Endokrynolog leczący jodem

Czy zna ktoś endokrynologa, który podjąłby się leczenia hashimoto jodem?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jeśli chodzi o bardziej "pozasystemowe" leczenie hashimoto to Natalia Łukaszowa, przyjmuje w Gdyni na Placu Kaszubskim.
Nie wiem, czy podjęłaby się terapii samym jodem, bo indywidualnie podchodzi do każdego przypadku, ale mnie (i wiele osób, które znam) pomogła skutecznie z Hashimoto. Brałam preparaty zawierające jod, z dawką dostosowaną do mojej tarczycy. Sama poszłam do niej z polecenia. Na wizytę trzeba trochę poczekać, ale warto.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Witaj, też do niej chodzę od maja....narazie znalazła mi nowa przypadłość i leczenie tarczycy wstrzymane. Zobaczymy jak dalej. Jeden minus, to drogie leczenie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak oceniasz Natalię Łukaszową ? Pomogła ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry też mam hashimoto czy może pani pokrótce napisać jakie dostała pani zalecenia, dieta suplementy jakie itp, czy nie bierze Pani już hormonów?
Będę wdzięczna za odpowiedź rozważam wizyty u doktor Łukaszowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

takim preparatem jest płyn lugola w dawkach powyżej 120 mg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog leczący jodem

Witam wszystkim, widzę że wszyscy się pogubiliśmy, lekarza chodzi o sprzedaż tabletek na tarczycę, mają z tego korzyści. Ja 30 lat temu byłam leczona tylko płynem lugola było to tak śmierdzące że musiałam uczyć się zażywać żeby zaraz nie zwymiotować. Podaje link (surowe zdrowie) poszukajcie sobie wszystko o tarczycy. Mnie również endokrynolog wprowadził w chorobę. Polecam naprawdę "surowe zdrowie"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog leczący jodem

W jaka chorobę cię wporowadził endrokrynolog?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Tabletki powiekszające biust perfect bust czy działają? (46 odpowiedzi)

Gdzieś przewinęła mi się ostatnio reklama tych tabletek i zastanawiam się czy takie tabletki mogą...

Kreatywne zajęcie dzieciom czasu (3 odpowiedzi)

Dziewczyny chciałabym mieć dla siebie godzinę dziennie. Dzieciaki nie dają mi jednak takiego...

Afrodyzjaki (4 odpowiedzi)

Chciałabym nieco podkręcić atmosferę w sypialni oraz szukam skutecznych afrodyzjaków. Jakieś...