Faktura za wodę

Wczoraj dostałam fakturę za zużycie wody ze Spółki Komunalnej Żukowo, ale nie mam z nimi podpisanej umowy. Mam umowę z ZUK, która nie została rozwiązana. Czy ktoś z państwa dostał już nową umowę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dostałem, jeszcze nie dzwoniłem się dowiadywać co i jak, ale również wzbudziło to moje podejrzenie. Będę dzwonić do ZUK i pytać się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoniłem do ZUK i mówią, że tak ma być. Oni mieli do końca roku dzierżawę a w tym roku przejmuje to spółka komunalna Żukowo. Dodatkowo znalazłem pismo z 4 stycznia 2017 od ZUK gdzie opisują tą sytuacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm...przecież już w grudniu na kartuzy.info można było poczytać o przejęciu.
W styczniu, od "Mariana", do skrzynki dostałam pismo i fakturę rozliczenia końcowego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umowa z ZUK została rozwiazana wraz z ostatnią fakturą. Ja dostałem mejlem fakturę i pismo, że jest to zakończenie umowy, jeszcze w grudniu (było tego całe 8zł).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dostałeś wypowiedzenie umowy z ZUK? bo ja dostałem tylko oświadczenie o zaprzestaniu świadczenia usług. Ale wg mojego pojmowania umowa obowiązuje. Tylko usługi (być może chwilowo) nie są świadczone. Kolejne oświadczenie o wznowieniu i przecież umowa jest podpisana to obowiązuje. Dziwne to zaginanie rzeczywistości (kodeks cywilny).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest deblnie rozwiązane w sumie, bo ZUK był wykonawcą, tak jak firma od śmieci jest wykonawcą - ale ze śmieciami nam umowy nie muszą zmieniać, jesli sie zmieni firma, bo dobrze to rozwiązano. Gdyby były umowy o wodę podpisane z gminą, tematu by nie było. A tak to jakoś dziwnie to rozwiązali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuje porownac rachunek z Glincza i obecny. Było 2.37 brutto, a jest teraz 3 brutto. za m zdzierstwo :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dostałem umowę kilka dni temu.
Ktoś przyniósł do domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ale o podwyżce wiadomo z którejś tam sesji rady gminy i to nic nowego akurat. Musieli podnieść, bo jakieś przepisy na nich narzucały kilka rzeczy których nie robili i dlatego też spółkę musieli powołać, żeby wszystko było legalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakie teraz dostaliście ceny za wodę, mi się wydaje że jest dużo drożej niż mieliśmy z Glincza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za 2 miesiące 15zł za 5m3 A teraz 40zł.
Wie ktoś co z ta umową zrobić? Można wysłać pocztą czy trzeba zawieźć do Żukowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może masz za okres kilku miesięcy-sprawdz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umowę albo wysłać albo zawieźć, obojętnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


można wysłać ,albo zawieść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Średnio u nas przy zużyciu wody 8m3/miesiąc w Glinczu płaciliśmy 66,40PLN, teraz w SK Żukowo przy takim samym zużyciu zapłacimy 73,53PLN, czyli 7,13PLN więcej miesięcznie. Daje to 85,56PLN więcej przez cały rok.

Ceny wody w Glinczu:
Woda: 1m3 = 2,50926 zł
Ścieki: 1m3 = 5,17593 zł

Ceny wody w SK Zukowo:
Woda: 1m3 = 2,78000 zł
Ścieki: 1m3 = 5,73000 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy ktoś miał problem z zalogowaniem się do e-bok ? podaję nr id podaję hasło wysłane w mailu i nr konta oraz nowe hasło i wywala mi błąd. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


jeju to już koniec!
8 metrów na mc to co wy się nie myjecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myjemy się, kąpiemy, zmywamy naczynia, pierzemy... Ot tak normalnie ale staramy się nie marnować wody i tyle. Żaden wyczyn :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


rozumiem najpierw stary potem ty z dziatkami do wanny,a potem jeszcze się pozmywa. darz bór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zyje z żoną i dzieckiem 1.5 roku. Żużycie około 28-30 na miesiąc. Dla mnie raczej to normalne, a kapie się zawsze w sobote.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

28-30m3 na miesiąc to musicie mieć sporą wannę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jemu chodziło o litry :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u nas dochodzi do ok.10m3 latem gdy sie ogrodek podlewa. Jak sie ma sprzęty (zmywarka/pralka/toaleta) ktore zuzywaja malo wody oraz ogóle zwracanie uwagi na nie lanie wody - to jest to wykonalne. Rodzina 2+1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...