Fryzjer Pruszcz Gdański

Temat dostępny też na forum: Pruszcz Gdański
Hej dziewczyny!
Proszę polećcie jakiegoś dobrego fryzjera w Pruszczu Gdańskim.

Czy salon Fabrello to dobry wybór? A jeśli tak to do jakiej fryzjerki się udać?

Mam włosy do łopatek, blond, cienkie, końcówki niestety poniszczone. Chciałabym by jakiś fryzjer nadał moim włosom kształt do szybkiego uczesania, gdyż jestem mamą 2 maluchów i nie mam czasu na zabawę z włosami.

A czy któraś z Was słyszała o Teksturyzacji włosów?
Chciałąbym też je jakoś skręcić - co jakiś czas wykonuję trwałą, ale teraz gdy karmię piersią to nie mam czasu na siedzenie na fotelu 3 godz.

Pomóżcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Fabrello niekoniecznie, bardzo drogo i obsługa czasami jakby mieli kij w d*p....
Fajny salon na cichej - są dwa obok siebie ale polecam ten gdzie jest tylko fryzjer, bez kosmetyczki
Na obrońców pokoju w pawilonach też bardzo dobre fryzjerki, Beata i Iwona chyba druga
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Na beniowskiego w bloku, ten od środka osiedla, nie od ulicy. Nie pamiętam nazwy, ale jak chcesz to poszukam ich wizytówki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Tanio i profesjonalnie jest na Powstańców Warszawy kolo Grubego Benka,Fryzjernia pani Renatki. Ma bardzo dużo klientek,bo jest bardzo dobra w tym co robi i ma przystępne ceny. Polecam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Aniu jeśli możesz to podeślij namiary z wizytówki, bo szczerze mówiąc nie orientuję się o jaki salon chodzi, bo za dobrze nie znam Pruszcza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Zakład nazywa się KONTRA, na ul. Beniowskiego( ta ulica jest obok pl. zabaw, między biedronką a Lidlem idąc Kasprowicza. Nie mogę znaleźć wizytówki:( W tym bloku są 2 zakłady, jeden od ulicy, drugi ( właśnie ten) od strony osiedla, z boku bloku wejście po schodkach.
Za Fryzjernie dziękuję, chodziłam tam kilka razy i na początku jest super, po 2-3 razem już coraz gorzej, aż w końcu Pani robi co chce a nie co klientka sobie życzy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Z księżyca się urwałaś dawno już tam ciczego nie ma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Nekroposting rulez :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

badziewie, dla gospodyń domowych......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Witam Pani Marino! czy ma moze pani namiary do zakladu na cichej,do pani kasi? to ten bez kosmetyczki
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Polecam Fryzjera AGA przy ul. Kasprowicza/Fantazego - świetna atmosfera, uwielbiam tam chodzić, zawsze jestem zadowolona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Dzień dobry!
Polecam salon Affangarde w Pruszczu Gd. do pani Wioli. Chodzę do niej już bardzo długo, dużo moich koleżanek przeszło do niej i są bardzo zadowolone - zwłaszcza do włosów blond.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Na obrońców pokoju na samym końcu od str. Pruszcza. StenKasia , najlepszy fryzjer.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Beznadzieja!!!Nie polecam.Bylam raz i nigdy wiecej tam nie pojde.Oszpecila mnie zamiast zrobic ladna fryzurke tak obciela ze chcialo sie plakac!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Nie polecam Affangarde Wiolety
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Też nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Polecam Panią Wiole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fryzjer Pruszcz Gdański

Polecam Panią Wiolę super kobieta miła wyrozumiała i konkretna doradza i wyjaśnia co można a czego Nie Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

męski zakład a nie damski, jak byłam to byi sami faceci, płaciłam 140 zł, a czułam się żle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to męski zakład a nie damski, jak byłam, to było chyba z 10 facetów i ani jednej kobiety, gapili się na mnie , czułam się żle...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja polecam http://www.fryzjermm.com/ są w Różynach ale warto pojechać kawałek fajna ekipa i dobrze wyposażony salon. Można zobaczyć ich zdjęcia na stronie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

beznadzieja, brak inwencji, zła farba na blond włosach, wiocha tańczy i śpiewa....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Sklep Valetta.pl opinie (1520 odpowiedzi)

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl? Jak z jakością tych rzeczy?...

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...