Czego brakuje w Trójmieście? Jaki biznes ?

Witam. mam do dyspozycji 500tys. Czego wam rodacy brakuje ? Jaki można otworzyć biznes żeby przynosił zysk ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rollercoastera z prawdziwego zdarzenia. Jeździłbym regularnie, co prawda byś potrzebował więcej pieniędzy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakieś sanktuarium
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem ze jest to propozycja moze i nudna,moze nawet oklepana,ale brakuje,dobrej restauracji do ktorej chetnie by czlowiek wracal. Dobra restauracja z dobrym kucharzem z dobrym menu z dobra lokalizacja,i srednimi cenami,moim zdaniem to sukces. Mam zwiedzone Gdansk,Sopot i troche Kaszub,i wiem ze ciezko znalesc dobry lokal. Co kolwiek otworzysz,daj znac tu na forum,ciekaw jestem co wymyslisz :) . Pozdrawiam i zycze powodzenia w biznesie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tym czego brakowało ludziom zajmował się kapitalizm. Teraz, w systemie konsumpcjonistycznym, trzeba wpaść na ciekawy pomysł i skłonić ludzi, by uwierzyli że to jest akurat dla nich i że bez tego obejść się nie mogą i że to jest coś dla elity, trzeba też zorganizować odpowiednią kampanię promocyjną, najlepiej przez marketing szeptany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To samo trzeba było w kapitalizmie. Albo sie zaspokaja popyt albo sie go kreuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za 500k to tylko mieszkanie 50/60m2 na wynajem krotkoterminowy (100euro/doba) dla turystow...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

salonu masazu dla kobiet:)
babskiej strefy spa
sklepu rybnego
swojskiego klubu-rockmana
zielarni z kawiarnia....

w mojej oklicy bynajmniej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba najlepsza opcja :-) czysta kasa, mało zmartwień i problemów. Zawsze ktoś chętny się znajdzie, żeby wynająć. W okresie wakacyjnym można nieźle na turystach zarobić :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"sala samobójców"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

prawdziwej konkurencji dla Rosi

(to jest kopalnia złota!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...