Czy ktoś słyszał o tym ogłoszeniu ?

Temat dostępny też na forum: Praca
Witam,

czy ktoś coś słyszał o tym ? nie ma żadnych konkretów

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/support-internetowy-ogl60264367.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adres mailowy gmail.com prywatny, nie wzbudza zbytnio zaufania, ale jest nr. tel. też prywatny, nie jest podpięty pod żadną firmę, nr. na kartę, możesz zadzwonić i sprawdzić, ale zapewne i tak nikt nie odbierze. Nie spodziewałbym się rewelacji a tym bardziej nie wysyłałbym swojego CV. Od razu widać że to nie gwarantuje żadnego konkretnego zatrudnienia. W ogłoszeniu jest napisane że oferują umowę - zlecenie, na to też bym nie liczył. Najprawdopodobniej chodzi o klikanie w reklamy, albo robienie przelewów dla oszustów co jest oczywiście ścigane z urzędu. Moja rada, odpuść sobie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu są inne ogłoszenia na trojmiasto.pl z tym samym adresem mailowym:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/operator-wezla-betoniarskiego-ogl60271518.html
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/kierownik-budowy-inzynier-budowy-ogl60189108.html

Firma o podanej nazwie istnieje, ale na swojej stronie internetowej podaje inne dane kontaktowe (e-mail, telefon). Tyle, że tam są dane do biura sprzedaży. Ja nie wysyłałabym cv bez potwierdzenia adresu mailowego. Ten z ogłoszenia znalazłam tylko w innych ogłoszeniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma mieści się na Legionów 112 czyli w tym dużym wieżowcu, być może ktoś ma firmę zarejestrowaną na adres domowy. To z tymi internetami to jakaś ściema a nawet jeśli nie to na pewno nic godnego uwagi. Jest jeszcze opcja że szukają kogoś do wykonania jakiegoś projektu z którym nikt w firmie sobie nie radzi, oczywiście za darmo w ramach testu sprawdzającego wiedzę. Dużo firm tak cwaniakuje. Dziwie się trochę że ludzie w ogóle interesują się takimi ogłoszeniami a nie szukają poważnej pracy w firmach które łatwo można zweryfikować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firmę, a właściwie 2 firmy jednego właściciela można wyszukać w CEIDG (najłatwiej chyba po NIP-ie). Tyle, że nie zawracałabym sobie głowy ogłoszeniem, w którym ktoś nawet nie podał nazwy firmy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To że ktoś nie podał nazwy firmy jeszcze o niczym nie świadczy, ale ja zawsze wysyłałem maila z zapytaniem o nazwę firmy ew. tel firmowy firmowy jeśli takich danych nie było w ogłoszeniu, jeśli wiadomość została zignorowana odpuszczałem. Głównie chodzi o tą ofertę, rozumiem że nie każda praca to pon - pt. 9 - 17 ale tu od razu widać że to nic godnego uwagi, ani normalnego zatrudnienia, ani unormowanego czasu pracy, szkoda prądu na takie firemki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...