Dieta

Szukam sprawdzonych diet.. Tak 1000-1200 kcal..Możecie coś polecić? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam do kontaktu na FB -- https://www.facebook.com/strefafitandwellness
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję, ale nie stać mnie na dietetyka. Gdyby tak było nie pisała bym tu, tylko bym poszła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://duzerodziny.pl/polecane-diety-zdrowotne/ szybko zauważysz różnicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie myślałaś o diecie pudełkowej? Tam sobie wybierasz, ile kalorii dziennie chcesz spożywać. Jeśli nie chcesz płacić, to poszukaj w Internecie, jest sporo przykładów. Ja korzystałam z wielu, żeby urozmaicić sobie jadłospis.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pogadaj z Aradashem.
Dosyć dobrze siedzi w tematyce diet/odchudzania i często w tej kwestii udzielał na Forum ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, ale akurat z tą osobą wolę mieć jak najmniej wspólnego ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz internet...mas rozum...masz diete:-) sama sobie ja uloz. Dieta musi skladac sie z tego co lubisz...inaczej szybko z niej zrezygnujesz...nie da sie nic na sile. Mi sie takimi srodkami udalo duzo schudnac:-) powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam diete paleo. Pomogla mi schudnac po porodzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Dieta 1000- 1200 kalorii jest po prostu do d*py. Nie da się oszukać organizmu. To tak jakbyś we własnym samochodzie zmniejszyła dopływ paliwa do silnika i chciała osiągnąć sportowe wyniki - jak masz komputer w samochodzie, to sobie popatrz na chwilowe spalanie. Dieta TAK, ale nie taka !!!!!!!!!!! Zrobisz sobie krzywdę . Organizm w stanie spoczynku i bez myślenia do potrzymania podstawowych procesów życiowych wytwarza około 80 W energii - sportowiec w przy dużym wysiłku około 800 W ( wat - w przeliczeniu). Jak chcesz bezpieczną program z dietą żeby schudnąć to zgłoś się do mnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Ci zapoznać się również z suplementami avticelab, na pewno pomogą Ci w uzyskaniu wymarzonej sylwetki https://centrumodzywek.net/132_activlab
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wegetarianizm :) i zdrowo i smacznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

S54 Najistotniejsza w odchudzaniu jest motywacja moje drogie panie, ja kazdego dnia ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech zobaczy strone; http://odchudzaniesasetka.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w gogle: odchudzanie przed i po by sasetka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja postanowiłam odchudzić sie trochę po zimie. Żeby wreszcie "nie mieć nic na plus" po ciążach. Oczywiście po nowym roku czas leciał, a ja nic... Motywację znalazłam przez przypadek. Na you tubie trafiłam na filmiki dziewczyn, które zgubiły wagę dzięki ćwiczeniom z Ewą Chodakowską. Obejrzałam kilka. Stwierdziłam fajnie - one mogły, może ja też? Kolejnego dnia obejrzałam kilka filmów treningowych tej Ewy. Ku zaskoczeniu okazały się banalne, bez żadnych dodatkowych sprzętów. Nic, tylko dres i adidasy i heja... Postanowiłam spróbować. Zawzięłam się. Ćwiczyłam codziennie, 7 dni w tygodniu. Bez żadnej diety, nie zrezygnowałam ze słodyczy czy coli ;p Ot tak dla ciekawostki tylko ćwiczenia dodałam, reszta bez zmian. Skutek? Po miesiącu -2kg, radość i satysfakcja. Wciągnęłam się, dawałam dalej :) Obecnie -8kg, wszyscy zauważyli zmianę. A ja mogę w pełni cieszyć się latem :) POLECAM dla tych, którzy nie lubią diet, kochają słodycze, a są w stanie zmotywować się do ćwiczeń :) Obojętnie jakie ćwiczenia wybierzecie, w necie jest tego pełno, efekty będą zadowalające. Pierwszy raz w życiu uwierzyłam, że tak się da :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwolę sobie dołączyć do dyskusji na bliski mi temat odchudzania. Na dobry początek warto pożegnać się z podjadaniem pomiędzy posiłkami. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem i pomogę w doborze odpowiedniego.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A na czym taka herbata funkcjonalna polega? Chodzi mi ogólnie o to jaki ma wpływ na organizm, poprawia metabolizm? Czy wspomaga może spalanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mordoriusz,

herbaty funkcjonalne Big-Active w zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Na podkręcenie metabolizmu polecam Active Burn. Jej bogaty skład z guaraną, morszczynem, pu-erh, l-karnityną czy kwiatem hibiskusa, nie tylko wspomaga spalanie, ale dostarcza również organizmowi pozytywnej energii do treningów. Zachęcam do spróbowania - oryginalny smak owocu granatu i czerwonej pomarańczy, na pewno przypadnie Ci do gustu. :)

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję bardzo za odpowiedź, a tak generalnie to gdzie mogę nabyć Big-Active? W razie jakichkolwiek wątpliwości mogę pytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co to znaczy "sprawdzona" dieta? Już pomijam fakt bardzo niziutkiej kaloryki, która może odbić się na zdrowiu... Sprawdzona dieta to taka od dietetyka i dobrana indywidualnie do Twoich potrzeb, tj. stanu zdrowia, aktywności fizycznej etc. Gotowce z internetu mogą Ci zaszkodzić, pamiętaj, że każdy organizm jest inny!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie warto skorzystać z pomocy dietetyka i ustalić właściwą dietę z nim. Wtedy efekty na pewno będą takie jak byśmy chcieli. Trzeba pamiętać przy tym o odpowiednich treningach i można pomyśleć o jakimś dobry suplemencie diety jeśli chcemy faktycznie szybko i skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej. Ja kiedyś trafiłem na dyskusję o Berratorze http://forum-kulturystyka.pl/topic/116849-czy-spalacz-berrator-to-%C5%9Bciema-wasze-opinie/ a już kilka razy moi znajomi o nim mi mówili. Postanowiłem go zakupić, bo przekonały mnie opinie, a poza tym jest opracowany na naturalnych składnikach, dlatego jestem wręcz przekonany, że osiągnę zamierzony cel i schudnę kilka kilogramów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

skomponuj to co lubisz jeść w odpowiednich porcjach
ale najważniejsze to 2-3 l wody dziennie https://stolicazakupow.pl/produkt/muszynianka-woda-wysokozmineralizowana-1-5-l-paleta-504-szt/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

Szybki wytrysk męża (26 odpowiedzi)

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w...

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...