Dzień dziecka w Zoo

Temat dostępny też na forum: Dzień dziecka w Zoo Rozrywka
ENERGA, sponsor festynu w oliwskim zoo z okazji Dnia Dziecka, zaprasza do udziału we wspólnej zabawie. Organizatorem imprezy pod hasłem "Z zebrą bezpieczniej", która odbędzie się w sobotę, 2 czerwca w godz. 11-17, są m.in. Komenda Miejska Policji w Gdańsku, Straż Miejska, Hufiec ZHP, Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża w Gdańsku Oliwie.Wstęp do zoo jest płatny. Natomiast po wejściu na teren ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hapkido

przyjde tylko zeby to zobaczyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieci

Było super dzieci cie cieszyly jak nikkt zalujcie ze was nie bylo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

świetnie zorganizowany

ja byłam wczoraj na nocy marzeń w zoo. było cudownie. jestem pod wrażeniem mocy atrakcji i świetnej organizacji. i duża ilość młodych wolontariuszy mile mnie zaskoczyła. dzieci były wniebowzięte!
dziękujemy oliwskiemu zoo i miastu Gdańsk;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Średnio

Bylismy dzisiaj na tak reklamowanym ,,Dniu Dziecka". To była tylko reklama dla firm tam wystawiających. BARDZO SŁABA organizacja! Dzieci stojace 20 min, aby pomalowac sobie twarze usłyszały do pani malujacej o godz15ej ze nie ma juz farbek. Były załamane i zdruzgotame!!!!! Podpowiem ze festyn miał trwac do godz 17ej. No szkoda. Ale przedstawicieli firm tam proponujacych swoje usługi nie zabrakło do samego konca!!! Zenujace. Takze mysle ze impreza była dla Nas dorosłych , a nie dla dzieci!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...