mają czasem drożej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

11 latek to jeszcze chyba sie bawi zabawkami, nie? mattel ma masę zabawek dla takich starszych, widziałam taki niby katalog na ich stronie z loterią, wpisz w google listdomikolaja i mattel, to powinno wyskoczyc. tam sa zabawki na kategorie wiekowe podzielone, dla 11 latkow tez jest.

a co myslicie o szczeniaczku uczniaczku dla dwulatki?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

polecam Kostkę Rubika :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Dobry pomysł. A jakie sporty lubi bo mój syn piłkę nożną i jak mu kupiłam zegarek w kolorach biało-czarnych to był zadowolony polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

A może książkę? np Dom Tajemnic ja ostatnio czytałąm pierwszą częśc i byłam bardzo zadowolona! Słyszałam że 2 częsć jest jeszcze lepsza :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Co kupić? No oczywiście, że dobrą książkę! :) Jaśki (sama czytałam ze swoim synkiem i śmiałam się do łez), coś lekkiego to Kacper Niewypał (uwielbiam niedźwiedzia Totala), chyba, że coś troszkę grubszego to Dom Tajemnic (magia, czary, dziwne stwory i super bohaterowie) no i ma dwie części więc dwie okazje załatwione ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

A może fajną grę planszową albo karcianą?Mnóstwo tego jest na rynku, tematyka, stopień trudności, rodzaje przeróżne...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

My to wolimy nie jakieś samochodziki czy ajkieś slabe głupie zabawki chcemy cos np Konsole Gry na pc moga byc nawet te +18 to nie jest az takie straszne sam gram moze deske hulajnoge wyczynowa bmx-a i przy okazji jakieś epickie Vansy można tez dożucić branzoleteke silikonową moze jakieś ubranis fajne ale nie jakies walone z ccc smyka czy innych dziedzięcych sklepów tylko naprzykład z DC z Vans albo z quiqsilver mogą być tez etniesy moze to być też full-cap (To taka czapka z prostym daszkiem ogólbir jest modna) Tylko nie jakąś Waloną podróbe z 30zł minimslnie misi być 100 zł wtedy jest original no hyba ze kupujecie w skeytowskich sklepach i jest promocja możecie też kupic gre na konsole w której dwie osoby sie biją i zawalczyc z rodziną to na serio jest meega tylko uwaga czasami jak dziecko przegra to może walnąć ja tak walnolem mojego brata w nos myślałem ze złamalem mam nadzieje że pomoglem Konrad
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

ja jestem 11 latkiem i sądzę że spoko by był mikroskop
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Lego Technic są bardziej skomplikowane od tradycyjnych i moim zdaniem są świetną propozycją nawet dla starszych osób :) Polecam zapoznać się z tym artykułem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Jestem 11 latkiem i cieszyłbym się nie z książki a z czytnika e booków
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Polecam gry planszowe. Dobierz do poziomu i liczby graczy.
Sam wciągnąłem w to syna w tym wieku i gramy razem. Coś przebąkiwał o grze pod choinkę ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Fajnym prezentem może być Magiczny Długopis 3D, który rozwija kreatywność dziecka. Ja zamówiłam dla swojego syna i myślę, że na pewno mu się spodoba. Świetny pomysł na prezent! A tutaj link: http://allegro.pl/3d-zestaw-activity-dlugopis-3d-magiczny-dlugopis-i6643268590.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Dron -w biedronce 99zl .kolejka elektryczna- podstawowy zestaw H0 około 350 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

guwno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Właśnie wypowiedział się 11-latek, co chciałby dostać pod choinkę :D
Masz spore szanse na to.
Napisz jednak list do Mikołaja z prośbą o słownik JP (nie, nie chodzi mi o JP100% :D ). Najlepiej w wersji papierowej, więcej zostanie w głowie ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Ty św Mikołaj nie istnieje xd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

a może tablet? W dzisiejszych czasach to dzieciaki już śmigają od małego po aplikacjach. Widziałam ostatnio na avans,pl w promocji dobre tablety, ale ja już mam dwa więc nie zamawiałam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

gra planszowa w którą pogracie całą rodzinką!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem dla dzieci w takim wieku dobrą opcją są gry planszowe. Moda na nie wróciła, to jedno, ale będą też bardzo dobrą okazją do ruszenia głową czy nawet pogrania z rodzicami. W spoko cenie kupimy np. leśną drakę czy porę na kameleona, obie gry mamy, obie są bardzo dobre i z tego co pamiętam stosunkowo tanie, do 50 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepsza gra planszowa (no może nie taka planszowa :P) to Pie Face
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Popatrz na eduart.eu - tam są fajne pomysły na prezent. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Ja mam teraz 16 lat i pamiętam co lubiałem w wieku 10 lat ;) lubiałem 1 fajną grę na PS3 czyli Gran Turismo 5 polecam fajna gra. Lubiałem też i do teraz lubie smartwatche. Najbardziej polecam wam Sony SmartWatch 2 ale nie koniecznie na allegro :) no dobra to tyle ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To dziecko szkolne, wiec stawiam na prezent, co do szkoły się przyda: http://eduart.eu/category/7/ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moja propozycja to łóżko samochód, takie w kształcie BMW na pewno spodobałoby się każdemu chłopakowi https://artbo.pl/lozka-samochody/spark-niebieski.html jak dla mnie rewelacja, choć troszkę kosztuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

szukaj inspiracji w promocjach na http://www.ebiton24.com mają całą zakładkę z promocjami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lego technic, albo coś z minecrafta, albo transformers ;) Zobacz na torysRus, kopalnia pomysłów: https://tiny.pl/tq9k1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Co lubi robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam ten sam problem zastanawiam się nad zestawem konstrukcyjnym alexander ,lego już sie znudziło
https://allegro.pl/listing?string=ma%C5%82y%20konstruktor%20alexander&bmatch=baseline-dict43-bab-1-4-1127
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja swojemu chrześniakowi, który jest wielkim fanem Realu Madryt kupiłem na 11teamsports piłkę z herbem królewskich ;) Myślę że mu się spodoba, już nie mogę doczekać się świąt ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co pod choinkę dla 11-latka ???

Jestem za a.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może spersonalizowany list od mikołaja oraz jakąś zabawkę?
Takie listy możesz znaleźć na stronie listymikolaja a z zabawkami jest to już zależne od preferencji twojego dzieciaka :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobrym rozwiązaniem są personalizowane listy św. Mikołaja od Elfi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

proste ze lego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

-30% na lego i playmobil na http://www.boboszop.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajne na prezent wydają się klocki magnetyczne ( dzieciaki w tym wieku ostatnio za tym szaleją), gra planszowa lub zegarek sportowy typu band: https://tiny.pl/7s3n3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne zabawki dla dzieci znajdziesz https://mikus24.pl/zabawki,2,119465. Myślę, że każdy znajdzie coś dla swojej pociechy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie już nastolatkowi można kupić powerbanka lub jakiś fajny przenośny głośnik. Takie rzeczy w konkurencyjnych cenach można zakupić https://ekado24.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój 11-latek niestety parę lat temu skończył pisać listy do św. Mikołaja, a szkoda, bo bardzo ułatwiało to sytuację :) Ten sam problem - telefony i komputery za drogie, piłki i inne takie sprzęty ma, książki kupuje sobie sam z kieszonkowego, nie interesuje się majsterkowaniem ani klockami, więc był dość duży problem. Myśleliśmy z mężem, żeby dać mu po prostu pieniądze, ale chyba Daniel nie byłby zachwycony z takiego prezentu w tym wieku :) Doszliśmy do wniosku, że dostanie pod choinkę coś dosyć małego (dostał większy prezent o którym marzył od dawna na mikołajki - deskorolkę longboard z raven), więc wybraliśmy opaskę Mi Band 5 + w gratisie dostaliśmy piłkę do siatkówki :) Razem na wszystkie te prezenty dla syna wydaliśmy ok. 200-250 zł, a dziecko jest zachwycone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasz syn chciał na dostać na prezent kierownice do komputera bo bardzo lubi sie scigac. Kupilismy Kierownice firmy Genesis za 270 zł, model Seaborg 300. Bardzo ją lubi prezent był trafiony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A racji, że święta zbliżają się do nas coraz większymi krokami warto pomyśleć o prezentach dla najbliższych Jeśli poszukujecie prezentów dla dzieci polecam Wam stronę http://www.wydawnictwomd.pl gdzie znajdziecie mnóstwo inspiracji dla wspaniałych, wartościowych upominków!
Dla starszych dzieci polecam książki edukacyjne oraz Nowe bajki na każdy dzień tygodnia w świątecznej obwolucie. Na stronie znajdziecie również zabawki w atrakcyjnych cenach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Albik, mój 6 latek dostał na gwiazdkę w zeszłym roku i uwielbia nadal. Dokupuje tylko książki. Poza waflami polecam też klocki clics konstrukcyjne. Też można bydowac z nich super rzeczy, my mamy zestaw że można stworzyć ciężarówkę albo samolot. Z innego click clickformers można zrobić wózek widłowy albo koparkę. Naprawdę świetna sprawa. Lubimy też mini wafle. Hitem u Nas jest także od kilku lat kolejka drewniana. Teraz dokupiłam na gwiazdkę zestaw z wulkanem z lidla.
No i warto jest jeszcze zajrzeć sobie do Egmontu: https://egmont.pl/prezenty Aktualnie mają tam dobre promocje na wiele świetnych gier planszowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Syn nasz jest zapalonym graczem komputerowym dlatego nie mam problemu z zakupem prezentu. Ostatnio dostał nowe, bardzo dobrej jakości słuchawki gamingowe Genesis Selen 400
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrzebne dużo miejsca pod tą choinką, ale sądzę, że to się genialnie sprawdzi, zobaczcie - https://www.hop-sport.pl/pilkarzyki/
Może nie taka mała inwestycja, ale przynajmniej rzecz, przy której wszyscy powinniście się doskonale bawić. Nie ma wielkiego wydatku, jest konkret. I to jest moim zdaniem zdecydowanie dobry kierunek. Jak to widzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasz syn tak samo uwielbia gry komputerowe. Kupilismy mu klawiature genesis thor 660 i byl to strzal w 10. Klawiatura ma bardzo zywotne przelaczniki mechaniczne gateron red co jest bardzo istotne gdy w grze liczy sie kazda sekunda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre słuchawki do grania jak już w tym kierunku idziemy. Polecam Genesis Radon 800
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem to słuszny kierunek, zobaczcie - https://hop-sport.pl/pilkarzyki/
Każda forma aktywności ma sens. A przynajmniej tak nie dasz dziecku kolejnej elektroniki.
Dosyć telefonów - niech dzieci mają zabawki, przy których się ruszają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

prezent (10 odpowiedzi)

Musze kupić swojemu bratu jakiś fajny prezent na 20 urodziny. Jako, że jest to aktywny i dośc...

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

co na prezent na imieniny dla faceta? (39 odpowiedzi)

Poradźcie co można kupić na imieniny dla faceta 40-letniego? Nie mogą to być takie śmieszne...