Dobry fryzjer ,stylista w Trójmieście

Szukam dobrego fryzjera stylistę , który potrafi dobrać indywidualnie do osoby fryzurę i kolor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adam Król , studio fryzjerskie na zwirki i wigury w Gdyni, bardzo polecam, zrobił mi flamboyage, wyszło genialnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w Gdańsku? Też mnie to ciekawi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Montownia Fryzur Wojciech Tymoszczuk na Przymorzu koło Auchan. Chodzę do Wojtka chyba już 6 lat i jestem baaardzo zadowolona. Świetny człowiek z pasją i dużym poczuciem humoru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może sam właściciel....mnie obcinała jakaś pracownica i byłam niezadowolona: powolna, bez pomysłu, strasznie drogo!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Salon Diament na Srebrnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

glam rock gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry fryzjer ,stylista w Trójmieście

Na Chełmie w pawilonch zakład chyba Viva, pracuje tam taki młody chłopak, jest dobry, Maestro na niego mówią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry fryzjer ,stylista w Trójmieście

Mam krótkie włosy. Ostatnio byłam u p. Anety z salonu "Klips". Jestem b. zadowolona. Doskonale dobrała fryzurkę do mojej twarzy. Włosy mają właściwe proporcje i dzięki temu bardzo dobrze się układają. Byłam prawie 4 tyg temu a mimo że, włosy odrosły to nadal trzymają nadany kształt i to bez modelowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam prawnika rozwodowego (25 odpowiedzi)

Witajcie dziewczyny, szukam dobrego prawnika rozwodowego z Gdańska. Rozwód z orzekaniem o winie....

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (43 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...

Tabletki powiększające piersi (7 odpowiedzi)

Pytanie kieruję do osób, które takie tabletki brały i mogą opisać doświadczenia. Jakie brałyscie...