Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Mój faceta kiedyś zdradzał swoją partnerkę. Ona go zostawiła i bardzo to przeżył i podobno przyżekł sobie że już nigdy tego nie zrobi (tak go to bolało że postanowił iż juz nigdy więcej nie zmarnuje miłości dla przyjemności). Być może zrozumiał swój błąd. Odką związał się ze mną nie był ze mną zawsze do konca szczery (jednak ta nieszczerość dotyczyła picia piwka z kolegami, pozyczania pieniędzy za moimi placami, itp- ale często dowiadywałam się o tym -choć pewnie nie o wszystkim). Chodzi o to, że w zeszłym roku kupował mi pończochy do czarnej bielizy, a jak wróciłam do domu przypadkiem wypadły mu ponczochy w kolorze skóry. Twierdził, że te nie pasowały do bielizny i zostawił je w półce. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakr, że wyglądały jak noszone(stwierdził, że eksendientka widocznie je miała na manekinie). No ok. Ostatnio jak się z nim pokłóciłam z półki zniknęły prezerwatywy, zostało tylko opakowanie. On akurat szedł na wieczór kawalerski więc myślałam, że wziął ze sobą (no to stwierdził, że się masturbował w nich, bo nie miał się z kim kochać przez naszą kłótnię). To wogóle jakaś pomyłka! A ostatnio znalazłam na jego koszulce włos inny niż mój (to stwierdził, że to jego siostrzenicy i się przyczepił bo brał koszulke z prania w łazience- w to jeszcze mogę uwierzyć bo on mieszka z rodzicami i dzieci jego siostry przychodzą i siostrzenica na takie włosy). Więc tak się zarzeka że się zmienił a po tym wszystkim nie wiem czy to tylko moje fantazje czy on rzeczywiście coś robi. Chciałabym go poddać wykrywaczowi kłamstw bo nie chce go rzucać a to bardzo by mi pomogło poznać prawde. Czy jest coś takiego do potrzeb własnych, gdzie można takie badania wykonać i ile kosztują?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 35

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Może i są tylko po co je robić? Jezeli Ci to nie przeszkadza, że Cię zdradza to daruj sobie takie zabawy. Szkoda czasu.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

No właśnie mam nadzieję że mnie nie zdradza bo napewno by mi to przeszkadzało! Dlatego chce mieć pewność i po to te testy. Jak się kocha to się wierzy a skoro nie ufam do końca to chce gwarancji poprzez wykrywacz!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Problem w tym, że wykrywacze kłamstw działają tak, że musisz tego człowieka podlaczyć do aparatury. Wymysliłaś już co mu powiesz żeby się na to zgodził?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Prawde, skoro twierdzi i przyżeka że jest mi wierny (pomimo tych dziwnych sytuacji) to powiniein się zgodzić. Jeśli się nie zgodzi odpowiedź będzie prosta-i to bez testów. Tylko słyszałam, że to drogie a muszę się dowiedzieć jaka jest prawda, bo to mnie zniszczy cały czas będę miała coraz to większe i dziwniejsze podejrzenia. A jeśli rzeczywiście jest mi wierny to zniszczę ten związek:(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Zablefuj. Powiedz mu, że już umówiłaś badanie, podaj jakiś termin, ale taki żeby mu pasował. Powiedz, że z nim pojedziesz i obserwuj jak się zachowa. Jego reakcja powie Ci wszystko.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Tylko, że kiedys chciałam go zabrać niby na alkomat to się zgodził (a czułam wódke od niego i się nie przyznał oczywiście). A jak chciałam juz wychodzic na dmuchanie to się zdenerwował. Czyli chyba tak zrobie, ale musze znależć jakąś klinike dla ściemy i chociaż tam podejść z nim albo umówić się na jakieś inne badania i ściemnić mu że to to. Zobacze wtedy. Ale co tu wymyśleć, jaką klinikę znaleźć(żeby bez problemu mnie zarejestrowali chociaż)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

lepiej jakis spisek weż kumpelę i podaj jej numer do niego niech go kokietuje...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

To już jest jakaś paranoja. Kobiety opanujcie się. Zamiast grzebać mężowi po kieszeniach zajmij się czymś pożytecznym. Takim zachowaniem sama się ośmieszasz. Trochę szacunku, dla samej siebie w tym przypadku.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 16

Ty chyba sobie żartujesz?!

Ona sama siebie ośmiesza?! Żałosny przykład drania z wielkim ego to ty !
on wmawiając jej tanie bajeczki jako wymówki na dany temat ośmiesza ją i kpi sobie z niej, staje się w jego oczach głupią wierną idiotką, a w późniejszym czasie tematem do śmiania się i żartów na jej temat z jego koleżkami ! W efekcie w oczach wszystkich znajomych staje się obiektem drwin!
nie wolno dać sobie wmawiać że oni mają zawsze racje a my głupie i nigdy tej racji nie mamy!
faceci kłamstwo mają we krwi! Przekonałam się o tym sama, nawet największa miłość nie może nam kobietom dać się zaślepić całkowicie!
bo to może doprowadzić do własnej osobistej, psychicznej i fizycznej autodestrukcji nas samych!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Ja na jego miejscu bym sie nie zgodziła,nawet gdybym nie miała nic do ukrycia albo sie kocha i ufa, albo nie ma związku.Jeśli zgodziłabym się na wykrywacz to byłby koniec związku dla mnie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Koszt 2500 tys
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Renata to po co z nim jesteś jak mu nie ufasz?! wyśmiałabym Cię jak byś wyjechała swojemu z takim testem.. Związek buduje się na zaufaniu jak go nie masz - widać nie jesteś mu pisana.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

dokładnie zaufanie to podstawa w związku!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Nawet jak urzyjesz wykrywacza dalej nie bedziesz miała gwarancji, dalej bedziesz myslała że to zrobi bo mu poprostu nie ufasz.Szkoda Twojego czasu i pieniedzy .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Nadal jest Pani z tym chłopakiem? Jeśli dalej chce Pani go sprawdzić, proponuję wariograf. Oferujemy to za darmo. Proszę o kontakt. tel 796845666

pozdrawiam, Natalia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Do pani Natalii czy jest możliwość wykonania takiego badania u pani dokładnie gdzie proszę o kontakt 794000354
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Czy ten nr.tel.796845666 jest jeszcze aktualny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Numer pewnie tak, ale właściciel może być już nie aktualny.
Niech zgadnę, dostałaś pończochy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Pierwszy SMS za darmo , każdy kolejny tylko 49,99.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Jednemu szkoda czasu a inna osoba chce mieć 100% pewności. Wariograf to dobry pomysl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Witaj. Skoro nie masz zaufania do faceta, to po co jeszcze to ciagniesz? bo zwiazek, milosc opiera sie na wzajemnym zaufaniu. Ja mialam taki sam przypadek, przysiegal ze nie zdradza. spoko dalam mu szanse ale pewnego dnia pobawilam sie w detektywa i dorwalam drania z baba. Skoro masz takie watpliwosci to pomysl teraz czy chcesz z nim byc czy nie? jesli tak to zacznij mu ufac jesli nie to daj se spokoj, bo jesli nie dzis to moze jutro za tydzien, dowiesz sie czegos czego tak naprawde nie chcesz wiedziec
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

jaki wykrywacz kłamstw ? to nie jest przecież ogólnie dostępne. Moim zdaniem twój facet ściemnia i ma coś za uszami , sorry ale nie wierzę, ze się masturbował w prezerwatywie, nie znam żadnego faceta który by w gumie to robił bo niby i po co ?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

a ja znam prawiczka chciał sparwdzić jak to jest - także mało znas zmało widzisz mało wiesz - a cudaki się zdarzają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Chocby po to zeby zrobic sobie to na lezaco pod koldra i nie isc do lazienki :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

No tak facet znajdzie wytłumaczenie i usprawiedliwienie na wszystko!
potępienie równouprawnienia , co za kraj !
powinni wieszać te kur** facetów za zdrady !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

A to ja mam czasami takie odpaly, tak samo jak noszę pończochy, więc może i on tak ma :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Bla bla bla bajeczki o wzajemnym zaufaniu słyszałam setki razy przejdźmy do realnych spraw bo w życiu niestety te zaufanie się często nagina albo wykorzystuje względem drugiej osoby niestety prawda jest taka że nie tylko facet zdradza to sprawa genów i charakteru nie płci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

a to dobre !!
ja proponuje gps w tyłek :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

nie obraź się ale ja bym takiemu facetowi nie ufała, przecież z tego opisu - jeśli jest faktyczny - na oko widać że coś jest nie tak. uważam że zdrada prędzej czy później zawsze wyjdzie na jaw, obserwuj go bacznie, drąż temat jeśli coś ci podpadnie, poobserwuj go może? choć to już jest dla mnie dziwne - takie śledzenie.... mimo wszystko to max do czego bym się posunęła.... życzę powodzenia!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Ja wierze, ze ludzie sie zmieniaja, wiec nie skreslalabym go na podstawie przeszlosci. Natomiast sledzenie, wykrywacz klamstw, zabawa w detektywa... Coz, mi sie wydaje, ze milosc nie powinna byc tak skomplikowana...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

aż się wierzyć nie chce, że gość zdradzając jest taki nieostrożny, dla mnie masturbacja w prezerwatywie i pończochy z manekina to zakrawa na śmieszność, ale skoro kobieta jeszcze chce wierzyć w takie bzdury to jej sprawa ...

ale jeśli musisz to sprawdzić to proszę, z ciekawoci wyszukałam ci namiar na wariograf: http://www.bez-klamstw.pl/cennik.htm
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

już widzę jak by Twój facet zgodził się na takie badanie , w sumie to wątpie,zeby ktokolwiek się na to zgodził .

a może lepiej wysłać go do nowej edycj i"moment prawdy " co kiedyś leciał na polsacie ??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Dokładnie. Kłamstwa z przedszkola. Po co miałby się masturbowac w gumce? Co ma rękę chorą? hehe. Nie słyszałam jeszcze żeby ktoś sprzedawał/kupował rajstopy z manekina. Po tym co piszesz to chyba dobrze wiesz, że puszcza Cię kantem ale nie dopuszczasz jeszcze tej myśli.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Jesli zalezy Ci na nim i chcesz z nim byc, jednak miec pewnosc, ze jest OK, to na pewno nie wykrywaczem klamstw, bo wowczas on przestanie tobie ufac. Rpzumiem, ze zalezy Ci na nim, jednak chcialabys miec choc 80% pewnosci, ze bedziesz dla niego jedyna, to proponuje detektywa, ktory sprawdzi to dyskretnie. facet nie bedzie o niczym wiedzial i nie zrazi sie do Ciebie. Albo tak jak jedna z forumek polecala, wyslij kolezanke (gorzej jak przypadna sobie do gustu)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

wy na prawde uważacie, że takie zabiegi czyli podkładanie koleżanki, detektyw czy wariograf to recepta na udany związek? no i czy na prawde można być tak ślepym by wierzyć w te bajki? ja nie miałabym watpliwości
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Jeśli mu nie ufasz, to go na prawdę nie kochasz. A jeśli on już cię okłamywał (w kwestii alkoholu), to znak że nie można mu zaufać. Ja bym nie miała wątpliwości. Taki związek długo nie "pociągnie". Jeśli nie tym razem, to kolejnym cię okłamie...A gdyby faktycznie się zmienił, to byś nie szukała pomocy w wykrywaczu kłamstw...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Wykrywacz kłamstw... Boże dziewczyno jaki ty masz zryty beret...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

tansze byłoby wynajęcie detektywa ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Gdybym była na miejscu tego faceta umałabym ze smiechu a potem bym Cie rzuciła. Pomyślałabym sobie - ale debilka. Ty zrób to samo - postaw się poprostu na jego miejscu. Jak bys sie czuła gdyby facet zaproponował ci takie "badanie" Nie masz swoich tajemnic??Moze on zdradza ale cie kocha??? Wykrywaczem czy drazeniem prawdy tylko sie osmieszysz. Jesli chcesz go zatrzymac przy sobie - zrób zupełnie odwrotnie, udawaj że zupełnie Cie temat nie interesuje, przyjdz z włosem 'kuzyna" do domu i zabierz prezerwatywy do masturbacji na wieczór panienski . jeśli cię kocha zacznie czuc ze cie traci i sie przestraszy - jesli nie i tak go stracisz, lepiej predzej niz pózniej.I nie mysl ze Ciebie nie rozumiem. Sama kiedys miałam stany paranoidalne. :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

a ja mysle ze on te ponczochy sam nosi , taki mały erotoman pewnie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Ten wątek to tak założony dla jaj??? Dobraliście się nie ma co, oboje bajki możecie opowiadać. Naprawdę mogłabyś poprosić niby ukochaną osobę o poddanie się wykrywaczowi kłamstw? Dalej po tym co napisałaś twierdzisz, że go kochasz?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Jak może zdradzac i kochac? Czy miłośc nie polega na tym, że chce się dobrze dla swojego partnera/partnerki? Myślał, że na 100% zdrada nigdy nie wyjdzie na jaw? Na pewno nie, zawsze są jakieś wątpliwości, że może się dowiedziec i co wtedy będzie czuła?! On jeżeli zdradził to nie myślał o jej bólu który później ewentualnie przeżyje! To nie jest dla mnie miłośc, może to przyzwyczajenie, strach przed utratą, albo po prostu zazdrośc, że ułoży sobie życie z kim innym... Kocham swojego partnera i nie wyobrażam sobie, że kiedykolwiek mogłabym go zdradzic! Chcę, żeby czuł się dobrze, wiedział, że jestem tylko dla Niego i że może czuc się bezpiecznie w tym związku, chcę aby był szczęśliwy!!! Dlatego uważam, że jeżeli ktoś zdradza to nie kocha.. Sorry ale taka jest moja opinia..
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

moze on Cie zdradza ale Cie kocha no je.. xx blam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

to chyba się kochana nie znasz...detektyw bierze od 4000 w górę ,także wariograf to tańsza opcja.Wiem to z doświadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Wybacz,ale uśmiałam się do łez np z tych pończoch. Wiem jak to boli,bo nie raz mnie to spotkało,ale rażniej mi,że chyba wszystkie zakochane baby są takie głupie. nie będę sie rozpisywać o moich doświadczeniach,ale wszystkie w tym tonie.
Powiem Ci,że już dawno straciłam wiarę-żaden facet nigdy się do niczego nie przyzna. moja znajoma wróciła kiedyś z wyjazdu 2 dni wcześniej w nocy i centralnie ,dosłownie zdjęła z baby swojego kochającego męża.Wiesz co powiedział,że był tak pijany,że myślał ,że to ona - bo przecież nigdy by jej nie zdradził.
Kiedyś dorośniesz i albo nauczysz się z tym żyć,albo zje Cię stres,albo znajdziesz faceta,któremu zaufasz,bo ten już zasiał"ziarno niepewności" będzie Cię to zżerać. Pozdrawiam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

"Wiesz co powiedział,że był tak pijany,że myślał ,że to ona - bo przecież nigdy by jej nie zdradził."

:))))))))) dobre
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Wspołczuje Ci bo te podejrzane sytyłacje bardzo mieszaja nam kobieta w głowie.Jego wykrety sa na poziomie 5 latka , a on i tak napewno sie wszystkiego wyprze.Tak zyc sie nie da.Moj ex tez sie wypierał ,a jak kiedys wypił to przypadkiem sie wygadał.Potem myslałam ,ze kazdy facet jest taki ,ale naszczescie sie opamietałąm.Powodzenia w podjeciu słusznej decyzji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

powiem ci z wlasnego doswiadczenia!!!
kilka lat wierzylam slowom mojego meza ktory zawsze mowil ze mnie nigdy nie zdradzil.....odkad zaczelam go kontrolowac , naliczylam z kilkadziesiat kobiet przewijających sie w jego telefonie. mimo ze bardzo mnie kochal-jak twierdzil-i kazda wolna chwile spedzalismy razem-to wiem ze kazda pozostala chwile spedzal z innymi...odkad podjelam decyzje o rozwodzie ulzylo mi i teraz jego laski mnie juz nie robią. nie szukaj, nie zamartwiaj sie, sprawdz to raz na swoj sposob zeby móc go pognać byle dalej. faceci to swinie , a najbardziej cierpia kobiety no i nasze kochane bogu ducha winne dzieciaczki. gdy masz watpliwosci tzn ze intuicja dobrze ci podpowiada. pognaj go jak psa :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

oni zawsze będą szli w zaparte , np: to nie jest tak jak myslisz ...
albo ''masz urojenia '' , nie watro się angażować , traktować ich przedmiotowo i żyć dla siebie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Witaj, nazywam się Daria Różańska ,studiuję dziennie dziennikarstwo i chciałąbym nakręcić zbiorowy reportaż o zdradzanych kobietach.Oczywiscie nie twierdze ze w Twoim przypadku tak jest ale chciałąbym równiez poznać Twoją Historie. Jeśli zgadzasz sie na wstępne spotkanie proszę o kontakt daria-rose2@wp.pl. Gdyby ktoś z was miał podobne problemy również prosze abyście napisali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

"traktować ich przedmiotowo i żyć dla siebie" -DOKLADNIE ...:)))))))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

ale śmieszna historyjka beka mam z giebie dziewczyno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

A gdzie studiujesz to swoje dziennikarstwo? na jakiej uczelni?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

a Ciebie też zdradzono,że bawisz się w reportaże? na jakiej uczelni każą robić reportaże o takiej tematyce? bo chyba nie na UG...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

ghffffffffffffffffff
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

ten wątek jeszcze żyje???!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Cześć, nazywam się Tomek Wójcik i jestem dziennikarzem. Aktualnie przygotowuje materiał o zazdrości w związkach. Jeśli ten problem Cie dotyczy skontaktuj się ze mną pod adresem t.wojcik3@tvn.pl podając numer telefonu lub zadzwoń na 696 - 893 - 334, a ja oddzwonię w wygodnym dla Ciebie terminie i wprowadzę we wszystkie szczegóły. Rozmowa jest poufna i objęta tajemnicą dziennikarską.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

panie redaktorze Wójcik! to temat rzeka, na jeden program za mało..no chyba, że to jest program w stylu "Dlaczego ja?" ^_^
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Jeśli będziesz cały czas za nim łaźić i kontrolować na kazdym kroku, i ciagle podejrzewac o zdradę to w końcu to zrobi. Żebyś miała go o co podejrzewać. Nie tylko zdrada rujnuje zwiazek ale przede wszystkim brak zaufania. Jesli nie jesteś w stanie mu zaufac to po co z nim jesteś.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

to wątek z 2009 roku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Cześć, nazywam się Tomek Wójcik i jestem dziennikarzem. Aktualnie przygotowuje materiał o zazdrości w związkach. do którego chcę zaprosić pary, gdzie jedna ze stron nie ufa lub nie wierzy drugiej w jakiejś kwestii. Przy okazji daję możliwość wyjaśnienia tego raz na zawsze i rozwiązania problemu nieufności trapiący związki. A to dzięki możliwości badaniu na wykrywaczu kłamstw, któremu poddać się może strona - najczęściej mężczyzna, której nie do końca się ufa. To może być ostatecznym dowodem wierności, miłości i ugruntować wzajemne zaufanie.

Jeśli ten problem Cie dotyczy i chcesz przebadać swoją druga połówkę na wykrywaczu kłamstw skontaktuj się ze mną pod adresem t.wojcik3@tvn.pl podając numer telefonu lub zadzwoń na 696 - 893 - 334, a ja oddzwonię w dogodnym dla Ciebie terminie i wprowadzę we wszystkie szczegóły. Rozmowa jest poufna i objęta tajemnicą dziennikarską.

Serdecznie pozdrawiam,
Tomek Wójcik
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Ludzie się zmieniają! Wiem bo sama się zmieniłam. Kiedyś byłam w związku (10 lat) i ... zdradzałam. Teraz nie wiem nawet po co tkwiłam w tym związku...krzywdzac innego człowieka i marnując czas swój i jego. Pewnie trochę z litości, przyzwyczajenia,itp. Nie bałam się, że zostanę sama bo kilku chetnych na życie ze mną zawsze było wokół. Wkońcu dorosłam do decyzji i zakończyłam to życie w kłamstwie.Teraz-od kilku lat jestem w innym związku. Jestem wierna do bólu. Nie wyobrażam sobie nawet zdrady. Cały czas jestem zakochana w moim mężczyźnie i wiem, że z nim chce dokończyć żywota :-) To chyba dopiero jest miłość. Przedtem to były jedynie, zauroczenia, fascynacje które po jakimś czasie mijały. Wierzę w to, że ludzie się zmieniają (nie tylko na swoim przykładzie) ale niestety te jego wykręty z prezerwatywami i rajstopami pozostawiają wiele do myślenia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

PROPONUJĘ SIĘ ROZEJŚĆ PONIEWAŻ TAKI ZWIĄZEK TO TOKSYCZNY ZWIĄZEK - NIC DOBREGO NIE WRÓŻY!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Renato po co z takim kłamczuchem siedzisz ?????????????????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Mozna odmowic sprawdzenia wykrywaczem klamst nawet w policji w sprawach karnych. Dwa, uzycie wykrywacza bez zgody badanego (chociaz nie mam pojecia jakby to moglo zaistniec) jest przestepstwem.

zamiast wykrywacza polecam psychiatre dla pani
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Myślałaś o włączeniu funkcji w jego telefonie gdzie dziecko? Wyświetli Ci się adres gdzie jest, kiedy wyślesz smsa czy coś takiego. Od razu będziesz wiedzieć, gdzie jest a znasz adresy kolegów itp.

I przy tym nie narazisz się na koszty z wykrywaczem kłamstw. W końcu ta usługa i tak jest wykorzystywana głównie dla sprawdzania mężczyzn, a nie dzieci.

aleksanderdzoga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

"Jak się kocha to się wierzy a skoro nie ufam do końca to chce gwarancji poprzez wykrywacz!"
zZtego co napisałaś wynika jasno, że go nie kochasz, bo mu nie wierzysz. I nigdy nikomu nie wierzyłaś. Pytanie brzmi: co ma ci facet udowodnić, żebyś wreszcie uwierzyła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Sorry, pomyśl jaki facet masurbuje się w prezerwtywie! to kłamstwo...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

W wielu przypadkach się potwierdziło (wśród znajomych) " Kto raz zdradzi, zdradzać będzie cały czas".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Skoro on to robi sam obojętnie czy w gumce czy bez to gdzie jest pani, jezeli pani nie daje mu tego co on potrzebuje to idzie do innej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Wiem co czujesz żyłam kilka lat z takim pacanem. I o dziwo...teraz się z tego śmieję...wierzyłam w każde jego głupie tłumaczenie. Dopiero teraz gdy jestem z kimś innym, w związku pełnym zaufania, bez tajemnic itp wdzę jaka byłam głupia. Sama się z tego śmieję w jakie brednie byłam w stanie uwierzyć i to były jeszcze bardziej absurdalne tłumaczenia niż u Ciebie. Z czasem człowiek już sam przestaje wierzyć co widzi i jaka jest prawda. Ale uwolniłam się od tego a on teraz mydli oczy kolejnej naiwnej. Najważniejsze że ja już mam spokój i wreszcie śpię spokojnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

hehehe, gościu ma niezłe wytłumaczenia, na kilometr śmierdzą :P
dla mnie to oczywiste że ma coś pod skórą :P
tu nie trzeba żadnego wykrywacza

jak potrzebujesz dowodów to zamiast wykrywacza proponuję małe śledztwo, możesz nawet detektywa wynająć, wyjdzie taniej a i jego zgody na to nie musisz mieć żadnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

badania na wariografie wykonuje firma http://www.wariograf.net.pl na terenie Gdańśka, inna firma to też np. wykrywaczklamstw.com.pl z Gdyni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Jeżeli w związku brakuje zaufania to jest on bez przyszłości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

wykrywacz klamstw to głupota. Lepiej zainwestuj w program szpiegowski ninja logger i po kłopocie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

http://www.wykrywaczklamstw.pl/cennik.html#home
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Zostaw go. To tańsze nerwowo niż jakieś głupie badania, które nie dają żadnej gwarancji iż są wiarygodne.

Wykrywacz kłamstw można oszukać. Mówię ci to jako praktyk dochodzeniowiec z policji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Przepraszam, a ile Ty masz lat? Może już czas przestać oglądać telewizję? Od razu zostawiłabym faceta, gdyby zaproponował mi coś takiego. Nie dlatego, że mam coś na sumieniu, ale dlatego, że jest niepoważny. Albo ufacie sobie i jesteście razem albo rozstajecie się i po problemie. Jakieś testy, szpiegowanie, dziwne gierki... ludzie, po co to wszystko? Mnie nie przyszłoby nawet do głowy spytać mojego faceta czy jest mi wierny, bo to jest tak oczywiste, jak zachodzące za kilka godzin słońce. Skoro mój facet ma rozum na swoim miejscu (za co go kocham) to po co mam drążyć i pytać o rzeczy tak oczywiste? No chyba, że masz wątpliwości co do jego mądrości, to od razu go zostaw, lepiej dla Ciebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Ile to żon moich kolegów sądzi jak ty, że są im wierni hehe o naiwności kobieca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Uważaj, żeby odwrotnie nie było! ;-) Szczerze to mam ciekawsze zajęcia niż szpiegowanie i knucie. Akurat mój partner miałby za dużo do stracenia ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Ponury, naprawdę w dochodzeniowce pracują takie "suwaczki"? Jezu, polska policja sięgnęła dna.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Ludzie to jest wątek z 2009 roku !!
ps jednak takie rzeczy się zdarzają a jak człowiek zaślepiony to i we wszystko uwierzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Zgodzi się dobrowolnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Pewnie że się zgodzi.Facet który nosi pończochy w kolorze skóry i masturbuje się w prezerwatywie,godzi się na wszystko;-)
Renata sopot,napisz jak wypadł test i czy facet nosi te rajstopy z klinem czy bez?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

mój faceta i przeżył to jest afrykański styl wypowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Zdradza Cię na bank! A Ty chcesz się bawić w wykrywacze kłamstw. Ile masz lat? 15?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

dziecko ile ty masz lat?:) facet masturbuje sie w gumce? pierwsze slysze, a slyszalam juz baaardzo wiele;) poszukaj innego, bardziej lojalnego czlowieka
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

to gay :) ktoś pomyślał o tym?albo transwestyta wszystko się zgadza :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Co to za g*wniany temat na głównej !!! :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Podstawowa zasada,masz partnera masz problem,działa w obie strony...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Zglosz sie do Ewy Drzyzgi. Oni w programie za darmo podlaczaja do wykrywacza klamstw :D I jeszcze mozesz liczyc na rozmowe z pania Ewa :D:D A tak na serio - ogarnij sie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

jest to zawsze jakiś sposób, ja małżonkę zaprowadziłem na takie badanie w instytucie badań wariograficznych, jak ją wzieli w obroty tam to po 2h miałem wyniki i całą prawdę na temat jej "kolegi" z ktrórym tylko pisała na FB a okazało się że poznał ją dużo dużo bliżej...... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Zawieź ją na łubiankę,tam wycisną z niej całą resztę.;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Jeromino, niezłe bzdury opowiadasz. Co to za instytut? Poza tym na takie badania potrzeba jest pisemna zgoda badanego. Kto się sam wkopie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Szkoda czasu!!!

Lepiej zajmij się sobą i pomyśl czemu wybierasz facetów, którzy Cię zdradzają?? Inwestycja w siebie najlepiej się opłaca, może warto udać się do psychologa? To my sami decydujemy o jakości naszego życia.

powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Ja uważam, że warto, można sprawdzić czy go zdradza czy nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Ile kosztuje takie badanie wariograficzne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Ja robiłem takie badanie w Szczecinie w Instytucie Badań Wariograficznych, można sprawdzić jednoznacznie czy ktoś zdradza czy nie. Wiem że mają też placówki w innych miastach, sprawdź sobie, w Trójmieście chyba też są
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Jezeli uwazasz ze Ciebie zdradza to po co jeszcze chcesz wydawac na niego kase . Po co byc w chorym zwiazku , wywal dziada na zbity ryjek i nie bedziesz juz musiala sie zastanawiac zdradza czy nie . Dziewczyno tego kwiatu to pol swiatu .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Moim zdaniem jeżeli nie będzie miał nic do ukrycia ,zgodzi się twój partner na wszystko żeby udowodnić Tobie ,że Cię kocha. I przede wszystkim nie będzie robił tobie jazd ,że wymyśliłaś takie "badania" , wtedy udowodni Tobie ,że jesteś tylko Ty. Gorzej będzie jak będzie robił jazdy ... Czyli ma coś na sumieniu. Jeżeli facet kocha zrobi wszystko żeby udowodnić kobiecie ,że liczy się tylko Ona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

W przypadku podejrzeń o zdradę polecam o prostu zainwestować w detektywa. Serio, nie ma lepszej opcji. Z tego co wiem u nas grupa detektywistyczna Trójmiasto takie usługi świadczy - a nie wykrywacze kłamstw, ludzie, tu chodzi o wasze związki, życie całe!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Widzę, że wielu próbuje naciągnąć Cię, aby zarobić. Polecają swoje firmy, lub firmy swojej rodziny lub znajomych. Sprawa jest jednak banalnie prosta. Jeśli ufasz, jesteście razem, jeśli nie ufasz wyjaśnij (logicznie oraz wiarygodnie) i albo skończ to, albo nie zamartwiaj się.
NIE WARTO BYĆ Z KIMŚ KOMU SIĘ NIE UFA I PODEJRZEWA O COŚ NON STOP. Chcesz, żyć w ciągłej niepewności? Za każdym razem kiedy coś wzbudzi Twoje podejrzenie będziesz go ganiać na wariograf lub wydawać na detektywa?
Tą kasę wydaj lepiej na wspólną kolację, ładną bieliznę i nastrój. Porozmawiaj "po" i powiedz o swoich obawach i poproś o zmiany. Jeśli się nie zmieni to ostatni z Tobą seks i niech szuka szczęścia gdzie indziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Co za głupota.
Jeśli nie potrafisz sama mu zaufać to po co z nim być? Zawsze będziesz go podpinała do kabli by się dowiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze warto zrobić badanie wariografem, sama robiłam, ale też sama się mu poddałam, żeby było uczciwie. Polecam badanie wariografem z http://www.bez-klamstw.pl Mają na stronie dokładny cennik i ofertę. Korzystałam z ich usług w Radomiu, ale na bank dojeżdżają wszędzie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

on się puszcza , rób to samo.Oko za oko....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Albo daj mu w ryj .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no jak można? jaki wykrywacz klamstw? Gdzie jak jestem??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ściema z takimi wykrywaczami kłamstw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej skorzystać w takiej sytuacji z pomocy detektywa. Moja znajoma miała podejrzenia, że mąż ją zdradza, wynajęła detektyw Skrzypek i ta szybko udowodniła mu zdradę. Bardzo dyskretna i profesjonalna osoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie, dajcie spokój z detektywami... Jak ma się tego typu wątpliwości, to się trzeba rozstać póki czas i nie kombinować. W związku najważniejsze jest zaufanie, a jeśli rozważa się coś takiego jak poddanie kogoś badaniu na wykrywaczu kłamstw, to wystarczający sygnał, że czas zbierać manatki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy on zdradza? chce go poddać wykrywaczowi kłamstw

Większość wedrowniczkow ma poukładane życie ,sorry Renia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wykrywacz kłamstw, Boże co za poroniony pomysł!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie! Większość testów z wykrywaczem kłamstw jest zbędne, bo wyniki wychodzą odwrotne do zamierzonych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda kasy, na wykrywacz kłamstw - coś kręci i to mocno. Nie warto w tym trwać, skoro daje Ci powody do obaw. Intuicja rzadko się myli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj sobie luz i już
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam podobne zdanie..... ze komuś sie chce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy jestem w ciąży ?? (19 odpowiedzi)

Witam Dziś mam 31 dc, spóżnia mi się okres robiłam badanie (B-HCG) i wynik wyszedł 353.9...

depilacja laserowa- opinie (263 odpowiedzi)

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą...

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?