Depilator laserowy, jaki i czy rzeczywiście są efekty?

Cześć dziewczyny.
Jak w temacie, przymierzam się do zakupu depilatora laserowego, tylko którego???
Patrząc na cenę jaką mi zaśpiewała kosmetyczka w Gdańsku na ul. Klonowej, to za te partie ciała co chce wydepilować to wyszło ok 3600. Bo oni liczą sobie że np jedna noga to jedna partia ciała i patrząc na całokształt to mi tak właśnie wyliczyła, czyli dwie łydki, dwie pachy i bikini
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Depilator laserowy, jaki i czy rzeczywiście są efekty?

Polecam urządzenie Philips Linea SC2009, aktualnie cena bardzo spadła w porównaniu do 2015 roku gdy kupowałam. Po ok. 2 latach użytkowania pozbylam się 90% włosów z ciała.Uwaga: jest to urządzenie dla osób cierpliwych, co miesiąc trzeba poświęcić 2-3 dni na depilacje ciała centymetr po centymetrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mnie to ciekawi, tak samo jak cena takiego urządzenia, bo wydaje mi się, że nie jest to tanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Depilator laserowy, jaki i czy rzeczywiście są efekty?

Na blogu https://eversun.pl/everblog.html sa dwa posty o depilacji laserowej, jeden z nich jest o domowej depilacji laserowej, jak to wyglada i jak ja przeprowadzic, a na ich sklepie mozna znalezc domowe depilatory i te profesjonalne kosmetyczne.. jest tez post jak takie zabiegi wygladaja w, salonie kosmetycznym. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja jakoś nie mam do tego przekonania, musiałabym u kogoś zobaczyć tego efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem ciekawa czy warto w to inwestować. Jakie są wasze opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Depilator laserowy, jaki i czy rzeczywiście są efekty?

Lasery, które są w gabinetach kosmetologicznych czy tez lekarskich, są bardzo „silnymi” laserami. W nieumiejętnych rękach potrafią zrobić krzywdę np poparzenia, ale dzięki temu jest to sprzęt profesjonalny który jest w stanie sobie poradzić prawie z każdym typem włosa. Lasery do domowego użytku, absolutnie nie maja takiej samej siły działania jak te profesjonalne. Produkt wypuszczony do obiegu, który może kupić każdy, musi być tak skonstruowany żeby nie zrobić krzywdy. Słabsza moc wiąże się z tym ze zabieg trzeba częściej powtarzać, a dodatkowo głowica jest mała, wiec potrzeba na to więcej czas. Nawiazując do cen zabiegu w gabinetach to za depilacje łydek, pach, bikini to koszt Ok 1000 zł jeden zabieg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie profesjonalny sprzęt dla kosmetologów oraz medycyny estetycznej od firmy MedikaPoland. Sam korzystam z ich produktów, ponieważ cenie jakość w rozsądnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

takie domowe sa czesto nic nie warte, gdzie im do machin z gabinetów za kilkanaście tysiecy złotych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

Zamiennik sildenafilu (5 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Szukam obecnie zamiennika dla środka sildenafil. Odpada ze względu na moje złe...

Sklep Valetta.pl opinie (1520 odpowiedzi)

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl? Jak z jakością tych rzeczy?...