Firmy oferujące dobre serwery VPS

Hej potrzebuję wydajnego serwera VPS, nie mam dobrej orientacji w tym temacie stąd mój post. Jakie firmy mają najlepsze oferty, z jakich korzystacie? Dzięki wielkie za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Firmy oferujące dobre serwery VPS

Hooo, co tu tak cicho? Może ktoś coś podpowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Firmy oferujące dobre serwery VPS

Z polskich firm to może tiktalik.com. Ja korzystam i jestem zadowolony z ich uslug, szczególnie że finansowo to wychodzi bardzo korzystnie, a wszystko działa jak w zegarku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Firmy oferujące dobre serwery VPS

Bo w Tik taliku z tego co mi znajomy mówił to się płaci tylko za wykorzystane zasoby i jakieś śmiesznie małe kwoty podobno wychodzą. Możecie coś więcej powiedzieć o tym jak to działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Firmy oferujące dobre serwery VPS

Tam wychodzi tak mało, bo rozliczenie jest godzinowe, co jest dobre bo płacisz za to co faktycznie wykorzystasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Firmy oferujące dobre serwery VPS

Generalnie musisz się zastanowić do czego potrzebujesz tego serwera. Ja np. mam wersję Tiktalik VPS CPU-hog, która jest dostosowana do poprawnego działania aplikacji, a własnie na działaniu dwóch plikacji na stronie mi zależalo. Są też inne wersje, więc warto zajrzeć na stronę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba to forum nie jest zbyt dobre miejsce na tak techniczne pytania, może jednak spróbuj znaleźć coś gdzieś w miejscach poświęconych komputerom i tak dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Transport ładunku za granicę (3 odpowiedzi)

Witajcie Mam pytanie odnośnie organizacji transportu za granicę, dajmy na to do UK. Załóżmy, że...

Lepszy będzie tradycyjny zegarek czy smartwatch (25 odpowiedzi)

Witam. Pytanie do wszystkich posiadaczy smartwatchy i nie tylko. Mianowicie zawsze byłem nieco...

gry online (8 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Mam pytanie do hazardzistów. Powiedz mi Czy próbowałeś grać na polskich zasobach...