Costa deweloper Sopot

Temat dostępny też na forum: Wejherowo
Chcialabym kupić mieszkanie od firmy deweloperskiej Costa z Sopotu. ale mam słabe rozeznanie czy to jest znany i dobry deweloper na rynku. Jeżeli ktoś mogłby mi doradzić to bardzo proszę Chodzi mi o tego dewelopera ,ponieaważ słyszalam , że ma niedrogie mieszkania ale czy dobre?

Sprawa pilna dzięki,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie polecam! Fatalne wykonanie mieszkań. Właściciel firmy mocno oszczędza na materiałach. Gdyby tylko mógł to ścianę dzielącą z sąsiadem zrobiłby z płyty g-k. Niedawno kupiłem mieszkanie od firmy Costa i już przygotowuję się do remontu. Słychać każdy szmer sąsiada (budzik, jak chodzi po schodach, odkręca wodę, a nawet jak zamiata!!)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też mam ten problem, czy robił Pan wygłuszenie ścian i czy pomogło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również zdecydowanie nie polecam. Mieszkanie jest słabo (wcale!) odizolowane od sąsiadów. Słychać kompletnie wszystko!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam już kilka lat w mieszkaniu od Costy i nie narzekam. Przymierzam się do zakupu większego mieszkania od tego dewelopera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to na zaś współczuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam i jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...