Dobry ginekolog!

Temat dostępny też na forum: Ginekolodzy
Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny.

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Mama napisał(a):

> Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może
> być gabinet prywatny.
>
> ;)
Witam mamusiu! :)
Znam dobrego ale z Sopotu jak by co to daj znać na forum!Z tego co wiem to przyjmuje w szpitalu wojewódzkim. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

czy ja mogłabym też poprosić namiary?
ela.geldon@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Witam
a czy ktos zna naprawde dobrego ginekologa w gdyni...?Niestety trafilam do bardzo nie milej pani:(i szukam kogos normalnego:)planujemy miec niedlugo dzidzie i chce sie dobrze przygotowac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Naprawdę świetny ginekolog, to dr. Bierżyński. Przyjmuje w Gdyni-Orłowie.
Jest bardzo kulturalny, uprzejmy, "fachowy". Mam dwójkę dzieci, niestety dopiero z drugim do niego trafiłam. Obleciałam wielu ginekologów w Trójmieście i jest to jedyny znany mi lekarz, który przejmuje się pacjentkami, a nie kasą którą można na nich zarobić.
Naprawdę polecam nie tylko przy porodzie.
Oto tel:0-602-642-790AGATA82R napisał(a):

> WITAM
> A CZY KTOS ZNA NAPRAWDE DOBREGO GINEKOLOGA W GDYNI...?NIESTETY
> TRAFILAM DO BARDZO NIE MILEJ PANI:(I SZUKAM KOGOS
> NORMALNEGO:)PLANUJEMY MIEC NIEDLUGO DZIDZIE I CHCE SIE DOBRZE
> PRZYGOTOWAC:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry ginekolog!

bardzo dziekuje!
prosze jeszcze o dokładny adres i jesli mozna wiedziac ile kosztuje wizyta:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Witam!
Jeśli chodzi o adres, to prosiłabym dowiedzieć się przez telefon, ponieważ my jeżdzimy tam "na pamięć". Powoedzieć tylko mogę, że jest to blisko KLIFU w Gdyni-Orłowie.
A jeśli chodzi o cenę wizyty, to jest ona uzależniona od rodzaju badań zrobinych w gabinecie(usg itp). Jednak ceny nie są wysokie. W porównaniu z innymi trójmiejskimi gabinetami są nawet bardzo niskie.
Dla przykładu powiem, że chodząc w ciąży na badania, koszt najdroższej wizyty nie przekroczył nigdy 100 zł., a końcowe wizyty, które odbywały się nawet co tydzień kosztowały nawet po 20 zł.
Jeśli myśli Pani o dziecku, to naprawdę gorąco polecam, bo naprawdę bardzo ważne jest, żeby mieć dobrego lekarza. Wiem to z doświadczenia, gdyż po pierwszym dziecku długo nie mogłam dojść do siebie, właśnie z powodu llekarzy.(w sensie psychicznym, dodam).
Pozdrowienia.
Oli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Czesc Agatko!Ja chodze do dr Bierżyńskiego,jednak ciągle odkladalam wizyty i teraz mam male problemy ze zdrowiem,dzwoniac pod ten stacjonarny wieczorem i po poludniu nie moge sie dodzwonic.czy moglabys napisac mi kiedy przyjmuje(w jakich godzinach i w jakie dni tygodnia).
Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Powiem wam tylko tak nie polecam Bierżyńskiego przez niego straciłam jeden jajnik miłam ogromnego tormiela wielkości arbuza nie potrafil go wyczuć stwierdził ze estem w ciąży mam ogromną bliznę a to co mnie przez niego trafilo to ciężko by opowiadaćoli napisał(a):

> Naprawdę świetny ginekolog, to dr. Bierżyński. Przyjmuje w
> Gdyni-Orłowie.
> Jest bardzo kulturalny, uprzejmy, "fachowy". Mam dwójkę dzieci,
> niestety dopiero z drugim do niego trafiłam. Obleciałam wielu
> ginekologów w Trójmieście i jest to jedyny znany mi lekarz,
> który przejmuje się pacjentkami, a nie kasą którą można na nich
> zarobić.
> Naprawdę polecam nie tylko przy porodzie.
> Oto tel:0-602-642-790AGATA82R napisał(a):
>
> > WITAM
> > A CZY KTOS ZNA NAPRAWDE DOBREGO GINEKOLOGA W
> GDYNI...?NIESTETY
> > TRAFILAM DO BARDZO NIE MILEJ PANI:(I SZUKAM KOGOS
> > NORMALNEGO:)PLANUJEMY MIEC NIEDLUGO DZIDZIE I CHCE SIE DOBRZE
> > PRZYGOTOWAC:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry ginekolog!

Witam! poszukuje ginekologa który przyjmuje na kase chorych najlepiej w Gdyni.Potrzebuję receptę i chciałabym namiary na lekarza który nie sprawialby z tym kłopotu.proszę o szybką odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Bierżyński? nigdy w życiu!!!!!!! straciłam 2 ciąże.. idzie na ilość nie na jakość..
Polecam dr Piątkowskiego - przyjmuje w Gdyni na ul. Wrocławskiej.. (klif med)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry ginekolog!

Dr. Piątkowski? Żarty...strasznie naciąga na kasę. Bierze po 150zł za wizytę. Leczyłam się u niego na niepłodność prywatnie. Dwa razy monitoring w miesiącu, leki źle dobrane, zero rezultatu po miesiącach starań i ...nic. Na koniec powolnym głosem stwierdził, że no może jeszcze pół roku starań i wtedy zobaczymy ale raczej nic z tego nie będzie. Czy mam ochotę jeszcze próbować bo w sumie to on nie wie...PORAŻKA!!! Odradzam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

mika: a kogo polecasz od nieplodnosci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

k.
właśnie myślałam, że po tylu pozytywnych komentarzach, które przeczytałam na forach właśnie dr. Piątkowski będzie tym lekarzem. Niestety praktyka pokazała, że ten lekarz nastawiony jest wyłącznie na kasę. Chodziłam do niego najpierw do INVIMEDu potem prywatnie, ale nie polecam. Lepiej umawiać się do niego w klinice, bo tam jest rozliczany z efektów. A prywatnie to można se w nieskończoność chodzić, kamufluje okrągłymi zdaniami brak pomysłu na dalsze leczenie. Nie proponował in vitro bo wtedy kasa wpadałaby do kieszeni kliniki. Sporo sobie zarobil na moim beznadziejnym przypadku. Czuję się "oskubana" i oszukana.
Aktualnie zapisałam się do innej kliniki w Gdyni, bede musiała przechodzić wszystko od początku, bo chce się dostać na invitro. Naturalnie nie mam szans.
Przeszłam przez 4 lub 5 lekarzy i żaden z nich nie jest godzien polecenia, niestety. Rogoza,Makowska,Śliwiński,Piątkowski,Szczypek....wszyscy tacy niby mądrzy i doświadczeni lekarze. W takiej sytuacji jest dylemat moralny lekarza: pomóc pacjentce czy pomóc pacjentce po kilku lub kilkunastu wizytach=kasa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

mika: dzięki za odpowiedz. To napisz prosze za jakis czas, jak oceniasz te nowa klinike. A myslalam, ze chociaz Sliwinski jest dobry... (dobre mial opinie kolezanek).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Sliwinski totalnie zbagatelizowal moj problem,obejrzal wyniki,zrobil usg,mamy sie starac bo niby wszystko u mnie ok. Kazal przyjsc za pol roku z wynikiem rezerwy jajnikowej. Niepowazny lekarz. Dobrze,ze go nie posluchalam tylko zaczelam dzialac i szukac na wlasna reke dalej. Nadmienie,ze mam 35 lat i dwa lata staran za soba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

mika, czy wszystko jest w porządku? Masz doświadczenie z tyloma lekarzami, których wymieniasz z nazwiska jako niekompetentnych a nawet sugerujesz ich nieuczciwość? Skoro byłaś u lekarzy w Gamecie i Invimedzie to widząc poważniejszy problem musieli rozmawiać i proponować in vitro, te ośrodki są od tego. Coś tu nie pasuje. Oby ta nowa, lepsza klinika pomogła. Mnie pomogli akurat ci lekarze, których obrażasz w publicznej wymianie opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

W Gamecie bylam u Sliwinskiego wlasnie i mnie poprostu splawil. Tam na pewno nie pojde drugi raz. W Invimedzie chodzilam najpierw do Rogozy potem do Piatkowskiego. Z braku terminu na usg poszlam do niego prywatnie. I juz tsm chodzilam na monitoringi. zaluje ze nie czytalam wczesniej opinii takich jak moje i nikt mnie nie przestrzegl przed taka decyzja. A Piatkowski potrafi manipulowac pacjentkami,przechwytuje je z kliniki. podkreslam-w klinice jest rozliczany za efekty. U siebie nie musi i jak nie ma pomyslu to wciska bajki,ze podloze moze byc genetyczne...Tak sie sklada,ze jestem po akademi medycznej i kitu sobie nie dam wcisnac. Poza tym faszerowanie nieswiadomych pacjentek Clostilbegytem dluzej niz pol roku to granda. Niestety nie mam wyboru bo w Gdyni sa trzy kliniki. Zostala Invicta i pierwszy raz ide do kobiety. Nie jestem nastawiona na leczenie bo nikt ze specjalistow mi nie pomogl. Makowska byla jako zastepstwo raz za Rogoze i potraktowala mnie jak nieswoja pacjentke. Powodzenia w walce o swoje marzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Przeszlam dluga i kreta droge. Zrobilam sobie przerwe na oddech i zaczynam od nowa. Lekarze to biznesmani i nie ma sie co czarowac, ze chodzi im o kase. Dodatkowo firmy farmaceutyczne odpalaja im niezla kase za przpisywanie konkretnych lekòw. Jezeli dany lekarz jest wg mnie nieskuteczny,niekompetentny lub kroi tylko kase to mam moralny obowiazek przed nim przestrzec inne kobiety. Aby tak jak ja szerzej otworzyly oczy i nie daly soba manipulowac. Na szczescie ja "tylko"staram sie o dziecko,ale sa kobiety na tym forum,ktorym zniszczyli zdrowie...A jesli chodzi o invitro,moja droga to zmienila sie ustawa w zeszlym roku na jesien. Musisz miec udokumentoway rok staran i 35lat..to sa slowa Piatkowskiego.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Mika, skoro lekami Piątkowski wyregulował cykl tak, że wystarczyło go nadzorować tylko 2 razy w miesiącu, to znaczy, że wyregulował. To że nie ma ciąży to inna sprawa, chyba,że w żadnym cyklu nie miałas owulacji. U mnie zaczęło się 3-4 razy w miesiącu, potem były dwa razy. Słyszałam, ze są lekarze którzy monitorują po 5-7x w cyklu. On się raczej zna na cyklu. Nie sadzę, by nie powiedział że nie wie, tylko wskazał, lub próbował wskazać inne przyczyny; my na początku nie słuchaliśmy, ale im dalej w las tym wiecej informacji donas docierało z tego co mówił.
Mamy zupełnie inne doswiadczenia.
Nas wyraźnie uprzedził na samym początku, że podejmie próby wyregulowania cyklu, ale nie zamierza prowadzić terapii uporczywej, tak to nazwał. A my postawiliśmy barierę, że stanowczo nie chcemy IVF. Chyba słyszeliśmy podobne słowa od dr Piątkowskiego, ale każda z nas je zupełnie inaczej odebrała.
Co kilka cykli pytał, czy nie mamy dosyć, czy nie czas na bardziej zabiegowe sposoby leczenia. Co kilka wizyt rozmawialiśmy o tym co udalo się osiągnąć, a co może być trudne. Ne czuliśmy się oszukiwani. Spróbujemy jeszcze kilka cykli, bo leczenie doprowadziło,że mam owulację. Otwartym tekstem powiedział o genetycznym i hormonalnym podłożu problemu. To my mamy problem, a nie on. A wizyta za 150zł? To miałas chyba jakąś specjalną promocję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Najlepsze jest to, że przed leczeniem u dr.Piątkowskiego każdy lekarz mi mówił, że owulacja była. A jak zrezygnowałam z kliniki i zaczęłam się leczyć u P. prywatnie, to nigdy jej nie było...Leczył mnie Dostinexem, Clostilbegytem i zamiast Pregnylem to Ovitrelle wprost ze swojej lodówki. Oczywiście droższym. Miałam pęcherzyki ale one nigdy nie pękały czyli nie było owulacji...a uwierz mi, że takich cykli nie było kilka. Poprosiłam kiedyś o Pregnyl zeby sprawdzic czy da efekty to mi wypisał z łaską, ale i on nie pomógł. Za to moje endometrium zaczęło się robić coraz cieńsze za sprawą Clostilbegyt. Przecież taka kuracja nie może trwać ponad 6mcy. Dlatego zrezygnowałam z usług tego Pana i każdemu odradzam, chyba że chce być jego królikiem doświadczalnym i liczyć, że może po roku owulacja zaskoczy..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

A bez promocji to ile sobie doktorek śpiewał za swoje nieskuteczne metody?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Mika, skoro wcześniejsi Twoi oprawcy - lekarze, przed tym największym czyli dr Piątkowskim, nad którym się pastwisz, twierdzili, że była owulacja, to dlaczego nie trzymałaś się ich zaleceń i nie kontynuowałaś tak wspaniale rokującego leczenia? Przecież skoro było tak dobrze, to ciąża wcześniej byłaby kwestią krótkiego czasu. Podważyłaś kompetencje wszystkich lekarzy, do których poszłaś z własnej woli się leczyć. Dostinex to leczenie wysokiej prolaktyny. Nikt bez takiego rozpoznania w wyniku nie włącza Dostinexu. Clostilbegyt jest w obrocie od 1959 roku, z przeznaczeniem do leczenia niepłodności od 1967 roku. Od tego czasu wszyscy lekarze którzy szkolą się twierdzą, że na świecie stosuje się go dłużej, bo informacja z ulotki, że powoduje nowotwory, to informacja z roku rejestracji, czyli 1967. Indukowanie owulacji Ovitrellem to propozycja nowoczesna. Pregnyl, może tańszy, ale lek z dawniejszej epoki.
Masa pomówień, na granicy racjonalności. JESTEM PRAWNIKIEM i dokładnie sprawdzam, jak jestem leczona. Życzę Tobie ciąży po leczeniu w nowej klinice. a w żadnym razie nie procesu o zniesławienie, bo to naprawdę nie jest miłe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Dobry ginekolog!

prawnikiem na usługach? Czyich?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Własnych. Po prostu pytam znajomych lekarzy i sprawdzam, czy leczenie jest właściwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry ginekolog!

Nie mam na celu pomawiania nikogo. Po prostu piszę jak było, czyli prawdę. Po to aby oszczędzić innym kobietom straty czasu i pieniędzy. Zrozum, że jeżeli "kompeteny" lekarz czyli Śliwiński po półgodzinnej wizycie pierwszorazowej, w klinice Gameta mówi mi tak: była owulacja u Pani, ale potrzebny by był monitoring cyklu. Polecam Pani lekarza przyjmuje tu i tu, nazywa sie Szczypek. On Pani zrobi monitoring cyklu. Do zobaczenia za pół roku... To co? Byś się nie posłuchała i nie pojechała do tego Szczypka? Ja pojechałam, niestety. I może tego nie kumasz, ale kosztuje to sporo stresu, bo szukasz pomocy i obijasz się o ścianę. Szczypek nie lepszy, ale juz nie chce mi sie o nim pisać, bo nawet nie warto.
A Ty tak nie broń tych lekarzy, bo pewnie albo nawet ich na oczy nie widziałaś albo Cię prawdopodobnie wynajeli żebyś broniła ich dobrego imienia. Ja piszę jak jest.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Ależ napisz w szczegółach, jakie popełnili błędy, po kolei, dr Szczypek, dr Rogoza, dr Makowska. Tego ostatniego "manipulatora", zupełnie wystarczająco pomówiłaś. To wystarczający materiał. Pozostali też będą mieli materiał do działań prawnych. Ja też się leczę, sprawdzam czy to co mi się mówi to prawda i ma sens. Jeśli będą podstawy, sama zareaguję, zapytam. Ale także przeanalizowałam nową ustawe o in vitro, nie zostałaś okłamana, źle zrozumiałaś, albo usłyszałaś. Sprawdziłam leki które dostaję, zapytałam lekarzy. I będąc w podobnej sytuacji, nie posuwam się do takich metod. Bo postawiłam granice postępowania. Naprawdę życzę powodzenia w nowej klinice.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Dobry ginekolog!

Uważam, że napisałam już wystarczajaco dużo aby uprzedzić pozostałe kobiety i liczę, że mi się udało. Akurat to forum nie jest miejscem do zdradzania szczegółów mojej terapii. Należy mi się również trochę prywatności. Na osłodę powiem Ci, że moja siostra też korzystała z kompetencji dr. Piątkowskiego. Zbagatelizował torbiel po stymulacji Clostilbegytem, która sie nie wchłonęła. Konsekwencje ponosi do dziś.
Mój udział i aktywnośc na forum uważam za zakończoną. Mam nadzieje, że pomogłam. Pozdrowienia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry ginekolog!

Moje niepękające pęcherzyki pękają albo nie, moich koleżanek także. Zjawisko wchłaniania się torbieli nie jest znane w przyrodzie, tak twierdzą lekarze. Kończyłaś jakąś dziwną Akademię Medyczną. Tym bardziej mi przykro,że operujesz taką wiedzą. Też kończę, miłej niedzieli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry ginekolog!

Świetnym lekarzem jest dr. Dariusz Wójcik z gdańskiego Szpitala Swiss Med, kt.ory przyjmuje w przychodni Swiss Med w Gdyni na ul, Armii Krajowej. Polecam, jest dobrym człowiekiem i lekarzem. Byłam przez niego operowana. Proszę o nim przeczytac na stronie internetowej szpitala.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

dr Skweres - jest rewelacyjny!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Polecam dr Andrzeja Kmiecia przyjmuje w Endomedzie na Kowalach. Jest bardzo przyjemny, rzeczowy i dociekliwy. W przeciwieństwie do kilku poprzednich gienkologów nie miałam traumy po badaniu ;) Pierwsza wizyta trwała 30 min, cytologia, USG skierowanie na USG piersoi. A przychodnia na Kowalach jest nowa, zadbana i bardzo przyjemnie się tam przychodzi!
Prowadzi koleżance ciążę, też jest bardzo zadowolona, ona mi go poleciła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Witam czy jakaś Pani mogłaby polecić mi dobrego ginekologa z Gdańska.(prywatnie albo na NFZ).Z uwzględnieniem tego,że będzie to moja pierwsza wizyta.Bardzo się boję.Dziękuję.Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

witam!ja niestety tafilam z pierwsza wizyta do "potwora"odradzam dr Anne Legane ze swissmedu .polecam luxmed przeprowadzilam wywiad i podobno najlepsi sa dr piotr zygmuntowicz i pani dr małgorzata januszewska.ostobiscie przetestuje 15lutego:)
pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

A ja polecam dr Pilarską z Gdyni (NZOZ Śródmieście i EVI-med)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Ja chodzę do dr Niedżwieckiej do ABC Family w Sopocie - jestem zadowolona. Wiem, że pani dr ma też swój prywatny gabinet w Gdańsku Głównym - chyba w Madisonie.
Natomiast w Gdyni - zdecydowanie odradzam dr kiełkowskiego (przyjmuje na Placu Kaszubskim)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Jeśli chodzi o dobrych ginekologów to jest niewielu.Ja jednak znam jednego,lekarza z powołania,ordynatora ginekologii w Szpitalu Mikołaja Kopernika. Przyjmuje tez prywatnie na Grunwaldzkiej w Gdańsku.DR.Piotr Zygmuntowicz
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Dobry ginekolog!

Dr Małgorzata Januszewska, przyjmuje tez na NFZ w przychodni na ul. Jeleniogórskiej w Gdańsku - Ujeścisku. Delikatna i fachowiec mimo młodego wieku a może własnie dlatego ;-) . Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry ginekolog!

Może mi Pani podać dokładne namiary na panią Januszewską nr tel?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Byłam i jej szczerze nie polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Zgadzam się z Twoją opinią o doktorze Piotrze Zygmuntowiczu ze Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika . Jest Ordynatorem Oddziału Położniczego , to człowiek ANIOŁ ! ! ! Smiało mozna tak stwierdzić , bo to naprawdę wyjątkowy lekarz ginekolog-położnik . Jest ciepły , miły , serdeczny , doda otuchy kiedy trzeba , ponadto pod względem swojej specjalnosci jest doskonały .Ja rodziłam 3 lata temu synka w tym szpitalu i z opieki doktora Piotra Zygmuntowicza przed i po porodzie byłam bardzo zadowolona i myślę że nie tylko ja mogę o nim powiedzieć dobre słowo , ale mam nadzieje że każda kobieta , która trafiła pod jego opiekę miała okazję się przekonać jakim jest dobrym człowiekiem . Jak dla mnie CUD lekarz !!! ponadto mogę także polecić DR. WIESŁAWA KIJUCIA ,Prowadził moja ciąże od początku do końca i byłam z jego opieki naprawdę zadowolona , Przyjmował wcześniej jak do niego uczęszczałam w przychodni na Stryjewskiego - na Stogach i bardzo ubolewam ,że juz Jego tam nie ma ,bo byłam naprawdę bardzo zadowolona z jego opieki , i powiem nawet że specjalnie jeżdziłam do niego z Pruszcza GD. Podobno ma dyżury w szpitalu na Zaspie , a teraz przyjmuje ponoć w SWISSMEDZIE na Wileńskiej ( pewna nie jestem ) .Szkoda trochę że prywatnie ,bo z chęcią bym w dalszym ciągu poddała się jego opiece lekarskiej , bo lekarzem jest bardzo dobrym , jednak niestety nie każdego stać na prywatną wizytę :(ubolewam więc że nie mogę chodzić do niego na kasę chorych.Chociaż niektóre Kobiety mają opinie o tym lekarzu sprzeczna do mojej to ja jednak swoją podtrzymuję ,że jest bardzo dobrym lekarzem , świetnie prowadził moja ciążę zlecał wszelkie potrzebne badania ( mam wrodzoną niedoczynność tarczycy ) i naprawdę nie mogę narzekać na nic , bo opieka Prenatalna podczas mojej Ciąży była Fachowa i z całego serca za to Dziekuję Doktorowi Wiesławowi Kijuciowi , Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry ginekolog!

O dr Zygmuntowiczu mogłabym powiedzieć kilka zdań, ale z pewnością z Aniołami nie ma niczego wspólnego. Wiem, dostał nagrodę Fundacji Rodzić po Ludzku, ale szczerze powiem, nie wiem za co.Ja miałam wątpliwą przyjemność zetknąć się z tą osobą kiedy straciłam dziecko i zachowywał się, delikatnie mówiąc, niewłaściwie. A kiedy prosiłam o jakieś wyjaśnienia, uzasadnienie jego decyzji, zaczął mnie traktować jak roszczeniową pacjentkę. A przecież mam prawo wiedzieć co chcą ze mną zrobić. Nie mówię o właściwym podejściu do osoby w żałobie- o tym wielu lekarzy nie ma pojęcia.
Po kilku wizytach w Szpitalu Wojewódzkim mogłabym podsumować to co dzieje się na Oddziale Ginekologicznym w następujący sposób: totalne zamieszanie, nieszanowanie praw pacjenta przez niektórych lekarzy i personel, każdy podejmuje decyzje jakie chce, za chwile ktoś inny decyduje zupełnie inaczej.
Żeby było sprawiedliwie muszę wspomnieć o lekarzach którzy ratują dobre imię tego szpitala, choć pan ordynator oddz ginekologicznego wg mnie nie podziela ich zdania i nie uznaje ich wiedzy:Dr T.Tylicki, Dr R.Nitkowski - oni mnie słuchali i widziałam, że chcą wybrać rozwiązanie, które będzie dla mnie najlepsze, a nie najszybsze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry ginekolog!

AJJ!zawiodłam się! O ile pan dr Tylicki w szpitalu wydał mi się postacią pozytywną ( i faktycznie pozytywnie w mojej sprawie zadziałał), to na wizycie prywatnej mnie załamał. Po pierwsze stwierdził torbiel po przeciwnej stronie niż ją miałam (a chodziłam do kilku lekarzy i wiedziałam doskonale gdzie ona jest), po drugie kiedy już weszłam do gabinetu musiałam czekać aż skończy się umawiać z inną pacjentką (mógł powiedzieć żebym jeszcze nie wchodziła), po trzecie-co mnie najbardziej boli-kiedy zapytałam skąd ta torbiel i czy miała związek ze stratą dziecka zaczął mi w pośpiechu (bo za tłumaczenie nie płaciłam, tylko za usg) tłumaczyć , po czym zakończył: "no i potem Pani usunęła ciążę czy tam poroniła, mniejsza o to, i wtedy..." Dla mnie różnica jest zasadnicza-nie potrafiłabym usunąć ciąży, wręcz strata dziecka bardzo mnie boli i nie wiem czy kiedykolwiek przestanie.
Nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza, a jeśli trafię na niego w szpitalu-wyjdę.
Pieniądze za wizytę wyrzucone w błoto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

moge powiedzieć wszystko co najgorsze. Zaniedbanie totoalne bagatelizowanie powagi sytuacji na siłe poród naturalny bo statystyki trzeba zwiekszac. Trafilam na kliniczna bo ucieklam z woj od Doktora gdyby nie to dzisiaj nie zylo by moje dziecko ktore cudem wyratowali cesarka w ostatnich minutach w niedziele a doktor planowal porod natrulany z oksy w 35 tyg gratulacje. pukali się w głowę, wszyscy przyjaciele ginekoldzy i ja sama... za dlugo zwleka z cesarkami a czasem moze byc za pozno..... .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

dr Joanna Manitius - Sudara, spacjalista ginekolog-połoznik, ginekolog dzieciecy).

Przyjmuje na Morenie, na Myśliwskiej.
Bardzo sympatyczna kobieta, można z nią porozmawiać o wszystkim, pomoze i doradzi.
Koszt za wizyte ok. 100zł, ale jest warta tych pieniedzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Dr Niedzwiecka przyjmuje również w Sopocie?,no proszę w kilku miejscach prywatnie a jak pójdziemy do niej na NFZ to i tak zaprasza prywatnie.Co za pazerni lekarze.Przeczytajcie o niej w wątku O przychodni Eter Med.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Masz może numer telefonu do tego lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Mam super lekarza, jest bardzo dobrym specjalistą i dobrym człowiekiem.Polecam ! Miałam wielu lekarzy, ale przy tym pozostanę. Dwa lata temu byłam przez niego operowana w szpitalu Swiss Med w Gdańsku. Jest nim dr. Dariusz Wójcik. Proszę o nim przeczytac na stronie internetowej Szpitala Swiss Med w Gdańsku. Powodzenia ! Będzie Pani zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

a ja z całego serca odradzam doktora Bierżyńskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jest to jeden z tych lekarzy,którym pacjentka jest całkiem obojętna.duzo moich koleżanek do niego trafiła i każda zrezygnowała tak jak i ja.gubi sie w badaniach,w trakcie wizyty co chwile wychodzi,odbiera telefony i wiecznie zapomina o zlecaniu badań!!!!dopiero jak sie samemu upomnisz to nagle sobie przypomina ze trzeba je wykonać.a jeśli chodzi o różnego rodzaju prześwietlenia w ciąży np.zęba to odrazu pisze skieriowanie twierdząc ze nie ma sie czym przejmować...naprawde nie polecam!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

ja jestem w stanie polecić doktor Makowską z Luxmedu, powody podałam w innym wątku i z całego serca odradzić doktora Szymulę. Wizyta u niego to trauma. Podaję link do forum o tym lekarzu, gdzie wiele kobiet zamieściło opinie, z którymi muszę się zgodzić. Swojej historii opowiadać nie będę, napiszę tylko tyle - jedna wizyta - człowiek arogancki i chamski, obraził mnie i przekroczył granice dobrego tonu. kolejna wizyta - zachowywał się jak idealny lekarz.Jest kompletnie niezrównoważony w moim odczuciu, nie warto ryzykować takiego przeżycia. Można zrazić się do ginekologów na całe życie

http://www.znanylekarz.pl/lekarz-27169-jaroslaw-szymula-ginekolog-endokrynolog-gdansk-1.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

polecam pania dr Sylwie Łapińską-Szumczyk, przyjmuje prywatnie w Sweesmedzie i gdzies w Olwie jeszcze... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry ginekolog!

do niedawna również polecilabym Dr Łapińską.
Jednak ostatnio bardzo mnie zawiodła (podczas prowadzenia drugiej ciąży, w pierwszej wszystko ok) i dlatego zmieniam lekarza.
Wszystko przez błędny pomiar NT w 13 tyg c. Od razu skierowała mnie do poradni genetycznej, zamiast zasugerować kolejne usg u innego lekarza celem upewnienia. Strasznie duże stresu przeżyliśmy, baliśmy się, że dziecko moze być chore lub upośledzone :( Sama zdecydowałam się pójść do innego lekarza i bardzo dobrze zrobilam.
Okazało się, że wyniki są bardzo dobre, dziecko zdrowe.
Mimo to poszłam do poradni genetycznej. Dr zdębiał jak zobaczył dwa tak różne wyniki nt. Nie wiedział co powiedzieć. Dlatego skierował mnie na 3 usg, które na szczęście potweirdziło to drugie.
Powiedział też, że gdyby zobaczył tylko pierwszy wynik to od razu skierowałby mnie na amniopunkcję (badanie inwazyjne z ryzykiem poronienia). Gdyby tak się stalo, niepotzrebnie narazalabym życie mojej dzidzi.
Dlatego straciłam zaufanie do dr Łapińskiej. Żałuje, że nie skierowała mnie od razu na inne usg tylko tak bardzo była pewna swojego wyniku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry ginekolog!

A ja zupełnie odradzam panią doktor Makowską z Luxmedu. Uważa, że dwoje dzieci to już maks i nie na miejscu jest mieć więcej. Jest niesympatyczna. Na pytanie o antykoncepcje odpowiedziała: "to jakie tabletki mam pani zapisać"?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

co pacjent to opinia:) biorac pod uwage fachowosc, a nie uprzejmosc, zdecydowanie polecam dr Szymule, pomogl bardzo szybko zdiagnozowac przyczyne nieplodnosci, jesli chodzi o Pania dr Makowska, chociaz podejrzewala u mnie endometrioze, nie zlecila prostego badania CA 125, ktore rozwialoby watpliwosci. Zalecila abysmy jeszcze przez rok starali sie z mezem o dziecko. Tak wiec, nie trudno sie domyslic, ale to byl rok dla nas stracony.

Staralismy sie o dziecko 3 lata. Prze ten czas, trafilismy do kilku lekarzy specjalizujacych sie w tematyce nieplodnosci.
Z calego serca polecam dr Wydre. Profesjonalizm na najwyzszm poziomie oraz szacunek do pacjenta, to to co wyroznia Pana dr Wydre. A sam fakt, ze w drodze jest drugi dzidzius mowi sam za siebie:)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

A jak się ma Ag CA 125, do endometriozy. Może to jakieś nowe wyniki badań?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Jeśli ten marker jest podwyższony (nie pamiętam powyżej jakiej wartości) może to oznaczać, że chorujesz na endometriozę-ale nie musi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Fiutowski - polecam
dane znajdziesz na forum, jak i na googlach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry ginekolog!

POlecam dr Klasę - Mazurkiewicz jest bardzo db połoznikiem. Też trafilam do niej z polecenia. Przyjmuje w Swissmedzie w Gdańsku prywatnie i podobno na NFZ na Chełmie. Rekomenduję wizytę u dr szczególnie dziewczynom, które jeszcze nie miały do czynienia z ginekologiem. Ja byłam u dr Klasy na swojej pierwszej wizycie i chodze do niej caly czas
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

akurat odn dr Klasy-Mazurkiewicz czytałam kompletnie sprzeczne opinie..jedne kobiety polecają - drugie-wprost odwrotnie... to dosć ciekawe....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

to podobnie jak z dr Kardzis. Znam kobiety, ktorze bardzo ja chwala, chodza do niej od lat i sa zadowolone, dzieki temu do niej trafilam i nigdy w zyciu tam wiecej nie pojde.
Czasami mamy zupelnie odmienne odczucia co do roznych ludzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

świetna jest dr Janina Ratnicka-Klimaszewska,- ginekolog-endokrynolog-położnik. leczę sie u niej ok 2 lata a mój stan zdrowia znacznie się polepszył, przymuje prywatnie we wrzesczu na grunwaldziej na przeciwko top meble / biedronka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Dr Fiutowski. W 100% polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry ginekolog!

dr Wszelaki-Lass. Przyjmuje na Grunwaldzkiej w Gdańsku Wrzeszczu koło manhattanu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Polecam w gdyni dr.K. Maciejewski- fachowy i dokładny , stanowczo odradzam dr. Grzybowska- baba przodujacego łożyska nie umie zobaczyć na usg i wmawia,że krwawienia w ciązy sa normalne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

no to i ja polecę swoją lekarkę :)

Dr Karina Kulikowska-Ciecieląg :) przyjmuje w swoim własnym gabinecie na Zaspie(Pilotów) oraz w Endomedzie :)
Przesympatyczna, traktuje pacjentki "osobowo" - a nie jako panie x :) prowadzi moją ciążę :)

http://www.karinakulikowska-ciecielag.ginweb.pl/index.htm
http://www.trojmiasto.pl/dr-Karina-Kulikowska-Ciecielag-o29408.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Bardzo polecm dr Ewę Wszelaki-Lass, jest to przesympatyczna starsza pani doktor, z ogromnym doświadczeniem (wcześniej przez bardzo wiele lat pracowała na Klinicznej). Ciepła, serdeczna, uśmiechnięta i słuchająca. Przyjmuje w prywatnej przychodni na grunwaldzkiej (między jaśkową a sobótki w połowie wysokości). Cudowny lekarz, takich naprawdę jest już niewielu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

najlepszy ginekolog to dr. Januszewska
byłam u niej kilka dni temu w przychodzni na Ujeścisku - nogdy wcześniej nie spotkałam się z taką profesjonalistką

Pani doktor rewelacyjna, wszytskim polecam
!
jest delikatna, potrafi doradzić i wydaje słuszne opinie

po dłuzszej przerwie chciałam wrócić po tabletki antykoncepcyjne - brałam Yasminelle i byłam z nich zadowolona

Pani Januszewska jest pierwszą panią dr. która kazała wykonać próbę wątrobową i krzepnięcia kwri - nikt wczesniej nie zalecił takiego badania!

super - bardzo dziękuję za rzetelność - POLECAM WSZYSTKIM PANIOM!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry ginekolog!

Wlasnie mialam operacje usuniecia potworniaka. Jako specjalistow polecam:
dr Piotr Mielcarek www.intermed.home.pl
dr Dariusz Wydra (obecnie ordynator ginekologii onkologicznej na Kliniecznej) przyjmuje w Madisonie
Wiecej nazwisk nei znam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Janina Ratnicka-Klimaszewska - ginekolog-endokrynolog

i Tadeusz Szeleziński (szpital Zaspa) ginekolog-polożnik-przyjmuje w sopocie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

A ja polecam Pana Piotra Bereśniewicza- ginekolog-położnik. Przyjmuje od niedawna w nowym gabinecie na Al. Gen. Hallera w Gdańsku i co najwazniejsze można sie umowić dzwoniąc bezpośrednio na komórkę 602472527. Sympatyczny, rzeczowy człowiek i świetny specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry ginekolog!

witam, a ja mam ciagle ten sam problem, nadal poszukuje dobrego prywatnego ginekologa-kobiete w Gdansku do prowadzenia ciązy, jak na razie trafiam na swietnych ale biorą 150 zł za wizyte z usg a stracilam płynnosc finansowa i nie moge sobie na taka sume juz pozwolic :/ wiem ze są super lekarze za 80-100 zł z usg! moze polecicie kogos? morena, wrzeszcz, chełm... wiem ze bylo mnostwo wątkow o lekarzach ale ja pytam konkretnie o cene wizyty ... a w przychodniach gdanskich trudno trafic na kobiete-polecanego lekarza - nie czytalam na forum o takim. bardzo prosze o porady,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Dr Mielcarek, wiecej niz 120 zl nie zostawisz w gabinecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

a ja odradzam i to mocno !! przyjmowala na klinicznej, poszlam do niej z testem ciazowym poczatek ciazy, powiedziala ze nic nei czuje (nie miala usg) i kazala kupic tabletki na wywolanie okresu !!! na szczecei poszlam na test z krwi !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

hehehe jasne, Pani doktor ma 100lat ale co gorsze podejście do pacjenta te z jakby mocno zakurzone.
Odesłała mnie z kwitkiem mimo pozytywnej bety hcg w zagrożonej ciąży - mówiąc abym przyszla za miesiąc.. na szczęście trafiłam do innego lekarza, który zareagował farmakologicznie od razu i po kilku poronieniach akurat z tej ciąży która wg dr Lass ciążą nie była mam zdrową córkę.... Nie wspomnę o słabym podjeściu do pacjenta i podartych rajstopach pani doktor...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Ja Panią Karinę również gorąco polecam :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Witam a czy mogłabyś mi podać nr tel. do dr.januszewskiej (rozumiem że
na ujeściku ma prywatny gabinet -tylko prywatna wizyta mnie interesuje)
byłabym bardzo wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Dr,Kardzis to wredna baba.byłam u niej w przychodni na NFZ i była przemadrzała i nie miła,mało tego,po wizycie u niej dostałam stanu zapalnego!!!! Nastepnego dnia miałam probemy z chodzeniem i siadaniem.po latach trafiłam przez przypadek na Podboielańskiej na Usg.Za kase była miła. Moja znajoma przez nią straciła dziecko.Druga po urodzeniu 3 dzieci poszła po antykoncepcje ,a ta walnieta zaczęla ja umoralniać i gadać jak "moherowy beret".....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry ginekolog!

Dr Kardzis prowadziła moje dwie ciąże. Pierwszą jeszcze na NFZ na Oruni drugą ciąże tylko wizyty prywatne na Korzennej. Różnicy nie widziałam żadnej. Konkretna, rzeczowa i pewna siebie kobieta ot i tyle może komuś taki styl nie pasuje... ja polecam Dr. Kardzis uważam że jest świetnym lekarzem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

dla mnie jest dobrym ginekologiem, ale w porównaniu z innymi nie delikatna jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

ja także go polecam. ''przeszłam '' z nim dwie ciąże i jestem zadowolona. prywatnie chodziłam do niego do sopotu,ale pracuje w szpitalu wojewódzkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

polecam dr. fiutowskiego z sopotu -wcześniej nnie napisałam kogo :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Polecam Panią dr Małgorzatę Januszewską. Bardzo dobry specjalista, prowadziła moją ciążę - jestem z jej opieki bardzo zadowolona. Człowiek konkretny, jako lekarz ginekolog delikatny, dokładny, cierpliwy. Na wszystkie pytania zawsze uzyskiwałam konkretne i wyczerpujące odpowiedzi. Bardzo dobry sprzęt do USG. Ogólnie wielki POZYTYW
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Dobry ginekolog!

Ja polecam dr Grzybowska z Gdyni, prowadzila moja ciaze i zadnych negatywnych stron nie zauwazylam. Chodze do niej od 9-10 lat. Prywatnie przyjmuje w przychodni na Dabrowie, koszt wizyty to 80zl (albo 90zl, chodze raz do roku kontrolnie i zapomnialam ;) ), w tym cytologia, usg waginalne i badanie ginekologiczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry ginekolog!

Zgadzam się. Chodzę do dr Grzybowskiej od 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Prowadzila moje dwie ciąże. Najważniejsze jest to że nie wymyśla problemow, żeby pacjentka częściej przychodziła na wizyty, a tak robił lekarz do ktorego chodziłam wcześniej prywatnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Mnie rozczarowuje na NFZ coraz bardziej, prywatnie nie mam zastrzeżeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

NIE POLECAM dr malgorzaty januszewskiej ktora przyjmuje w Gdansku i w Gdyni .
Gdy trafilam do tej pani powiedzialam, iz bylo u mnie podejrzenie guza na jajniku, ale po badaniu stwierdzila ze nic takiego tam nie ma. Leczylam sie u niej przez rok i lekarka caly czas nie wiedziala skad mam ciagle plamienia, faszerowala mnie roznego rodzaju tabletkami antykoncepcyjnymi kotre nie przynosily zadnych efektow. Po roku udala sie do endokrynologa ktory odrazu wyczul guz i skierowal mnei na badanie USG. Okazalo sie ze mam guz wielkosci 4cm na 5cm, ktory trzeba bezzwlocznego usunac operacyjnie....... Guz przez caly rok sobie rosl a ona przy zadnym z wielu badan go nie wyczula. Takim lekarzom powinno sie zabierac zezwolenie na wykonywanie zawodu. Do dzis zaluje ze nie wrocilam jej o tym powiedziec.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Dobry ginekolog!

Za to moge polecic dr. Ciepłucha ktory wykonal mi operacje usuniecia guza laparoskopowo.

p.s. Zapomnialam dodac ze przez dr januszewska wraz z usunieciem guza stracilam pol jajnika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

ja korzystam z uslug Doktora Wojciecha Gościniaka przyjmuje w Swissmedzie we wtorek od 16;00, koszt wizyty 100zł +90zł za usg, bardzo dobry lekarz polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

popieram!!! dr Gościniak prowadził dwie moje ciążę. Lepszego lekarza nie spotkałam i co najważniejsze zawsze pod telefonem. Przyjmuje takze na willenskiej na morenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

co osoba to opinia....
ja niestety nie jestem zadowolona z Ciepluch, ordynator z miejskiego, w ubiegłym roku miałam u niego wykonywany zabieg, u niego znaczy najpierw wizyta w prywatnym gabinecie i szybki termin operacji!!!
Miałam torbiel na jajniku i "doktor" widzi tylko jedno usuwanie i to jak najwięcej usunął mi torbiel z całym jajnikiem, to nic że chciałabym mieć dzieci, najważniejsze, żeby on miał czyste ręce, żeby mi nic nie odrosło i żebym nie miała pretensji, że za mało wycięte. NIE POLECAM, z moich obserwacji jak leżałam na oddziale. jak najwięcej wyciąć mieć jak najmniej problemu!!! oczywiście komuś to może odpowiadać ale ja mam wielki żal i niestety tylko to mi teraz pozostaje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

moj post moze nie bedzie odnosil sie do dr Ciepluch jednak chcialabym przestrzec niektore dziewczyny przed taką szybką decyzja o zabiegu(oczywiście Pani tutaj nie krytykuje bo Pani zaufala czlowiekowi ktory rzekomo sie na tym zna).
U mnie ok rok temu równiez wykryto torbiel, byłam prywatnie u lekarza(nie pamietam nazwiska,moze i dobrze bo wiecej tam nie bylam i nie pojde)Wizyta kosztowała mnie 100 zl +100zl za usg.I co sie tylko dowiedzialam to to ze musze jak najszybciej zglosic sie do szpitala by przeprowadzic zabieg usuniecia torbieli.Mimo moich wyczerpujacych pytań nie potrafil na nie odpowiedziec m.in z jakich przyczyn powstaje ta torbiel (dzis juz wiem z "samodouczenia sie").
Oczywiscie wielka panika, placz, strach wlasnie przez zabiegiem.Jednak dzieki mojemu narzeczonemu ktory byl opanowany uspokoilam sie po kilku godzinach i na żadny zabieg sie nie zapisałam gdyz obawialismy sie wlasnie usuniecia czesci badz calego jajnika(wiadomo ze lekarz powie po fakcie ze bylo to konieczne)Umowilismy sie z innym lekarzem(dr Mazurkiewicz)ktora jeszcze bardziej mnie uspokoiła i powiedziała ze nie ma "parcia" na ten zabieg i zebym jeszcze poczekała do miesiaczki.skierowała mnie na badanie CA125 i szczepienia przeciw zóltaczce(co jest narzucane podczas operacji).Kosultowalam sie równiez z dr nauk w tej dziedzinie(nie pamietam nazwiska)i dostalam w tym czasie miesiaczki co dr stwierdzil ze to bardzo dobry znak i zebym byla spokojna bo torbiel mogla sama zniknac.Jednak zapisalam sie na ten zabieg(tak na wszelki wypade).Na szczescie zrobilam na drugi dzien usg i torbiel byla mniejsza a po niedlugim czasie zniknela.
Takze naprawde chce tu przestrzec osoby przed szybkim podejmowaniem decyzji w tych sprawach.czasami warto wydac drugie 200 zl by czuc sie lepiej i pewniej konsultujac sie jeszcze z innym dr bo nie jest to zwykly katar.pospiech to niestety zly doradca, co sprawdzilam na wlasnej skorze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Proszę powiedzieć jak się nazywa ten ginekolog - endokrynolog , mam podobne problemy do Pani problemów , Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

polecam dr Szerle z Cliniki Medici w Gdyni-fajny czlowiek i dobry lekarz...wizyta 80 zl a usg 60zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

ciąża zagrożona polecam dr szeleziński -sopot ( szpit.zaspa) jako jedyny nie odebrał mi nadzieji że donoszę ciązę!! drogi 150 zł ale wiem że dzięki doktorowi jestem dzisiaj szczęśliwą mamą poraz drugi :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

ale głupoty tu niektórzy wypisują, u wielu kobiet w tym u mnie, tworzą się torbielki przed miesiączką, potem same się wchłaniają. Najlepszy sposób aby ich nie było to pigułki -załatwiają sprawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Witam,
byłam pacjentką Dr Fiutkowskiego z Sopotu i uważam ,że to bardzo miły i dobry lekarz, miałm też przyjemność korzystać z usług dr Bierzyńskiego który przyjmuje koło Klifu ul. Jodłowa, bardzo miły, udzielił mi wyczerpujących informacji, wykonał pełne badania - usg,cytologia, wymaz. Wszystkie zalecenia kazał mi notować co później było przydatne, ceny bardzo przystępne - lekarz z powołaniem. NIe polecam Pani dr Grzybowskiej ani dr Skóra przyjmują w Gdyni przy ulicy Legionów przychodnia Wzgórze... zrezygnwałam z ich usług na początku ciąży, niemili, nieuczynni i okropnie to wspominam, mąż nie mógł być podczas pierwszego Usg u dr Grzybowskiej ja chciałam nagrać to co będzie widać na monitorze a na to usłyszałam że sobie nie życzy- brak słów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Polecam forum "dobra lista" ginekologow
http://forum.gazeta.pl/forum/f,18090,_Biala_lista_dobry_ginekolog.html


Ja polecam dr szelezinskiego - ordynator na zaspie - przyjmuje w sopocie, ewentualnie zabiegi robi na NFZ w szpitalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Dr Mielcarek http://www.intermed.home.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Ktoś się pytał o ginekologa kobietę. Doskonałym, fachowym i sympatycznym ginekologiem jest dr Katarzyna Lenckowska. Super lekarka! Moje koleżanki też są bardzo zadowolone. Przyjmuje prywatnie w Gdańsku na Hallera bodajże 4, naprzeciwko K2, tam też mają gabinety dr Bereśniewicz i dr Branicki. Na NFZ dr Lenckowska jest jeszcze w przychodni na ul.Mickiewicza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry ginekolog!

Jakiego ginekologa możecie mi polecić w przychodni na Jeleniogórskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Super lekarz to dr Anetta Traczyk-Łoś. Chyba właśnie tam przyjmuje. Młoda, ale niesamowicie dokładna i staranna. Ma rozległą wiedzę, a do tego człowiek dla Niej najważniejszy. Innego dobrego lekarza na Jeleniogórskiej to raczej nie ma....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry ginekolog!

Najlepszy ginekolog jakiego miałam(prowadził moją ciążę) dr.Adam Stencel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Popieram!Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to dr Stencel jest rewelacyjny.U mnie prowadził dwie ciąże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Normalna ciąża bez problemów to sie sama prowadzi i nie potrzeba fachowców wyłudzajacych pieniadze.Ale ciaze zagrozona utrzymac to potrzeba nie lada fachowca ,a takich to malo ,trzeba szukac z przyslowiową swieczką.
I przestańcie mile panie tak wychwalac,bo zależy z od tego co twi w szczegółach,jeden ma maly problem- lekarz fachowiec Wiekszy problem juz nie ma fachowca ani kasy.

pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Trudno z Panią dyskutować, bo nie wiem czym jest Pani zawiedziona.U mnie na jakieś problemy dr Stencel reagował prawidłowo,nie ignorował niczego co mnie niepokoiło, dlatego go polecam. Jeśli ktoś jest w ciąży zagrożonej od samego początku, można szukać lekarza, który w tym kierunku się specjalizuje.Ja z tego względu musiałam zmienić lekarza na ginekologa-endokrynologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Witam Was
Jestem tu nowa i prosze o pomoc, poszukuje naprawde dobrego i konkretnego ginekologa w Trojmiescie. Chodzi o to ze z mezem staramy sie o dziecko od prawie 2 lat i nic, mieszkamy w Irlandii i chcialabym zaczac leczenie w Polsce bo tutaj idzie to bardzo powoli. Chodzi mi o kogos konkretnego i dobrego, abym mogla przylatywac do niego i nie marnowac czasu na jakies niepotrzebne pogaduchy.
Dziekuje z gory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

polecam dr Skweresa, ma swoją klinikę "Gameta" w Gdyni przy ul. Derdowskiego, jednak jest drogi 150zł za pierwszą wizytę, kolejne 120zł. Wejdz na stronkę http://www.znanylekarz.pl ma najlepsze opinie w Trójmieście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Dziekuje bardzo, poczytalam i jutro zadzwonie aby umowic sie na wizyte, mam nadzieje ze uda mi sie ustlic termin jak najszybciej, bo z tego co czytalam to jest bardzo zajety.
Jeszcze raz dzieki za informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Ja chodzę do dr Niedżwieckiej do ABC Family w Sopocie - jestem zadowolona. Wiem, że pani dr ma też swój prywatny gabinet w Gdańsku Głównym - chyba w Madisonie.
Natomiast w Gdyni - zdecydowanie odradzam dr kiełkowskiego (przyjmuje na Placu Kaszubskim)





a ja zdecydowanie odradzam!!!! No popatrz prywatnie to moze i jest mila... ale na NFZ wizyta u niej trwa 5 minut, za przeproszeniem , wpieprza paluchy mowi ze ok ii do domu. ja uzywam antykoncepcje 4,5 roku, zaczyna mi sie cos dziac a opna mowi ze wszystko wporadku! przez tyle lat nie robila mi zadnych badan, ani usg, ani cytologii, nic kompletnie... dlatego trafialm na ten watek bo szukam lekarza nowego, a o panu z Kopernika rowniez slyszalam bardzo duzo dobrego :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

polecam dr szczurowicz, jest kompetentna, mowi co mysli, konkretna. doskonaly specjalista, interesuje sie pacjentka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry ginekolog!

A ja chodzę na Jana Pawła. Tam jest aż czterech ginekologów. Zawsze byłam zadowolona. A teraz w styczniu podpisali umowę z nfz. dla mnie super, bo konkretna oszczędność, a standard wizyt się nie zmienił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

to prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

hej, szukam taniej i dobrej ginekolog na terenie trojmiasta, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Dziewczyny!
Lekarz-ginekolog z prawdziwego zdarzenia którego mogę polecić to dr.Robert Nitkowski.Pracuje w wojewódzkim,prywatnie przyjmuje na Przymorzu.Prowadził moją ciążę,był przy porodzie.Pacjentkę traktuje z szacunkiem,potrafi wczuć się problem,zawsze można do niego zadzwonić jeżeli coś nas niepokoi.Zawsze ma czas dla pacjentki.Nigdy mnie nie zbył.Otrzymał tytuł LEKARZ PRZYJACIELEM KOBIETY od Twojego Stylu.A przy tym wszystkim jest serdeczny i miły.Odwiedzał mnie na oddziale położniczym prawie codziennie,interesował się zdrowiem mojego synka.Wielki pozytyw dla takich ludzi.Z ręką na sercu mogę porównać doktora Nitkowskiego do postaci z serialu "Na dobre i na złe".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry ginekolog!

chcialam zapytac o lekarza ktory znajdzie przyczyne przez ktora nie moge zajsc z mezem w ciaze. Staramy sie ponad rok i nic.... Rozpacz bierze gore i wielka bezradnosc.Czy dr. Nitkowski zajmuje sie leczeniem endokrynologicznym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

widzę już któryś raz z rzędu ten sam tekst 'opinię' o tym lekarzu...:) hm... tyle, że na różnych portalach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry ginekolog!

Odradzam szczerze Dr Januszewską.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry ginekolog!

ja odradzam dr b. Konopkę-Frankowską
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

ale dlaczego odradzacie, dziewczyny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Ja również odradzam dr Niedźwiecką. Wizyta bardzo krótka. Na moje pytanie od czego mam aż tak bolesne miesiączki, odpowiada: "przywilej młodości". Dopiero po tłumaczeniu, że mam bóle również pomiędzy - " no jak pani chce, może się pani zapisać do mnie na usg - za miesiąc". Wielką łaskę robi. Nie odpowiada na wszystkie pytania. Ubierałam się w pośpiechu, daje do zrozumienia, że nie ma zbytnio czasu, następne czekają.

Ale jaki to przywilej młodości, skoro tyle się słyszy o endometriozie, torbielach, mięśniakach. Inny lekarz potrafił nakrzyczeć, że przyszła kobieta z wielkim bólem, co pani chce, to normalne i nie sprawdził nawet, że jej pękła torbiel tylko odesłał do domu....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Witajcie dziewczyny!
Przeprowadziłam się z innego miasta i szukam ginekolog w Gdańsku, koniecznie kobieta i najlepiej na NFZ. Taka co wypisuje recepty, bo biorę antykoncepcję. Pomóżcie proszę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Wypisywanie recept: Dr Anna Raniszewska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Dzięki, ale nie chodzi mi tylko o wypisywanie recept, tylko żeby lekarz był też ok, w miarę normalny i nie chamski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Z czystym sumieniem mogę polecić panią dr Małgorzatę Januszewską. Ja chodzę do prywatnego gabinetu na Hallera w Gdańsku, ale z tego co wiem przyjmuje także na kasę chorych.
Naprawdę nie znam lepszego lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

A jak wygladają orientacyjne ceny wizyt u dr Januszewskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

polecam dr Januszewską Małgorzate ja chodziłam do niej na nfz ale 3usg miałam płatne 150 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

hej!. wybieram sie od dluzszego czasu do ginekologa... mam 21 lat i jest to moja pierwsza wizyta... obawiam sie jej strasznie... wiec wolalabym isc do PANI doktor. duzo w necie czytalam ale niewiem do kogo pojsc... czy mozecie mi jakas polecic? najlepiej na NFZ i to raczej w Gdansku niz w gdyni czy sopocie. z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

A gdzie dr Januszewska przyjmuję na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

A co powiecie mi o dr. Ewie Kołodziejskiej? Teraz przyjmuje na Wojska Polskiego we Wrzeszczu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Dr R. Klimaszewski. Przyjmuje prywatnie na Brzozowej we Wrzeszczu lub na NFZ w szpitalu dawniej "Kolejowym". Najlepszy jeśli chodzi o problemy z zajściem w ciążę. Zaoszczędzicie mnóstwo kasy w prywatnych klinikach. Ja leczyłam się i starałam o dziecko 4 lata. U tego doktora w drugim cyklu zaszłam w ciążę. Jestem mamą cudownego chłopczyka od 5 miesięcy. Doktor jest świetnym diagnostą, nie dołuje tylko podtrzymuje na duchu. Leczy z depresji :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Dafne29 ,jeśli możesz to napisz co takiego zalecił ten lekarz ,że tak szybko zaszłaś w ciąże? Monitorował,jakieś leki zapisał czy co? Mi bardzo zależy na szybkim zajściu w ciążę bo czas mnie goni niestety(mam prawie 40 lat) więc będę wdzięczna za Twoja odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Przybylska

Byłam również u Pani dr Elizy Przybylskiej - bardzo pomogła mi z wymiotami i nudnościami na początku ciąży.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: dr Przybylska

Pani Eliza to bardzo fajna lekarka. Wizyta przebiega w przyjacielskiej atmosferze i w końcu pozbyłam się traumy badania. Szczerze pomecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Potwierdzam, jestem zachwycona wizytą u dr E. Przybylskiej. Pani Doktor poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, wszystko wytłumaczy, podniesie na duchu a to wszystko w przyjacielskiej atmosferze. Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety, ja nie mogę się z tą opinią zgodzić. Bardzo nie lubię pisać negatywnych opinii, jednak uważam, że przed takimi lekarzami należy ostrzegać. Podczas zwykłej, cyklicznej cytologii, przeprowadzonej w ciemnym gabinecie, Pani doktor "oceniła", że mam bardzo dużą nadżerkę. Zrobiła przy tym taką minę, że się naprawdę przestraszyłam. Wyniki miały być po 2-3 tygodniach, ja przez ten czas nie mogłam jeść i niewiele spałam. Po odebraniu wyników okazało się, że... wszystko jest w jak największym porządku, nie ma nawet śladu żadnej nadżerki. Nie znajduję słów usprawiedliwienia dla zachowania Pani doktor - dlaczego, w jakim celu praktykuje straszenie pacjentek?
Jeszcze jeden zarzut - następnego dnia po badaniu zaczęłam mieć objawy zakażenia grzybicznego. Pierwszy raz od bardzo dawna, ponieważ dbam o prawidłową higienę. Mam zatem podstawy by uważać, że zostałam zarażona w gabinecie, podczas badania. Nigdy więcej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nadzerka to nadzerka większość kobiet ją ma ważne żeby nie było raka. chyba dobrze że ktoś Ci o tym powiedział. A czepianie się min .. Serio?? A z tym grzybem to jakaś kpina chyba to jakiś pochwojad mutant skoro tak szybko po badaniu się uaktywnił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

A nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież pani wyraźnie napisała, że wyniki badania cytologicznego przeprowadzonego w tym dniu miała czyste, więc nie ma żadnej nadżerki - to po co doktorka podczas pobrania jej wmówiła, że coś widzi? Żeby nastraszyć pacjentkę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również nie mam niestety zbyt miłych wspomnień jeśli chodzi o wizytę u pani doktor Elizy Przybylskiej. Odreagowywanie na pacjentkach swojego złego samopoczucia jest skrajnie nieprofesjonalną postawą. A z tym niestety się spotkałam. Pani doktor Przybylska jest bardzo humorzasta, niecierpliwi się bez powodu, poza tym jest nie delikatna w trakcie badania - traktuje pacjentki bardzo taśmowo, byle szybko i następna proszę. Jak masz jakiekolwiek pytania to jest przewracanie oczami i niegrzeczny ton głosu. A przecież jako pacjentka nie musisz wszystkiego rozumieć czy wiedzieć i wydawało mi się, że m.in. lekarz jest taką osobą, której można zapytać. Niestety nie dr Przybylska, dla tej pani zadawanie pytań jest chyba tylko marnowaniem jej cennego czasu... Żenada.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja i mój mąż otrzymaliśmy wyczerpujace odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Panią dr mamy z polecenia od kilku naszych przyjaciół i właśnie to że wszystko tłumaczy, nawet w swoim wolnym czasie i poza wizytą bardzo dziewczyny do niej przekonuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Klasa Mazurkiweicz w Polmedzie na Manhattanie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Powtarzam pytanko do Dafne29:)) ,jeśli możesz to napisz co takiego zalecił ten lekarz ,że tak szybko zaszłaś w ciąże? Monitorował,jakieś leki zapisał czy co? Mi bardzo zależy na szybkim zajściu w ciążę bo czas mnie goni niestety(mam prawie 40 lat) więc będę wdzięczna za Twoja odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

Agnieszka, nie wiem kogo Ci wyżej polecono, ale z czystym sumieniem polecam dr Piątkowskiego z Gdyni, przyjmuje w Klifmedzie w Orłowie. Dwa lata leczenia (PCOS, wysoka prolaktyna, bezowulacyjne cykle - bardziej objawowe leczenie) ale przyszedł dzień kiedy pewnie powiedziałam, że "Staramy się!" Dwa cykle, odpowiednio dobrane leki, stymulacja i dzisiaj moje "cudo" ma 7 miesięcy i śpi w sypialni obok :) a inni lekarze spisywali moje szanse na straty, proponowali od razu in vitro.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

A możecie kogoś z Gdańska polecić. Mieszkam w Gdańsku od niedawna - nie mam rozeznania. Łapie często infekcje grzybicze ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ginekolog!

polecam
https://www.znanylekarz.pl/joanna-mastalerz/ginekolog/gdansk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry ginekolog!

Byłam z bardzo podobnym problemem u dr Marciniaka z Lifemedica i mogę szczerze polecić. Dobrze wszystko wytłumaczył. Są szczepy grzybów odporne na niektóre leki przeciwgrzybiczne. Dlatego każdy przypadek jest indywidualny. Jedynie można to sprawdzić poprzez posiew z antybiogramem. On tam Ci wszystko wytłumaczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry ginekolog!

Również mogę polecić Marciniaka z Lifemedica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry ginekolog!

dr Marciniak jest w porządku, chodzę do niego od 3 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry ginekolog!

Ja równeiż do niego chodzę. Po drodze odwiedziłam wielu lekarzy ginekologów. Na fundusz i prywanie ale z pana doktora jestem najbardziej zadowoona. Atmosfera w gabinecie jest dobra, nie czuje się skrempowana. wczesniej chodzila do niego moja mama, potem ja sie zapisalam. zawsze wytlumaczy w czym jest problem. Aktualnie prowadzi moja ciarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry ginekolog!

Bardzo bardzo bardzo polecam panią doktor Agnieszkę Kowalewską-Włas. Tylko, że ona teraz chyba w Gdyni przyjmuje, ale warto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Starogardzie jest dobry lekarz - Dawicki. Prowadził moją ciążę i nie było żadnych problemów. Bardzo konkretny ale też pomocny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

również polecam, moją ciąże przeprowadził znakomicie, nie czułam żadnego stresum stosowałam się do zaleceń i mamy śliczną i zdrową córkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sporo osób z 3miasta wybiera doktora Dawickiego i wolą jechać do Starogardu. Ja na doktora Dawickiego trafiłam dzięki koleżance z pracy, bo on prowadził jej ciążę. Z mężem staraliśmy się długo o dziecko i jak już się udało to większość lekarzy mówiła, że ciężko będzie donosić ciążę, ale Pan Doktor Dawicki poprowadził ją wg mnie najlepiej jak się dało. Córeczka już ma dwa lata i wszystko jest w porządku. Co do samych wizyt bardzo konkretne. Pozdrawiam, Anna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto zaznaczyć że dr Marek Dawicki przyjmuje też w Invicta w Gdańsku w CH Madison na NFZ. Prowadze u niego ciąże i jestem bardzo zadowolona!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak tak, też tam byłam. Lekarz baaardzo w porządku. Widać że nie gwiazdorzy tylko rzeczywiście pomaga pacjentkom, a do tego jest bardzo miły, uprzejmy ale przede wszystkim konkretny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Dawicki to najlepszy specjalista. Na wszystkie pytania otrzymałam odpowiedz, lekarz bardzo kompetentny. Badanie przeprowadzone w miłej atmosferze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, doktor Dawicki jest zdecydowanie godny polecenia. Prowadził moją ciążę i byłam od początku spokojna, ponieważ wiedziałam że wszystko będzie w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

osoba ta podszywa sie pod rozne imiona ale ma ten sam ID 89.65.254.* - uwaga opinia od tej samej osoby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić Gabinet Ginekologiczny Witkowski ginekolog. Świetny specjalista z dobrym podejściem do swoich pacjentek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja chodzilam dlugie lata do Bierżyńskiego, nie wiem jak teraz przyjmuje ale to mozna wziac zadzwonic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Starogardzie Gdańskim przyjmuje doktor Dawicki i jego mogę polecić. Świetny specjalista!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku nie wiem akurat, bo ja za namową siostry poszłam do doktora Dawickiego w Starogardzie. Ma on bardzo dobre opinie. Bardzo kompetentny i budzący zaufanie lekarz. Pełen profesjonalizm. Prowadził moją ciążę i też nie było żadnych problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, doktor Dawicki jest bardzo dobrym lekarzem. Ja nawet teraz mieszkając w Trójmieście, chodzę na kontrole właśnie do niego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogolnie moge polecic dr. Marka Dawickiego, przyjmuje w Starogardzie Gdanskim, dojezdzalam tez kawalek do niego. Wspomniala mi o nim znajoma, sprawdzilam i moge szczerze powiedziec ze dawno nie mialam do czynienia z tak dobrym lekarzem. Wyjasnil mi wszystkie niepokojace mnie tematy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cieszę się że trafiłam na doktora Dawickiego. To świetny specjalista z dobrym podejściem do pacjentek. W pełni profesjonalnie prowadził moją ciążę, otrzymywałam skierowania na potrzebne badania i wszystko było pod kontrolą dzięki czemu byłam spokojna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak wyżej - dr Dawicki. Świetny lekarz! Troszczy się o stan zdrowia - jeśli potrzeba wypisuje skierowania na badania, dokładnie prowadzi w trakcie leczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio zacząłam chodzić do Dr Swaczyny, fajna mloda milo i bede kontynuowala wizyty u niej z pewnoscią.
tylko ze Ona w Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam dr Marka Dawickiego. Bardzo profesjonalny i odpowiedzialny lekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy w Gdańsku, najlepiej w okolicy starego miasta lub w południowych dzielnicach, znajdzie się jakiś ginekolog położnik przyjmujący na NFZ, który będzie godny polecenia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj mogę się podpisać pod poprzednim komentarzem co do doktora Dawickiego. Świetny specjalista. Polecany był mi przez wiele koleżanek, prowadził moją ciążę i wszystko było w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Dawicki zawsze z największym szacunkiem podchodzi do prywatności i intymności swoich pacjentek. Poczucie dyskrecji i zaufania jest dla mnie kluczowe podczas wizyt u ginekologa, a w gabinecie dr Dawickiego czułam, że jestem w dobrych rękach. To zdecydowanie lekarz, któremu mogę zaufać i do którego chętnie wracam. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

We Wrocławiu polecam dra Michała Witkowskiego. To najlepszy lekarz u którego byłam, ma rewelacyjne podejście do pacjentek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rehabilitacja (15 odpowiedzi)

szukam pilnie rehabilitacji na kręgosłup kolejki strasznie długie ,,może ktoś wie gdzie na nfz...

Cum on jakie macie opinie (8 odpowiedzi)

Panowie jakie macie opinie na temat środka cum on? Aktualnie biorę cialis na erekcję i działa ale...

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...