Ferie - jakie plany

Jutro zaczynają się ferie :D Macie jakieś plany z nimi związane :) ? Wybywacie gdzieś z dziećmi czy zostajecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ech chcielibyśmy gdzieś z dzieciakami na kulig pojechać... Gdzie obecnie mają ku temu dobre warunki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej gdzieś w górach. Warunki masz obecnie niemal idealne. Patrz na http://hotelnabloniach.pl/blog/4-odslony-zimowego-kuligu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my jedziemy w drugim tygodniu do Zakopanego, zarezerwowaliśmy noclegi na bookaparcie i będziemy szaleć na nartach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez w te okolice tyle ze Murzasichle i spa :) dokladniej w hotelu Kopieniec. Urzekla mnie ta miejscowosc, a hotel wybralam na podstawie pozytywnych opinii w sieci. Mam nadzieje, ze wypoczne i wroce z wiekszymi pokladami sily do pracy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już wróciliśmy Wypoczywaliśmy w górach. W kóncu fajnie jest przynajmniej raz skorzystać z naszej polskiej zimy. Zwylke jeździmy do Karpacza. W tym roku jednak postanowilismy wybrać się wyjątkowo do Zakopanego. Baliśmy się trochę korków , ale okazało się,że nie było czego ponieważ jechaliśmhy na tygodniu i wracaliśmy na tygodniu tak więc droga była wolna i łatwo było wyjechać. Ogólnie spodziewałam się, że będzie drożej ale przy odpowiedniej organizacji można sobie wszystko zaplanować w naprawde korzystnej cenie. Wynajęliśmy sobie własne mieszkanie. Praktycznie przy Krupówkach:
http://www.sunandsnow.pl/index.php - o tutaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia (171 odpowiedzi)

Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam byłam już wiele...