Cukiernia sowa

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Cześć, chcemy zamówić na nasze wesele tort z cukierni sowa i chciałam zapytać o jakieś świeżę opinie . Możecie również podzielić sie swoimi opiniami na temat innych "sprawdzonych" cukierni :) pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie osobiście ciasta i torty z tej cukierni nie smakują, mają taki "chemiczny" posmak i są dla mnie zbyt "ciężkie".

Na swoje wesele wybrałam tort i ciasta z cukierni "Sabinka", bo sprawdziliśmy ją już wcześniej na rodzinnych imprezach. Były lekkie i przepyszne. Tort weselny o smaku cytrynowym, na śmietanie, a nie na kremie, co rewelacyjnie zdało egzamin w upał, zszedł w mgnieniu oka i NIC nie zostało, tak samo z ciastami, choć i tak zamawialiśmy 200 g na osobę zamiast standardowych 100 g. Dobre opinie słyszałam też o cukierniach Wenty i Jarzębińskich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie polecam. jakis czas temu tesciowie u nich w etc splesnialy jablecznik, oddalismy, a panie zdziwione. znajpmym zamienili tort - lechista dostal rozowy, innym zniszczyli figurke. polecam wente, alb słodkie inspiracje joanny- piekne i naturalne torty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamówiliśmy 4piętrowy tort w Sowie na 150 osób. Każde piętro w innym smaku. Poprosiliśmy, aby tort był śnieżnobiały i opasany naszą własną wstążką w kolorze przewodnim wesela oraz żeby miał stelaż "na nóżkach" czyli żeby można było zrobić dodatkową atrakcję z suchym lodem. Wszystkie nasze zachcianki spełniono bez pudła:) Trudno mówić o tym, czy komuś coś smakuje czy nie-gusta kulinarne każdego człowieka są różne, jeden kocha krewetki, inny nie weźmie ich do ust;) Tak czy inaczej następnego dnia, na poprawinach po torcie zostało tylko wspomnienie , co moim zdaniem mówi samo za siebie. Ja polecam Sowę, spisali się na medal:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy moglabym dostać zdjecie tortu na mejla? mgrotnik@gmail.com dziekuje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pocieszylas nas ta wypowiedzią:) my chcemy zamówić 3 piętrowy "love store" czy jakoś tak, o smaku ciasteczkowy. Podzielisz się jakie koszta poniesliscie na 150 osób? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczywiście, smak jest kwestią gustu, ale nierzetelność usługi, o jakiej wspomina koleżanka z postu powyżej, już chyba nie ;-) Fajnie, że mieliście szczęście i spełniono Wasze oczekiwania w stu procentach, ale ja słyszałam przed własnym ślubem masę opinii na NIE i wolałam nie ryzykować ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...