Dzieci pierwszych klas 2017

Witam, kto z moreny daje dziecko swoje do SP2? Bo waham się między Sp2 a SP 1..jedna i druga duża szkoła. Która lepsza,bezpieczniejsza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dzieciaki 13 lat i 9 lat uczęszczają do 2 na Morenie. Jestem bardzo zadowolona z wyboru, a co najważniejsze moje dzieci bardzo lubią swoją szkołę. Kadra nauczycielska OK, poziom nauczania - bez zastrzeżeń..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka chodzi do zerówki w SP2 i jest bardzo zadowolona... a jak ona to i ja:)
Mamy nadzieję, że dostanie się do klasy pływackiej od września ( pierwsza klasa).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie mówią że niby jednynka taka super, że kameralna..że mnie dzieci..W SP2 faktycznie jest tyle dzieci? i nieodremontowana w środku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W marcu przecież były dni otwarte. Można było przyjść, obejrzeć i pogadać. Teraz też pewnie można wejść do szkoły i zobaczyć. Jedna i druga szkoła jest duża, więc sądzę, że dzieci jest tyle samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o SP2 to napewno lepiej wygląda w środku niż na zewnątrz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...