Dajan taxi - porażka

na dzien dobry wpisowe 1700 ktorego oczywiscie nikt nie zwraca gdy rezygnujesz , w firmie jezdza tylko wybrańcy wiceprezes ,prezes i jego rodzina ktora jezdzi oczywiscie tez nie musza robic dyzurow bądz maja przekladane na sobotnia noc :) potrafia wyslac na mine mimo ze nikt nie zamawial tylko po to by ten faworyzowany ktory jest za toba w kolejce dostal dobry kurs pomijam te które wysyla pani S. swoim dobrym znajomym przez komórke poza urzedzeniem tyle w temacie
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

PRAWDA !
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam pracy w Dajan taxi zostałem oszukany przez ta korporacje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja widzę że ty w ogóle nie masz szczęścia bo pod każdym tematem związanym z taxi itp. płaczesz że cię oszukali
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam wszystkie negatywne opinie firma umiera
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

stare dziady cwaniaki w śmierdzących trupach jako klient nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

odradzam pracy w Dajan mało zleceń A dyspozytorni wulgarne i chamskie. Stowarzyszenie upada z miesiąca na miesiąc pod kazdym względem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...