remont i budowa (1) witam z przyjemnoscia wyremontuje kazde pomieszczenie , szybko i tanio... piotr Miejsce w pokoju (1) Witam, mam do zaoferowania miejsce w pokoju przy ulicy Pomorskiej na osiedlu... Monika Sprzedam kawalerkę (20) Na podłogach parkiet,ściany cekolowane i malowane.Mieszkanie składa sie z... greta1986
MATERAC - proszę doradżcie :) (2) Wiem, że był już watek o materacach, przeczytałam, ale tam polecacie swoje... Karolinka29 Asrtysta, plastyk, malarz.. (1) Artysta,plastyk,malarz- wykona rysunki (komiks, postacie z bajek,... ascon00 meble kuchenne!!!!!!!! (1) zachęcam do odwiedzenia strony z meblami kuchennymi i ogrodowymi.... olcia6631 nex bud (1) czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym developrem? interesuje mnie inwestycja... kowalska mieszkanie do wynajęcia - Wiszące Ogrody (1) szczegóły w ogłoszeniu, możliwa negocjacja cen:... makuszka Pilnie potrzebna osoba ds. kredytów hipitecznych - prawnik (2) Witam, Bardzo pilnie potrzebuję, najlepiej prawnika, który zajmuje się... Knudi panele podłogowe (3) jaka jest cena za ułożenie 20 m kw palneli? czy jest mozliwośc ułożenia... bj. Piec gazowy (2) Witam wszystkich, którzy są zainteresowani ogrzewaniem gazowym... Alicja kuchnie do zabudowy (7) jaka kuchnie warto kupic do zabudowy - chcialam indukcyjna ale niektorzy... ananas Gdzie w trojmiescie mozna kupic dobry zestaw wypoczynkowy ?? (2) Szukam dobrego wypoczynku ktory bedzie nam służył dobrych kilka lat Moze... mirakula sprzedam kawalerke 27 m, na witominie (1) spol-wlasnosciowa, rok temu byl przeprowadzony remont kuchni i lazienki,... olciaprincessa Regały IKEA (9) Czy regały IKEA wyginają się pod ciężarem książek (chodzi mi o regały systemu... zastanawiamsie POLECAM STOLARZA (1) Polecam stolarza, który robi meble, drzwi, wieszaki, schody... po prostu... MADZ!A ektorp (1) czy ktos ma do sprzedania naroznik lub sofę 3- osobową rozkładaną jak wyżej?... kasia Jak udekorować okno?-sufit podwieszany (2) Drogie Panie pomóżcie facetowi dobrać odpowiednie zasłony,firanki do karniszy... wiele rzeczy potrafi,ale to juz Kupie jedna cegłe (2) jak w temacie, oby nie drozej niz 1zł murarz architekt wnętrz,projekty,adaptacje (1) witam, wykonam projekty wnętrz - od koncepcji po wykonawcze. wykonuję także... ard