Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Dziewczyny czy warto? Bo osobiście bardzo podoba mi się kreska nad górną powieką, ale zastanawiam się właśnie, jak to wygląda w realu po zrobieniu jej metodą permanentną. Ładniej wygląda gruba czy cieniutka kreseczka? I czy zdecydowałybyście się na nią drugi raz?
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Ja jestem bardzo zadowolona :) mam raczej dosc cieniutka i drugi raz tez bym sie zdecydowala :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Dziękuję za info, w takim razie ja też się zdecyduję. Doradź mi proszę tylko, czy warto żebym ją zrobiła teraz (3 tyg. przed ślubem), czy może lepiej się wstrzymać i zrobić ją potem, żeby ewentualna opuchlizna zdążyła mi zejść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

ja mam grubą i wydłużoną:)
możesz spokojnie zrobić kreseczki, z tymże po miesiącu trzeba zrobić poprawkę, ponieważ podczas gojenia pigment może zejść w niektórych miejscach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Ja też mam cieniutką i również jestem bardzo zadowolona i również zrobiłabym drugi raz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

gdzie robilyscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Ja robilam u Pani Kasi w salonie Awangarda w Gdyni Cisowej,rewelacja :)

Poprawialam po okolo 3 tygodniach,po kilku dniach zeszla opuchlizna,ale tez duzo zalezy od wrazliwosci oka, ale zdecydowanie polecam :) a Pani Kasia jest boska :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

http://makijazpermanentny.com/

To strona Pani Kasi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

bardzo boli taka przyjemność?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Ja przyznam że mnie bolało jak jasna cholera........ Mam kreskę górnej i dolnej powieki.
Masakrycznie opuchłam- miałam 2 dni urlopu :)

Mimo to zrobiłabym raz jeszcze bo to niesamowita wygoda, szczególnie latem :)

Co do robienia makijazu permanentnego 3 tyg. przed ślubem, to jednak bym odradzała. Nigdy nie wiadomo jak to się przyjmie, czy będa jakieś komplikacje itd...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

powinno byc wiecej fot - przed - po

to zdecydowanie najlepsza reklama, lub najlepszy odstraszacz... bo nie zawsze to co ktos opisuje "mam swietny makijaz" oznacza ze jest on swietny, czesciej jest tak sztuczny i oczoebny ze miazga...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

wyglada to swietnie wg mnie :) ale jesli sie zdecydujesz to nie idz do studio body w gdyni chyloni pod domem towarowym... to jak oni tam to robia to tragedia! zamiast kreski zrobią Ci fale.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Polecam Panią Bożenę , jestem tydzień po zrobieniu kresek i tylko jeden dzień miałam uczucie dyskomfotu, leciutko opuchniete powieki. Kreska jest idealna , jak pociągnięta flamastrem. Zdecydowałam się na p.Bożenę ,bo jest jedną z najlepszych linergistek w T-mieście, a obejrzeć efekt jej pracy na moich oczach, ból prawie zerowy, bo ma świetne znieczulenia ( a ja mam bardzo niski próg bólowy ) . Namiary na Panią Bożenę podam na maila.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

proszę o kontakt do Pani Bożenki
paulunia.m@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

A czy któraś w Was robiła to na opadających powiekach ?? Bo ja takie mam i nie wiem czy jest sens robić kreski na górnych powiekach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Ja robiłam,efekt jest-oczywiscie nie tak spektakularny jak przy "normalnych" powiekach,ale mi wystarcza.na co dzien i tak zawsze sie maluje,jednak bez kreski czulabym sie goło.Robiłam 3 lata temu w gdyni na legionow,Pani przyjmowala w gabinecie lekarskim.Rewelacyjna kobieta,znieczulenie zadzialalo w 100% ,nic nie czulam,efekt utrzymuje sie nienaruszony doi dzis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Lepiej zrob sobie zabieg podnoszenia powiek i wtedy zrob kreske. Z wiekiem bedzie tylko gorzej wiec warto w to zainwestowac. Na opadajacych powiekach nawet cieni nie wyeksponujesz specjalnie. Pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Bardzo proszę o kontakt do p. Bozeny anna.m.sikora@wp,pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Pani Danusiu prosze podac mi namiary na p.Bozene chetnie porozmawiam i moze dam sie namowic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Boli??? Nic a nic! Laskotanie i dyskomfort ale nie bol!! Ja mam zrobione wszystko brwi,oczy i usta...Usta troszke bolaly ale nie tak zeby sie na to nie zdecydowac, brwi miejscami ciut ale bardziej pieklo znieczulenie i kreski..kreski moglabym robic co tydzien :) ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Boli bardzo, znieczulenie nakpadaja co oko czyli czesto a i tak boli... ja mialam eczoraj bardzo mi opuchly powieki a po nocy sa jedzcze wieksze... ale brwi robilam wczesniej i nigdy nie zalowalam. Polecam pani Karoline Konkiel z Gdanska. Ma tytul ubieglorocznej mistrzyni makijazu w ttn roku drugie miejsce!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Poprosze namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Ja mam kreski na powiekach autorstwa Aleksandry Góreckiej i jestem nimi zachwycona. Szczerze mówiąc już sobie nie wyobrażam tego,że znów musiałabym męczyć się z eyelinerem czy kredką. Zabieg nie był nieprzyjemny, znieczulenie zadziałało, a efekt jest świetny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Witam, moje brwi niestety po kilkuletnim wyrywaniu po prostu przestały odrastać :( henna trzymała się góra trzy dni. Postanowiłam zrobić sobie brwi, ale nie u linergistki, tylko w profesjonalnym studio tatuażu. Zdecydowała nie cena, która jest naprawdę o kilka stówek mniejsza niż makijaż permanentny, ale fakt, że nie trzeba go poprawiać ani poprzez korektę, ani za parę lat. Zrobiony raz zostaje z nami cały czas za kilkanaście lat może trochę zblednie. Ja jestem brunetką i mam zrobione brwi brunatne (czarnych się nie robi, bo wyglądają strasznie sztucznie, co w efekcie jest bardzo nie estetyczne - mówi mój tatuazysta), Moje brwi maja idealny kształt, bo sama sobie zrobiłam kształt w domu na spokojnie przed tatuażem i co najważniejsze wygladaja jak 2 dniowa henna lub jakbym poprawiła je cieniem. Jestem bardzo zadowolona bo wygladaja bardzo dobrze i wiem ze nigdy nie zmienia koloru np. na różowe po kilku latach jak u nie których widziałam lub zielone... Sam zabieg trwał góra 15 min. opuchlizny nie miałam. Ból bez znieczulenia był do wytrzymania choć mój próg bólu jest bardzo malutki. U lingeristki zrobiłam kreski na górnej powiece, ale tylko dlatego ze mój tatuażysta nie chciał się podjąć kresek, gdyż skóra na powiece jest zbyt ciężka i łatwo uszkodzić gałkę oczną maszynką do tatuażu.... Z kresek jestem nie zadowolona, bo jedna końcówka idzie trochę wyżej niż druga. Za 3 tyg. mam korektę, mimo to kreski są "mało moje" i w cale się tak nie maluje jak mi babka teraz zrobiła, chociaż widziała jak miałam namalowane i zrobiła sobie specjalnie zdjęcie. Oko wygląda na razie, jakby było "niedokończone" a ja sama nie umiałabym się równo pomalować. Ból mimo znieczulenia był 10 razy gorszy niż tatuaż brwi bez znieczulenia :( Boje się korekty bo znów ten ból i pieczenie :( :( :( Na ta chwilę jakbym mogła cofnąć czas, nie zrobiłabym, ale jak już zrobiłam to i muszę poddać się korekcie...

Viframa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Ja uważam, że warto, ze swojego jestem bardzo zadowolona, co prawda swój robiłam w Warszawie, bo moja siostra tam mieszka i poleciła mi pewien salon. Nie byłam przekonana bo bałam się że będzie się paprać ale siostra przekonała mnie, że jeżeli sprzęt jest dobry jakościowo to i makijaż będzie udany , ja miałam robiony urządzeniem z biotekpolska. Jak macie masz możliwość dowiedzieć się z jakiego sprzętu korzysta salon kosmetyczny, to sprawdź opinie tych urządzeń w internecie. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja mogę się wypowiedzieć z większej perpektywy czasu, bo robiłam kreski 6 lat temu i trzymaja się świetnie!! To też świadczy o tym, jakiej jakości tusz został użyty, moja Mama robiła w innym miejscu niż ja i po 2 latach miała już szaro-bure kreski a ja mam wciąż pięknie czarne.
Robiłam je w salonie Maryla na Jagiellońskiej w Gdańsku, właścicielka, Pani około 50tki ma już kilkunastoletnie doświadczenie w makijązu pernamentnym. Co ważne, robi kreski z wielką precyzją i robi je "głęboko" także miedzy rzęsami, co daje jednoczesny efekt zagęszczenia rzęs u nasady. Kreski wyglądają bardzo naturalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam w La Nika w Gdańsku, takiej kreski na oku nie miałam nigdy - idealny kształt! Polecam, niesamowita wygoda i oszczędność czasu! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robilam w invikcie u p. Dominiki rewelacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam cienką, taką delikatną. Grubej nie chciałam, przecież taką kreske robi sie na wieksze wyjscia,po zmyciu podkladu czy rzes, powieki z taką mocną kreską nie wyglądają ladnie... Robilam w salonie Jest Pieknie w Warszawie i dla mnie rewelacja- bardzo subtelny efekt, bez przerysowania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (94 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...