Deweloperzy w Jankowie Gdanskim

Temat dostępny też na forum: Jankowo Gdańskie
Moze ktos polecic sprawdzonego dobrego dewelopera który buduje w Jankowie bo jestem zainteresowana ta lokalizacja?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Deweloperzy w Jankowie Gdanskim

Polecam Straszyn,przez Jankowo będzie szła obwodnica metropolitalna
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Deweloperzy w Jankowie Gdanskim

Widzial ktos dobrego dewelopera???? he he...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Deweloperzy w Jankowie Gdanskim

To doby pomysl.. pomimo obwodnicy( o ile powstanie) lepiej KOŁCHOZ w Straszynie róbcie niz w Jankowie,tu jeszcze jest normalnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Deweloperzy w Jankowie Gdanskim

Prosze o opinie o MK-INVEST wł Kawczyński M gdyz jestem zainteresowany zakupem doomu od tego dewelopera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: Deweloperzy w Jankowie Gdanskim

Witam
Kupiłam dom od tego dewelopera kilka lat temu.Ogólnie nic złego nie mogę o nim powiedzieć.Wszystko ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Deweloperzy w Jankowie Gdanskim

A ja niestety troche jestem rozczarowany Panem Mirkiem ,pewne rzeczy przez podpisaniem aktu wyglądały inaczej jak po.I nie chodzi tu a jakies usterki czy cos w tym rodzaju lecz o otoczenie które miało wyglądac inaczej,domów na ulicy miało byc 24 a teraz będzie ponad 40 :) gdyby mi to powiedział wczesniej to zastanowił bym sie czy to kupic.Ale teraz to mleko juz sie zsiadło.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Deweloperzy w Jankowie Gdanskim

Niestety ten pan swoja pazernością zrobił z Daliowej jedna wielka kupe betonu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Deweloperzy w Jankowie Gdanskim

Musiałby się ktoś z Mokrej wypowiedzieć, nowej ulicy Krzemowej ?? gdzie budowa trwa w najlepsze albo z Bąkowa.
AM Projekt sporo buduje i przynajmniej z zewnątrz dobrze to wygląda.

Teraz rozpoczęli kolejną dużą inwestycję w fajnym miejscu. Ponadto jest firma Celbis, która w centrum Jankowa w stronę Sarniej Doliny coś buduje.

Sporo działek na sprzedaż więc nastąpi znaczny rozrost Jankowa i w końcu i uboga infrastruktur też ulegnie poprawie.

Trzeba uważać na ul. Straszyńską i Podgórną bo część działek będzie blisko planowanej obwodnicy.

Ponadto Jankowo to sporo terenów podmokłych/oczek wodnych które mogą być pod budowy zasypywane i potem może być problem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Deweloperzy w Jankowie Gdanskim

A Straszyn? Widziałam fajne osiedle koło stacji statoil. Budują teraz drugi etap tego osiedla. Czy ktoś coś wie na ten temat? Wygląda ładnie i ceny chyba tez są dobre. Poproszę o opinie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

pojedz zobacz ocen
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Straszyn jest dużo większy i już zurbanizowany z infrastrukturą i sklepami. Jankowo jest dopiero na początku tej drogi, choć raczej nigdy nie rozrośnie się do rozmiarów Straszyna. Np. bloki w Jankowie są raczej niemożliwe, i dobrze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Deweloper w Pucku (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo...

Deweloperzy w Pucku (3 odpowiedzi)

Chciałbym się zorientować, czy w Pucku powstają jakieś ciekawe inwestycje? Chcę kupić mieszkanie...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...